Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Ktora zdradzila z ...

Rozpoczęte przez ~Marta34, 01 lip 2023
  • avatar ~Marta34 ~Marta34
    ~Marta34
    Napisane 01 lipca 2023 - 08:44
    Czy jest ktos, kto zdradzil z ciekawosci jak to jest z innymi? Osobiscie zdarzylo mi sie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda ~Magda
    ~Magda
    Napisane 01 lipca 2023 - 08:58
    Mi zdarzalo sie w delegacji i nie żałuję:). Nowe doswiadczenia:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 01 lipca 2023 - 09:42
    Mi osobiscie zdarzylo sie bawic z mezatkami. Uwazam ze mezatki sa najlepsze. Takie ruchanie ktore pamieta sie latami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 01 lipca 2023 - 12:49
    Postanowiłyście się tu tym pochwalić. Wśród ludzi którzy cierpieli z powodu zdrady. Super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta34 ~Marta34
    ~Marta34
    Napisane 01 lipca 2023 - 13:21
    Ja sie nie chwale, tylko pytam czy ktos mial podobnie. Wiesz sa rozne przyczyny zdrady

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysio ~Rysio
    ~Rysio
    Napisane 01 lipca 2023 - 13:56
    ~Marta34 napisał:
    Ja sie nie chwale, tylko pytam czy ktos mial podobnie. Wiesz sa rozne przyczyny zdrady
    Niskie poczucie własnej wartości. Kto zdrada . Był ogóle to smieszynie zrzucanie winy przez zdradzacza na osobę która została zdradzona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta34 ~Marta34
    ~Marta34
    Napisane 01 lipca 2023 - 14:13
    Widac ze malo wiesz. Widzisz tak jak mowilam jest wiele przyczyn. Moj maz mial wcześniej wiele partnerek, a ja tylko jednego przed nim. Po kilku latach stracil ochote na sex :( zazwyczaj co trzeci dzien na szybko:(. Od tego na szczescie jest internet, ktory mi pomogl. Malo tego panowie chwala sie tym co maja, wiec mozna wybrac sobie cos ciekawego:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Transparent mirror ~Transparent mirror
    ~Transparent mirror
    Napisane 01 lipca 2023 - 14:35
    ~Marta34 napisał:
    Widac ze malo wiesz. Widzisz tak jak mowilam jest wiele przyczyn. Moj maz mial wcześniej wiele partnerek, a ja tylko jednego przed nim. Po kilku latach stracil ochote na sex :( zazwyczaj co trzeci dzien na szybko:(. Od tego na szczescie jest internet, ktory mi pomogl. Malo tego panowie chwala sie tym co maja, wiec mozna wybrac sobie cos ciekawego:)


    Przeproście dziewczynę natychmiast!!! Przecież miała do zdrady prawo. Należała się jej jak psu buda. Bo przecież dla zwierząt seks i jedzenie jest najważniejszym elementem egzystencji.
    A wiecie może, jak kończą zwierzęta, dla których seks jest najważniejszą potrzebą w życiu? Przeważnie kończą żywot jako ścierwo rozjechane na szosie. Takim właśnie ścierwem się staniesz autorko tego tematu i ci, którzy tak ochoczo klepią cię po ramieniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 01 lipca 2023 - 14:45
    ~Marta34 napisał:
    Widac ze malo wiesz. Widzisz tak jak mowilam jest wiele przyczyn. Moj maz mial wcześniej wiele partnerek, a ja tylko jednego przed nim. Po kilku latach stracil ochote na sex :( zazwyczaj co trzeci dzien na szybko:(. Od tego na szczescie jest internet, ktory mi pomogl. Malo tego panowie chwala sie tym co maja, wiec mozna wybrac sobie cos ciekawego:)

    Czyli pobudki bardzo niskie jak zawsze.
    Podręcznikowym przykładem Polek jest czarnoskóry pan który zaraził chorobą setki mężatek. Też facet chwalił się interesem. Mężatek oczywiście mi nie szkoda ale ich mężów już bardzo, bo co chłop winien. Co gorsza nieświadomie łatwe panie mogły swoje dzieci zarazić. Ale wiadomo różne priorytety mają nasze panie.
    Panie szeregowy starszy nie wymagajmy zbyt wiele od szlauchów. Przestałem się już czarować. W zdradach panie nas prześcignęły. Oczywiście co ktoś robi nie interesuje mnie, ale bezcenne to zdziwienie w sądzie i trzeba kłamać aż do końca, udawać skruchę. Zazwyczaj kochanek nie chce na stałe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta34 ~Marta34
    ~Marta34
    Napisane 01 lipca 2023 - 15:34
    Jak widze macie panowie kompleks malego penisa. Zgadza się wiekszy daje lepsze orgazmy. Nie kazdy musi zarazac, do tego wynaleziono prezerwatywy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Efka ~Efka
    ~Efka
    Napisane 01 lipca 2023 - 16:35
    Marta …
    Zostałam zdradzona … czy z ciekawości to nie wiem … na pewno dla podbudowania swojego ego i poczucia niskiej wartości …
    bardzo fajne uczucie - polecam Ci …
    długo się po czymś takim człowiek nie potrafi pozbierać …
    Przykre to w jakich czasach przyszło nam żyć … aby iść na bok tylko po to aby sprawdzić jak to jest !
    To nawet nie zasługuje na komentarz …
    Co za czasy :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 01 lipca 2023 - 17:28
    ~Marta34 napisał:
    Jak widze macie panowie kompleks malego penisa. Zgadza się wiekszy daje lepsze orgazmy. Nie kazdy musi zarazac, do tego wynaleziono prezerwatywy

    Ja mam " duże" ego jak ty to piszesz, ale ty na pewno nie zostaniesz moją partnerką w łóżku. Jak argumentów brak to najlepiej napisać że ktoś ma małego. Prostacka bardzo jesteś, słoma z butów wystaje. Za pewne wielką radość sprawia Ci obrażanie ;) jak widać. Ex też swego czasu bardzo to ciążyło. Aż do momentu wyprowadzki mojej i rozwodu :].
    Obecnie żal mi jej bardzo bo jakby mogła to by na kolanach błagała o powrót, ale szon to charakter. Widać to dobrze u ciebie. Oczywiście nie wyślę Ci foto mojego "ego". Nie mam powodu leczyć tak kompleksy, bardzo prostacki sposób.
    Co do spraw technicznych to jakość seksu nie wpływa na zdradę. Można mieć bardzo dobry seks z partnerem i zdrada też może być w takim związku.
    Jeszcze co do rozmiarów i leczenia kompleksów to tutaj sporo panie podaje maile i umawia się na seks. Uważaj tylko żeby męża czymś nie zarazić, bo szkoda chłopa będzie, ciebie nie oczywiście. Jak dla mnie jesteś odpad ludzki, ale tutaj każdy może mieć swoje zdanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 01 lipca 2023 - 18:42
    Maly członek. hihi łyżką w WIADRZE nie zamieszasz:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kazik ~Kazik
    ~Kazik
    Napisane 03 lipca 2023 - 02:01
    Lubię pukać mężatki, następnie zdjęcia czy nagrania podrzucić mężom. Ktoś może mnie nazwać psychopatą ale ja lubię obserwować jak czyjś świat płonie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 03 lipca 2023 - 10:04
    ~Kazik napisał:
    Lubię pukać mężatki, następnie zdjęcia czy nagrania podrzucić mężom. Ktoś może mnie nazwać psychopatą ale ja lubię obserwować jak czyjś świat płonie.
    l

    UTRWALANIE WIZERUNKU NAGIEJ OSOBY BEZ JEJ ZGODY (ART. 191A)
    Art. 191a *

    § 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

    § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuza ~Zuza
    ~Zuza
    Napisane 04 lipca 2023 - 08:12
    Zdrady były zawsze i były powszechnie akceptowane /przynajmniej te męskie/ bo małżeństwo traktowano przez wieki jak instytucję a nie związek romantyczny. A jak jest teraz? To zależy na co ludzie się umawiają i jak zawartą umowę w trakcie tej relacji renegocjują.

    Problem w tym, że niestety wiele osób przed podjęciem decyzji o przeniesieniu relacji na poziom: stały związek/ małżeństwo nie omawia kwestii podstawowych dla związku tzn czy są dla siebie na wyłączność, czy chcą dzieci, czy ślub cywilny czy wyznaniowy i co z wychowaniem dzieci w tym zakresie, czy kasa wspólna czy konta osobne, czy odwiedzamy rodziców raz na tydzień czy co pół roku albo wcale.... a potem zonk

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 04 lipca 2023 - 15:32
    ~Zuza napisał:
    Zdrady były zawsze i były powszechnie akceptowane /przynajmniej te męskie/ bo małżeństwo traktowano przez wieki jak instytucję a nie związek romantyczny. A jak jest teraz? To zależy na co ludzie się umawiają i jak zawartą umowę w trakcie tej relacji renegocjują.

    Problem w tym, że niestety wiele osób przed podjęciem decyzji o przeniesieniu relacji na poziom: stały związek/ małżeństwo nie omawia kwestii podstawowych dla związku tzn czy są dla siebie na wyłączność, czy chcą dzieci, czy ślub cywilny czy wyznaniowy i co z wychowaniem dzieci w tym zakresie, czy kasa wspólna czy konta osobne, czy odwiedzamy rodziców raz na tydzień czy co pół roku albo wcale.... a potem zonk

    Tylko teraz kobiety nas dogonily, a wręcz przegoniły pod względem zdrad.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuza ~Zuza
    ~Zuza
    Napisane 04 lipca 2023 - 19:05
    Nie wiem, czy przegoniły czy nie, po prostu wcześniej były bardziej dyskretne, bo musiały. Co ciekawe wielu mężczyznom skok w bok partnerki na sam seks przeszkadza dużo bardziej niż taki sam wyskok partnera przeszkadza kobietom. Uwarunkowane ewolucyjnie :-)





    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 05 lipca 2023 - 07:46
    ~Zuza napisał:
    Nie wiem, czy przegoniły czy nie, po prostu wcześniej były bardziej dyskretne, bo musiały. Co ciekawe wielu mężczyznom skok w bok partnerki na sam seks przeszkadza dużo bardziej niż taki sam wyskok partnera przeszkadza kobietom. Uwarunkowane ewolucyjnie :-)
    Widzę tutaj emancypacje tradycyjnie. Ja tam nie mam solidarności plemników. Zdrada to zdrada - płeć nie ma znaczenia. Niezbyt solidaryzuje się z mężczyznami zdradzającymi. Wręcz nie gadaj z hu..i, ale mam trochę inaczej niż ty ;). Koleżanka 4 też mi podobne rzeczy zarzuca, ale nawet pani psycholog ma szczyptę solidarności jajników.





    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuza ~Zuza
    ~Zuza
    Napisane 05 lipca 2023 - 08:26
    ~Określony napisał:
    ~Zuza napisał:
    Nie wiem, czy przegoniły czy nie, po prostu wcześniej były bardziej dyskretne, bo musiały. Co ciekawe wielu mężczyznom skok w bok partnerki na sam seks przeszkadza dużo bardziej niż taki sam wyskok partnera przeszkadza kobietom. Uwarunkowane ewolucyjnie :-)
    Widzę tutaj emancypacje tradycyjnie. Ja tam nie mam solidarności plemników. Zdrada to zdrada - płeć nie ma znaczenia. Niezbyt solidaryzuje się z mężczyznami zdradzającymi. Wręcz nie gadaj z hu..i, ale mam trochę inaczej niż ty ;). Koleżanka 4 też mi podobne rzeczy zarzuca, ale nawet pani psycholog ma szczyptę solidarności jajników.







    Nie bardzo rozumiem, co w kontekście mojej, cytowanej przez Ciebie wypowiedzi ma ewolucja do emancypacji :-) i gdzie z mojego wpisu wynika, że solidaryzuję się ze zdradzającymi kobietami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy