Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Mężczyźni

Rozpoczęte przez ~Frezja, 21 lut 2021
  • avatar ~Ring ~Ring
    ~Ring
    Napisane 06 września 2021 - 17:22
    Moim zdaniem jako mężczyzny , tylko moim, nie uogólniam, to kłamią, jak ktoś wcześniej wspomniał, żeby pokazać się w lepszym świetle, ukazać kogoś w gorszym świetle lub uchronić przed jakaś okrutna prawdą okłamywanego,ale w dobrym znaczeniu, dla jego dobra np. lekarz nie mówi prawdy choremu nieuleczalnie pacjentowi, daje mu nadzieję, prawdę zna rodzina. To po to,żeby psychicznie nie cierpiał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ring ~Ring
    ~Ring
    Napisane 06 września 2021 - 17:30
    Oczywiście chodziło tu o okłamywanie partnerki lub żony. Trochę odbiegłem od tematu z lekarzem. Ale chora żona w stanie terminalnym jest też okłamywana przez męża. Który wie,ale chcę , by miała nadzieje, by nie cierpiała. To chyba jest nawet usprawiedliwione. Pamiętam,że moja babcia była w stanie terminalnym, chociaż przytomna i nie obłożnie chora. Nie znała prawdy. Dzieci znały. Odeszła w spokoju. Lekarze dawali miesiąc, zmarła na drugi dzień.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MiRROR ~MiRROR
    ~MiRROR
    Napisane 07 września 2021 - 23:10
    Mężczyżni okłamują kobiety z miłości gdy nie chcą zranić i gdy chcą seksu a myślą że z prawda będzie trudniej
    ze strachu, że stracą wygodne życie.
    z lęku przed reakcją- przesadzoną czasami

    kobiety w sumie podobnie- oprócz szukania seksu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy