Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Mam dylemat ze swą dziewczyną w kwestii seksu

Rozpoczęte przez ~Ron10, 03 maj 2020
  • avatar ~Ron10 ~Ron10
    ~Ron10
    Napisane 03 maja 2020 - 13:17
    Witam. Proszę o radę, bo ja sam dokładnie nie potrafię tego stwierdzić i chodzi mi to po głowie od kilku dni, czysto mnie to męczy i nurtuje ta myśl. Ja nie mam w tych sprawach dużego doświadczenia, więc bardzo proszę o radę osób, które mają w tych sprawach wiedzę opartą na doświadczeniu, bardzo proszę o mądrą radę. Otóż ... poznałem dziewczynę i twierdzi, że jest dziewicą, jesteśmy w związku pół roku i przez ten czas nie uprawialiśmy seksu, ona zawsze powtarza, że czeka na odpowiednią wyjątkową chwilę, że ja jestem dla niej tą osobą, z którą chciałaby stracić swe dziewictwo. Całowaliśmy się na trzeciej randce, a na następnych zdejmowałem jej stanik i rękę wkładałem jej w majtki, doprowadzając ją tym do orgazmu, nigdy nie poczułem żadnego przykrego zapachu. Pewnego wieczoru stworzyłem romantyczny klimat w salonie, świece, wino, muzyka, myślałem, że teraz mi się odda, lecz niestety dalej twierdzi, że musi być odpowiednie miejsce, zapytałem się jakie? To musi być hotel z widokiem na morze lub góry. Głównie nie o to mi chodzi tylko o woń z jej miejsca intymnego, wtedy w salonie całowaliśmy się, zdjąłem jej stanik, była tylko w samych majtkach (byłem przekonany, że tym razem dojdzie do stosunku, lecz niestety), gdy była w majtkach po tym, jak zdjąłem jej suknie to, całowałem ją po udach, zbliżając się do jej miejsca intymnego i wtedy poczułem przez majtki przykry zapach, przekonany na 99%, że to woń spermy, taki przykry zapach jakby po seksie nie umyć się a następnego dnia sperma zaczyna rozkład i nieprzyjemnie pachnie, to właśnie u niej poczułem. Prawie na każdej randce całowaliśmy się i rękę wkładałem jej w majtki, nigdy stamtąd nie wyczułem przykrego zapachu, jakby bez wonne. Czytałem w innych źródłach, że woń spermy to normalne po stosunku, gdy mężczyzna w kobiecie skończy w środku, czuć nawet dwa dni, bo tyle czasu potrafi wypływać, a w tym momencie się psuje. Wiec, jeśli poczułem tę woń u swej dziewczyny to, czy mogę być przekonany, że odbyła stosunek z kimś innym przed naszym spotkaniem ? Bardzo proszę o radę, nie daje mi to spokoju, z góry dziękuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 03 maja 2020 - 16:04
    @Ron, już abstrahując od Twoich malowniczych opisów woni wybranki serca Twego, odpowiedz sobie na jedno zajebiście ważne pytanie. Czy chcesz spędzić życie z kobietą, która po pół roku nie dała Ci jeszcze zaznać z nią rozkoszy? Jeśli Twój popęd seksualny sprowadza się do stosunku raz w roku oraz zabaw oralno-manualnych to możesz przejść do kolejnego etapu i zastanawiać się nad źródłem wonnym. W innym wypadku zgaś światło i pędź w kierunku udanego pożycia seksualnego z partnerką, która chce to robić przynajmniej każdego dnia. Życie masz jedno. Szkoda czasu na rozkminy.

    Pozdrawiam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ron10 ~Ron10
    ~Ron10
    Napisane 03 maja 2020 - 19:28
    Dziękuję JD, za zainteresowanie się moim tematem. Przepraszam, że ten temat jest taki sprośny, lecz nie mam się kogo poradzić, chciałbym wiedzieć, o co chodzi, bo intensywnie o tym myślę i mnie to bardzo męczy. Nie jestem zboczeńcem, żeby wąchać ręce swoje, po tym, jak ją tam dotykam, lecz to działa automatycznie, odruchowo, może to coś w rodzaju „instynkt pierwotny samca alfa” ? Nie wiem. To, co napisałeś/aś „JD” to z pewnością przemyślę, bo podsunąłeś/aś kolejną rozkminkę. Tłumaczę się tym, że ona jest taka do momentu, kiedy się nie przełamie, a gdy to nastąpi po stosunku i tzn. odblokuje ją, to możliwe, że wtedy będzie szła na całość i będziemy częściej uprawiać seks. Bardzo mi na niej zależy, bo jest fajna, dogadujemy się i ona to samo twierdzi o mnie a mnie, nie zależy tak na seksie, jak na porządnej dziewczynie. Wiem, że ta cała sytuacja wygląda bardzo dziwnie — bo niby dziewica, pół roku bez seksu, a ja ją oskarżam o takie rzeczy. Mówię na nią terrorystka, bo rozpala mnie, daje się dotykać, zaspakajam ją, a ona zostawia mnie w takim stanie ....... Sam już nie wiem, czy ona mną bawi się, czy w coś gra ? Wiedziałbym, gdybym ją rozgryzł (właśnie staram się to zrobić, rozgryźć ją), a kluczem do tego będzie ta woń, (tak jakbym złapałem trop ;-) i tego się trzymam). I teraz potrzebuję rady odnośnie do tej woni — czy jest to naturalne, czy tak czasem bywa, że pochwa może wydzielać taki nieprzyjemny zapach jak sperma z poprzedniego dnia? Czy tylko i wyłącznie po stosunku ? Nigdy wcześniej nie wyczułem u niej tej woni, jestem tego pewien i właśnie dlatego nie daje mi to spokoju. Jeśli wyczytałem z różnych źródeł, że taka woń występuje w pewnych okolicznościach, to chyba coś w tym jest. Czy spotkał się ktoś z czymś podobnym ? Żeby mógł powiedzieć coś na ten temat, bardzo proszę. Wiem, że jest to dziwny temat, lecz nie daje mi to spokoju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysia ~Rysia
    ~Rysia
    Napisane 04 maja 2020 - 13:08
    Boże co za wątek...
    Ile Ty masz lat?
    Może ma kobieta problem z jakaś chorobą pochwy i jej po prostu brzydko śmierdzi.
    upławy czy coś innego...
    albo się nie myje.

    lekarza zapytaj a nie na forum

    gimbaza.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tidi ~tidi
    ~tidi
    Napisane 05 maja 2020 - 20:57
    ile Macie lat? panna mieszka sama czy z rodzicami? znasz jej znajomych, gdzie pracuje, gdzie sie obraca? czesto sie spotykacie?
    ja spotkalem rozne przypadki, nawet prostytutke grajaca przed chlopakiem cnotke, wiec nic mnie nie zdziwi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada ~Ada
    ~Ada
    Napisane 06 maja 2020 - 14:49
    Raczej to infekcja, zbliżający się okres i nie ma co dramatyzować.
    Ewentualnie do gina i po temacie. Zapachy są różne ale przecież można zacząć od kąpieli wspólnej.

    Lepsza taka co pól roku nie dała niż taka co po tygodniu dała i nieznana ilośc facetów ją obracała.
    To taka przyjemność być entym?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 06 maja 2020 - 15:20
    ~Ada napisał:
    Raczej to infekcja, zbliżający się okres i nie ma co dramatyzować.
    Ewentualnie do gina i po temacie. Zapachy są różne ale przecież można zacząć od kąpieli wspólnej.

    Lepsza taka co pól roku nie dała niż taka co po tygodniu dała i nieznana ilośc facetów ją obracała.
    To taka przyjemność być entym?

    Ada, taka co ma więcej doświadczenia zna się na rzeczy. JD dobrze napisał, jeżeli panna za cnotliwa to lepiej zmykać, bo uciechy z nią to on nie będzie miał. No chyba, że mu raz na kilka miesięcy wystarczy albo lubi się prosić. Może już zacząć czytać wątek w związkach „moja żona nie chce seksu” czy jakoś tak.

    Ron, kobieta być może ma problem z infekcją, z opisu zapachu duże prawdopodobieństwo zakażenia grzybami (tzw. drożdżyca). Nic strasznego ale warto koleżankę namówić na wizytę u ginekologa. Jeżeli to problem to niech kupi w aptece Globulki Clotrimazolum i na tydzień przed miesiączką je zastosuje wg opisu na dawkowaniu. Nie leczona grzybica może prowadzić do poważnych problemów a poza tym, zarazisz się od niej a to nieprzyjemna swędząca wysypka więc myślę, że najpierw lekarz potem seks.
    Grzybica pochwy może być wywołana przez wiele czynników, chociażby takich jak nieprawidłowa higiena miejsc intymnych więc niech Ci nie przyjdzie do głowy myśl, że panna Cię zdradza:*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada ~Ada
    ~Ada
    Napisane 06 maja 2020 - 16:08
    Facet mniej doświadczony potrafi więcej niż doświadczony.
    Więc cnotliwa może bardziej rozpalić i rozpalać.

    Mi tam jednak przeszkadzało ile znajomych facet przeleciał bo za dobry nie był skoro go żadna nie zatrzymała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~haha ~haha
    ~haha
    Napisane 06 maja 2020 - 17:05
    ron10 juz dawno nie czyta tych porad

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy