Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Mam flaka

Rozpoczęte przez ~BBC all life , 11 lip 2020
  • avatar ~BBC all life ~BBC all life
    ~BBC all life
    Napisane 11 lipca 2020 - 17:58
    No cześć drodzy facecipo40 mam flaka na dole i niewiem jak to naprawić czy potrzebuje imadła czy pompki i imadła czy Poprostu jechać na okręgową stacje kontroli pojazdów
    POMOCY

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Doświadczony ~Doświadczony
    ~Doświadczony
    Napisane 07 września 2020 - 19:06
    Zrób sobie komplet badań endokrynologicznych. Andrologia się w tym zawiera.
    Badania tarczycy i kory nadnerczy i przede wszystkim poziom testosteronu wolnego. Ten ostatni odpowiada za potencję i wzwód.
    Jedyny prawidłowy sposób badania, to zbadać testosteron całkowity (najlepiej jak wynik będzie minimum w środku normy, dolna granica znaczy że jest źle), do tego SHBG i te wyniki wstawić do internetowego kalkulatora i wyliczyć.
    Fre testosterone calculator.
    Norma wolnego testosteronu to 2 do 3%, ale facet najlepiej się czuje jak ma powyżej 3%.
    Możesz mieć też problemy innego rodzaju, cukrzyca, choroby immunologiczne (np. Sarkoidoza), chory kręgosłup lędźwiowy, choroby naczyniowe.
    Na tę chwilę tyle mogę podpowiedzieć. Ale podstawą jest wysoki poziom testosteronu wolnego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy