Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

medycyna estetyczna mężczyzn

Rozpoczęte przez ~Instytut OLGAMED , 18 kwi 2019
  • avatar ~Instytut OLGAMED ~Instytut OLGAMED
    ~Instytut OLGAMED
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 19:45
    Mamy XXI wiek, wiele osób korzysta z różnych metod poprawiających ich atuty, wygląd - korekta twarzy (usta, nos, zmarszczki) ,ciała czy nawet miejsc intymnych - to dla wielu osób temat trudny, bo zahaczający o najbardziej wrażliwe sprawy. Ale czy uważacie, że mężczyzna powinien coś u siebie zmieniać? jeśli tak - to co? w jakim zakresie ... pytanie jest poważne i ważne, bo każdy chce się podobać, być akceptowanym i czuć się dobrze w swej skórze i ze sobą ...
    ale dotyczy to także naszych Bliskich - czasem partnerki, partnera czy małżonka lub nawet dziecka
    jako Instytut jesteśmy ciekawi Waszych opinii ... zastrzegamy sobie prawo niekomentowania nieprzyzwoitych, wulgarnych komentarzy czy e-maili

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:44
    to sprawa indywidualna i nikt nie powinien sie w to wtrącać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krystian ~Krystian
    ~Krystian
    Napisane 16 lipca 2019 - 10:49
    Nie wiem czy to medycyna estetyczna, ale ja byłem w takim gabinecie na usuwaniu brodawek na twarzy. Po goleniu rozsiewają mi się, zwłaszcza jak się zatnę i co kilka miesięcy muszę iść to tałatajstwo usunąć z twarzy. Zabieg laserowy i nie drogi, trwa kilka minut [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu(podaje link, poczytajcie sobie o co chodzi www.dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie-brodawek-kurzajek ). ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erka1991 ~erka1991
    ~erka1991
    Napisane 21 stycznia 2020 - 14:00
    Polecam zainteresować się kliniką medycyny estetycznej MEDESTE CLINIC [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://www.medeste.pl/ ]. Mają bardzo ciekawe propozycje dotyczące zabiegów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy