Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Mega problem

Rozpoczęte przez ~OnProblem, 13 gru 2022
  • avatar ~OnProblem ~OnProblem
    ~OnProblem
    Napisane 13 grudnia 2022 - 20:46
    Mam pytanie. Czy jest jakieś prawo, żebym musiał poddać się testowi na ojcostwo? Czy mogę olać temat?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Maciek ~Maciek
      ~Maciek
      Napisane 16 grudnia 2022 - 13:41
      Do: ~OnProblem Zrobiłeś to wychowuj a nie spierdalasz tchórzu

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~OnProblem ~OnProblem
        ~OnProblem
        Napisane 16 grudnia 2022 - 14:43
        Do: ~Maciek
        Nie oceniaj jak nie znasz sprawy:(. Wygląda to tak, że poznałem małżeństwo X, które fascynowały klimaty cuckold. Wszyscy jesteśmy dorośli, więc wiedzieliśmy, na co się piszemy. Dla mnie to była zabawa poprostu i wszyscy doskonale o tym wiedzieli. W międzyczasie okazało się, że nie jestem jedynym bywalcem w ich sypialni. Było, jeszcze trzech innych i tematy związane z seksem grupowym z panią. W ramach ciekawego eksperymentu, nie miałem oporów, żeby brać w tym udział. Teraz wymagają żebym się zgodził na badanie ojcostwa. Ale po co? Przecież, jej mąż mógł jej zrobić, albo któryś z tamtych. Więc czemu ja mam być tym jeleniem? Powtarzam, relacje były jasne. To nie moja chyba wina, że nie pomyśleli o zabezpieczeniu? Skoro ktoś się decyduje na taką zabawę, to powinien myśleć chyba? Ja tylko korzystałem z tego co mi udostępniono i nic więcej.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~Określony ~Określony
          ~Określony
          Napisane 16 grudnia 2022 - 15:51
          Do: ~OnProblem
          Jest ryzyko, jest zabawa. Najwyżej będziesz ojcem i alimenty będziesz płacił. A zarobki masz wysokie? Bo jak tak to nawet 1000 złotych może być lub więcej. Ja tam cieszyłem się jak dzieciak przyszedł na świat.
          Najwyżej sąd może cię zmusić do testu :).

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aaa ~Aaa
    ~Aaa
    Napisane 16 grudnia 2022 - 15:50
    No właśnie "skoro ktoś się decyduje na takie zabawy to powinien myśleć" A Ty o prezerwatywie nie pomyślałeś.?
    zwłaszcza przy takim układzie , fuj ...

    Jeleniem w tym wypadku jest ten który spłodził . A czy to Ty czy inny pan od zabawy . To tego sie nie dowiesz bez testu.
    Czemu z góry zakładasz ze to Twoje ?
    Tylko Ty sie nie zabezpieczałeś ?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~OnProblem ~OnProblem
      ~OnProblem
      Napisane 16 grudnia 2022 - 16:32
      Do: ~Aaa
      Oni wymagają testu. Wcześniej były zapewnienia, że prezerwatywy nie są konieczne. Z tym fuj to wiesz każdy lubi co innego. Wydawało mi się że sensowną myśląca para, bo za nim było fiku miku z panią to musiałem przynieść pakiet badań. Tak jak wspominałem, dziecko nie musi być moje, bo różne były zabawy. Na takim jednym spotkaniu weekendowym, każdy robił co chciał. Skoro jej nie przeszkadzalo, ani mężowi, to czemu nie korzystać? Dodam, że nie byłem jedynym, co bzykal bez wyciągania przed finałem, a nawet jej się to bardzo podobało i miała mega orgazmy. Więc po co teraz, te problemy? Mogli ostrzec wszystkich, że nie jest zabezpieczona? Chyba normalni ludzie, decydujący się na takie coś, wcześniej się zabezpieczają? Ja tu byłem jednym z obcych, którzy przyszli poruchac, całkiem zgrabna mężatkę. To ja miałem myśleć o gumach, skoro była okazja, żeby bez? Wydawało się, że czysta zabawa, więc czemu teraz problemy?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kocur ~Kocur
    ~Kocur
    Napisane 16 grudnia 2022 - 17:06
    napisał:
    Chyba normalni ludzie, decydujący się na takie coś, wcześniej się zabezpieczają? 


    Normalni ludzie zakładają rodziny i żyją w monogamicznych związkach, kochają się, szanują i wychowują własne potomstwo. Starzeją się razem i cieszą z wnuków. Tacy o których wspominasz trolu normalni nie są. Ty i Tobie podobni zresztą też.
    A o procedury i prawa w ustalaniu ojcostwa wystarczy wpisać zapytanie w google. Informacji tam w huj można znaleźć. Ale nie - trzeba zakładać kolejny pomysłowy wątek żeby sobie o ruchaniu na forum popisać.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hgfd ~Hgfd
    ~Hgfd
    Napisane 17 grudnia 2022 - 13:28
    W małżeństwie ojcem jest mąż matki dziecka. Z automatu.
    Ten temacie to jakaś ściema.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 17 grudnia 2022 - 19:18
    Co za po*ebana akcja. Ludzie to maja pomysly

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 17 grudnia 2022 - 22:57
    życie życiem a prawo prawem. Niestety na gębę to wile można powiedzieć i obiecać. Może dlatego zabawy w cuckold czy z kochankiem konczą się tak a nie inaczej. Widocznie mąż jak pancia zaciążyła doszedł do wniosku że cudzego dzieciaka nie będzie finansował ani wychowywał bo pancia miała bana założyć na macicie ale nie wyszło więc szuka sponsora w wychowywaniu. Jednym słowem masz przejebane !!! na dodatek znają twoje dane. Leć do prawnika i módl by to nie twoje. Kobiety obiecują a nawet przysięgają na wszystko i wszystkich nawet rodzicom i mężowi kłamiąc jak najęte = takie mamy czasy.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~OnProblem ~OnProblem
      ~OnProblem
      Napisane 21 grudnia 2022 - 12:38
      Do: ~normalnyjestem
      Podjąłem decyzję że dobrowolnie nie poddam się badaniu. Ja ich do niczego nie zmuszałem. Sami chcieli się tak bawić. Nie moja wina

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kropki ~Kropki
    ~Kropki
    Napisane 21 grudnia 2022 - 21:10
    Wydaje mi się że kobieta po urodzeniu dziecka może wystąpić do sądu o ustalenie a wtedy już sąd wzywa. No to Argentyna? Kuba? Słyszałem że na Bali się rżną z kim popadnie więc może się tam się odnajdziesz don juanie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy