Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

moja Kobieta mnie zdradzala

Rozpoczęte przez ~chemik, 10 lut 2023
  • avatar ~chemik ~chemik
    ~chemik
    Napisane 10 lutego 2023 - 13:33
    Sprawa wydarzyla sie pare lat temu, ale ciagle mi chodzi po glowie. Kobieta z ktora wtedy bylem ciagle mnie zdradzala, wlasciwie z kazdym kolega. Wrecz wybrala sobie za punkt honoru sypiac z kazdym facetem z ktorym dobrze sie przyjaznilem. Wprawdzie nigdy jej na tym nie przylapalem, ale wiem ze to prawda. Potem byla w ciazy i zadala wrecz ode mnie abym wzial z nia slub, co oczywiscie ciagle odmawialem, nie chcialem jednak od niej odejsc. Przez to wszystko zaczalem sypiac z jej kolezanka, przez co byla nawet w ciazy, ktora oczywiscie usunela, bo nie chciala niszczyc trudnego zwiasku mojego i swojego. Kiedys moja kobieta domyslila sie ze sypiam z jej kolezanka i zrobila mi awanture, ze ja zdradzam. To trzeba sobie wyobrazic,wyszla wlasnie z lozka jakiegos faceta, ktorego poznala przelotnie. Bylem bardzo przez nia zalamany. Po tym jak jej kolezanka usunela, dalej sie z nia spotykalem. Potem moja kobieta wyprowadzila sie ode mnie, bo sobie wmowila ze sypiam z inna kobieta i przeprowadzila sie do innego faceta, tak poprost, ni stad ni z owad, mowiac, ze z nikim nie sypia, przeprowadzila sie nagle do innego faceta, z ktorym jest do dzisiaj. Ja natomiast po dluzym romansie z jej kolezanka, przez przypadek zaczalem spotykac sie z jej kolezanka, z ktora spotykalem sie tylko na seks, a ona chciala wiecej. Potem mnie zostawila, bo ubzdurala sobie ze chodze do lozka z jakimis kobietami, co bylo nie prawda.
    Do dzisiaj jestem zalamany ze tamta kobieta tak mnie zdradzala. Byla wyzna osoba w moim zyciu, przez nia wszystko, cale moje prywatne zycie sie rozsypalo.
    Teraz jetem zonaty i zona ma oddzielne mieszkanie bo ubzdurala sobie ze spotykam suie z jakimis kobietami w hotelach. Faktycznie, po slubie mieszkalem rowniez z inna kobieta, jak rodzila sie nasza corka bylem w lozku innej kobiety, za co mi przykro,ale uwazam ze przez psychiczne nastawienie tamtej kobiety, ktora mnie zdradzala zadnej innej kobiecie nie moge uwiezyc.
    Teraz jestem sam. Ostatnio zostawila mnie kobieta, do ktorej naprawde cos czulem. sypialismy tylko ze soba. Zadzwonila do mnie i powiedziala ze chciala zwiazek zakonczyc, bez podania przyczyn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy