Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Kuracja penilarge

Rozpoczęte przez ~czarnak, 08 wrz 2021
  • avatar ~czarnak ~czarnak
    ~czarnak
    Napisane 08 września 2021 - 08:15
    Witam wszystkich udzielających się na fourm.Pytanie kieruję do wszystkich, ktorzy mieli okazję przyjowania tabletek Penilarge. Zastanawiam się nad kupnem ale mam kilka pytań: ile musi trwać kuracja aby był efekt czy stosowaliście je razem z pompką i ćwiczeniami czy warto jest do tabletek dokupić sobie krem ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darma ~darma
    ~darma
    Napisane 08 września 2021 - 12:42
    Na początku stosowałem z pomopką, potem zarzuciłem pompkę bo byłem zawiedziony brakiem rezultatów pompki. Ogólnie po miesiącu brania tabletek nie widziałem niczego ale walczyłem dalej i w 2 miesiacu penis zaczynał się tak jakby powiększać Na początku w tracie erekcji, które były częste oraz większe. Po 3 miesiącach nastąpiło powiększenie w średnich 2 cm oraz na długości 3 cm. Mam porównanie z innymi tabletkami ale z moich doświadczeń penilarge dał najlepszy. Mam nadzieję,że się to utrzyma . Jak na razie po 4 miesiącach od zaprzestawnia penis się nie zmniejsza.
    Żelu nie stosowałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aglaniec ~aglaniec
    ~aglaniec
    Napisane 14 września 2021 - 07:44
    Ja brałem same tabletki i powiekszenie równiez było. Zastanawiałem się właśńie albo nad pompką albo nad tabletkami ale w koncu pod wpływem opinii na forach kupiłem tabletki ( więcej gości poleca sobie penilarge niż pompki, które ponoć dzialają jedynie wtedy kidy się pompuje). Efekt jest. Nie po miesiącu ale po 3 miesiącach brania. Ponoc nie na każdego to działa tak wiec trzeba przetestować. Możesz jednak wypróbować i zobaczysz czy działa na Ciebie czy nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TOMASZTOMASZ ~TOMASZTOMASZ
    ~TOMASZTOMASZ
    Napisane 14 września 2021 - 10:28
    Mi pomogły znacznie powiekszyć przyrodzenie. Troche bałem sie,ze nie beda działać bo mam lekką nadwagę i na jednym forum o powiekszaniu wyczytałem,że przy nadwadze może nie być efektu ale chłopaki powiedzieli abym spróbował. Brałem regularnie, penis sporo się powiekszył tak wiec jestem koniec konców zadowoloy z działania. Trzeba oczywiscie odrobiny cierpliwości ale efekt jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gown ~gown
    ~gown
    Napisane 15 września 2021 - 13:48
    Powiem, Wam, że Penilarge to czołówka tabletek na powiększenie penisa, a nie są wcale droższe niż inne tabletki powiększające.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxx ~xxxx
    ~xxxx
    Napisane 16 września 2021 - 08:43
    Tabletki godne swojej ceny. Nie sa tanie ale am próbowałem wielu innych tańszych środków ale żaden z nich nie miał takiego działania jak te. Tyle,że nie trzeba się załamywać brakiem efektów na początku ale brać tabletki przez 3 miesiące kuracji ( i to minimum).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy