Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Mam pytanie, czy ona może coś do mnie czuć?

Rozpoczęte przez ~kotekpsotek, 19 wrz 2021
  • avatar ~kotekpsotek ~kotekpsotek
    ~kotekpsotek
    Napisane 19 września 2021 - 17:34
    Witam! Mam 14 lat i od roku jestem (nie)szczęśliwie zakochana w dziewczynie( tak jestem homo), która chodzi do mojej szkoły. Nazwę ją Asia (imię zmienione). Ma klasę obok mnie. Moja wybranka jest rok młodsza ode mnie. Nie znamy się osobiście, tylko z widzenia. Chodzi o to, że rok temu w październiku wyznałam jej miłość poprzez liścik miłosny, podpisałam się więc wie, że to ode mnie. Gdy ją zobaczyłam jak siedziała na schodkach w szkole po raz pierwszy, zakochałam się. Ona wtedy też się wpatrywała w moje oczy. big_smile No cóż.. było zdalne nauczanie i jej nie widziałam. Gdy w końcu wróciliśmy do szkoły, te wszystkie uczucia powróciły. Jednak w jej zachowaniu się.. coś zmieniło. Jest dopiero wrzesień a już tyle akcji z nią miałam. A oto one: Ciągle widzę jak się na mnie patrzy. Długo i często W ten czwartek jak rozmawiałam z Panem od historii na korytarzu, szła akurat ona i się gapiła na mnie z uśmieszkiem na twarzy. Weszłam na chwilę do jej klasy zapytać nauczycielkę, w jaki dzień mamy lekcje. Ona oczywiście siedziała z przodu i też się wpatrywała we mnie. Weszłam jej do toalety przez przypadek jak się załatwiała. :o Również jak poszłam do toalety umyć ręce, ona wychodziła z kabiny i myła ręce w tym samym zlewie, co ja. Bardzo blisko mnie. No ale w zasadzie tych spojrzeń było dużooo..
    Wczoraj stałam koło drzwi od mojej klasy. Mój obiekt westchnień siedział na ławce wraz z jej koleżankami. I słyszałam jak jedna z nich mówi do niej ,,nie wstydź się'' tak jakby Asia chciała mi coś powiedzieć, ale się wstydzi. Nic dziwnego, moja koleżanka z klasy ma kuzyna, który chodzi do klasy Asi i jej klasa niestety jest homofobiczna. Właśnie tego samego dnia często Asia miała okazję mnie widzieć, bo wychodzę ciągle na korytarz. Ona ostatnio też. W wyglądzie się chyba też zmieniła. Rok temu nosiła okulary, teraz nie i ubiera się bardziej.. modnie? Nie wiem. neutral Niedawno miała urodziny. Odważyłam się jej napisać na profilu na FB ,,wszystkiego najlepszego''. O dziwo odpisała mi, że dziękuje. Czemu piszę o dziwo? Tak, innym odpisała, ale to była głównie jej rodzina, znajome bla bla bla, a skoro my się nie znamy to trochę dziwne. Poza tym na Święta BN również jej napisałam życzenia świąteczne. Nie odpisała. Jak myślicie, co to wszystko może znaczyć? Jest dopiero wrzesień. Ciekawi mnie co się stanie później. Dawajcie swoje propozycje. Jak pytałam się koleżanek co o tym sądzą to odpowiedziały, że Asia jest zakochana we mnie. A ty jak sądzisz? PS chcę dodać, że liczę na szybkie odpowiedzi, do jutra bo jutro szkoła i te sprawy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nie dziwi nic ~nie dziwi nic
    ~nie dziwi nic
    Napisane 19 września 2021 - 18:28
    ~kotekpsotek napisał:
    liczę na szybkie odpowiedzi, do jutra bo jutro szkoła i te sprawy.

    Nie pomogę na pewno - choć kto wie :-)
    Dziecinko...
    Raczej pomyliłaś forum - tu stare ramole urzędują (i lampucery), a Twój problem to wymiar naszych dzieci a czasem wnuków.
    Poszukaj może lepszego miejsca, bo tu...
    Chyba ciężko będzie o poradę ponad to...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy