Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Mąż ma powazne problemy z erekcją

Rozpoczęte przez ~Marmari, 13 cze 2022
  • avatar ~Marmari ~Marmari
    ~Marmari
    Napisane 13 czerwca 2022 - 09:23
    Witam.proszę o poważne odpowiedzi.Moj mąż ma od jakiegoś czasu spore problemy z erekcją.Doszło do tego,że od 2 miesięcy nie upraiwamy seksu. On unika tego jak ognia ( wczoraj poszedł spać na kanapie bo niby oglądał do późna telewizję). Przez to zaczynamy się kłócić. Jak go namówić na wizytę u lekarza? On zupełnie nie chce iść

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 15 czerwca 2022 - 08:52
    ~Marmari napisał:
    Witam.proszę o poważne odpowiedzi.Moj mąż ma od jakiegoś czasu spore problemy z erekcją.Doszło do tego,że od 2 miesięcy nie upraiwamy seksu. On unika tego jak ognia ( wczoraj poszedł spać na kanapie bo niby oglądał do późna telewizję). Przez to zaczynamy się kłócić. Jak go namówić na wizytę u lekarza? On zupełnie nie chce iść

    Wcale mu nie staje czy opada w trakcie? Dla faceta to wstydliwy temat, pewnie dlatego nie chce iść do lekarza:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~resto ~resto
    ~resto
    Napisane 15 czerwca 2022 - 11:50
    Musisz zrozumieć męża. Dla wiekszości facetów problem z erekcją jest trudny. Nie chcą się nawet do tego przynać sami, a co dopiero przed obcą osobą. Mąż powinien zrobić sobie badania ( na przykład na testosteron). Czy przyjmował jakieś środki bez recepty na erekcję? W wielu przypadkach wystarczy środek bez recepty aby znacznie polpszyć stan erekcji. Sugerowałbym podsunąć mu coś z L argininą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niemen ~niemen
    ~niemen
    Napisane 15 czerwca 2022 - 12:01
    Nie. Z tego co wiem to nic nie przyjmował. A może po prostu mi o tym nie mówił ;/ Tak czy inaczej niczego w domu nie widziałam. Jakie środki może pan polecić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~resto ~resto
    ~resto
    Napisane 15 czerwca 2022 - 13:11
    Ot chociażby Cum on. A ta zwiększa wydolność i poprawia kondycję fizyczną w męskich przypadłościach związanych z brakiem erekcji.
    Posiada też między innymi selen, cynk, guaranę czy buzdyganek wzmacniający popęd seksualny. Nie wiem czy dostępny jest w aptece - my zwykle zamawiamy przez internet. Pewnie jest taniej, poza tym anonimowość

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 15 czerwca 2022 - 17:19
    Cum on jest ok, ale jak problem jest duży to trzeba coś mocniejszego, polecam sinedafil 100mg można bez wizyty u lekarza zamówić przez erecepte, polecam również pierścień erekcyjny który uniemożliwia odpływ krwi z penisa, ma początek taki z durex wystarczy, można kupić w rossmanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stary cap ~stary cap
    ~stary cap
    Napisane 21 czerwca 2022 - 00:50
    Zaraz zaraz, a może po prostu nie ma ochoty. Czy wy kobiety musicie tak samolubnie do tego podchodzić - bo ja chce a jak nie to kłótnia. Jak się w koło was biega to jest spoko. Wtedy możecie sobie wybierać czas kiedy dacie się dotknąć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy