Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Mały penis faceta

Rozpoczęte przez ~Monikke, 31 maj 2023
  • avatar ~Monikke ~Monikke
    ~Monikke
    Napisane 31 maja 2023 - 08:33
    Dla mojego faceta jest to trochę trudny temat. Chodzi o to, że wielkość jego członka nie jest taka jakby chciał. Mi to tam nie przeszkadza (mógłby być większy - ale co zrobie?). Kiedyś zmierzyliśmy dla żartu i wyszło 13 cm.Trochę głupi wątek, ale chciałam się trochę pożalić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trats ~trats
    ~trats
    Napisane 02 czerwca 2023 - 10:51
    Zawsze jest coś co nam się nie podoba w partnerze, ale mimo wszystko jesteśmy z nim, bo to jest nasz partner. Prawda jest taka, że wielkość dla wielu a jednak znaczenie (np dla mnie ma).
    13 cm to rzeczywiście nie jest dużo (nie jest też mało), ale jak na polskie warunki to jednak zalicza się do tych mniejszych rozmiarów (s lub xs).
    Są przecież różne sposoby na powiększenie (wbrew pozorom bezpieczne) np kuracja penilarge czy wstrzykiwanie kwasu kialunorowego. Piszą o tym więcej np na wizazu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nostromo ~nostromo
    ~nostromo
    Napisane 05 czerwca 2023 - 09:01
    Najważniejsze jest dopasowanie pod względem charakterów i celów życiowych, nie można wartości mężczyzny mierzyć tylko centymetrem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trats ~trats
    ~trats
    Napisane 06 czerwca 2023 - 07:47
    Jak najbardziej się zgadzam. Ale znam związki które rozpadły się, przez niedopasowanie w tych sprawach, różnice temperamentów itd.
    Koleżankę autorkę tematu odsyłam np do penilarge. W sieci można poczytać sporo opinii na jego temat. Jest to suplement diety wpływający na zwiększenie elastyczności, szybszą regenerację i podział komórek w męskim członku, przez co może zyskać kilka dodatkowych cm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Monikke ~Monikke
    ~Monikke
    Napisane 07 czerwca 2023 - 07:49
    Nie no dajcie spokój, operacja czy zabieg odpada. Myślę, że nawet by się na to nie zgodził.
    A ten środek o którym wspominałaś? To on bezpieczny jest? Jak działa? Czy jest dostępny w aptece itd? Czy powoduje jakieś skutki uboczne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trats ~trats
    ~trats
    Napisane 07 czerwca 2023 - 07:58
    Jest bezpieczny bo jest dopuszczony przez polski rejestr farmaceutyczny, możęsz zamówić tabletki w sklepach internetowych. Z tego co wiem to nie powoduje skutkow ubocznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Monikke ~Monikke
    ~Monikke
    Napisane 09 czerwca 2023 - 07:54
    Poczytałam sobie trochę na jego temat i z tego co widzę, to jego działanie polega na tym, że sprawia, że komórki penisa szybciej zaczynają się namnażać, są lepiej odżywione.
    Tylko czy taki efekt utrzyma się po zakończeniu kuracji?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trats ~trats
    ~trats
    Napisane 09 czerwca 2023 - 07:59
    Penilarge o którym wspominałam, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Tzn nie słyszałam aby jakieś powodował, a dosyć mocno interesowałam się tym tematem.
    Mogę ewentualnie wrzucić jego skład, abyś mogła sobie to prześledzić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sins ~sins
    ~sins
    Napisane 12 czerwca 2023 - 08:09
    Boziu jakie wy zboczone ? do kościoła wyspowiadać się grzesznice:P
    poza tym temat dyskryminujący facetów tongue odsetek mężczyzn jest mały ale do przesady:P
    my nie zakładamy tematów jakie wy macie pochwy wielkie tongue ze można włożyć obie ręce i zaklaskać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trats ~trats
    ~trats
    Napisane 12 czerwca 2023 - 09:33
    Hahahah. Ostatnio sobie weszłam na jakieś forum męskie i tam chłopak sie wypowiadał,ze jego dziewczyna jest tam na dole szeroka tak wieć zakładacie takie tematy i nie zaprzeczaj big_smile Powiedziałabym,ze jest nawet bardziej ostro niż na tych tematach zakładanych tutaj przez dziewczyny.

    Jeszcze czytałam gdzieś,że w gabinetach lekarskich wstrzykuje się kwas hialuronowy w penisa ale tego na pewno nie polecam. Nie wiem czy któryś facet by się na to zdecydował..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wspaniały ~Wspaniały
    ~Wspaniały
    Napisane 31 stycznia 2024 - 08:25
    13cm.to żaden problem dla faceta.Ja w zawodzie mam 8cm i jesteśmy z żoną 45lat po ślubie.Ona nigdy nie narzekała i nawet twierdzi,że nigdy,ale to przenigdy nie zamieniłaby go na innego.Nie rozumiem twojego męża,w czym on ma problem???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wspaniały ~Wspaniały
    ~Wspaniały
    Napisane 31 stycznia 2024 - 08:26
    13cm.to żaden problem dla faceta.Ja w zawodzie mam 8cm i jesteśmy z żoną 45lat po ślubie.Ona nigdy nie narzekała i nawet twierdzi,że nigdy,ale to przenigdy nie zamieniłaby go na innego.Nie rozumiem twojego męża,w czym on ma problem???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciek ~maciek
    ~maciek
    Napisane 02 lutego 2024 - 12:48
    ~Monikke napisał:
    Nie no dajcie spokój, operacja czy zabieg odpada. Myślę, że nawet by się na to nie zgodził.
    A ten środek o którym wspominałaś? To on bezpieczny jest? Jak działa? Czy jest dostępny w aptece itd? Czy powoduje jakieś skutki uboczne?

    JA osobiście powiekszyłem penisa domowymi sposobami o jakieś 4-5 cm (wydłużyłem). Najpierw przy pomocy Expandera - sprowadziłem sobie ze Stanów , troche to było bolesne nie powiem później jeszcze dołożyłem tabletkami Maxorman żeby utrwalić efekt i dołożyć jeszcze ze 2cm. I teraz jest ok. odrobinę bólu i wytrwałości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy