Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Którą kochankę wybrać ?

Rozpoczęte przez ~Kierro, 26 sie 2023
  • avatar ~Kierro ~Kierro
    ~Kierro
    Napisane 26 sierpnia 2023 - 14:51
    Witam.
    Poproszę o radę, która z poniższych Pań jest najlepszym materiałem na kochankę (interesuje mnie nie tylko libido ale również potencjalne komplikacje np że będzie chciała się ze mną związać na stałe a nie tylko być kochanką. Ja mam 46 lat, żonaty.
    1. Mężatka , 39 lat, dwójka dzieci
    2. Panna z dzieckiem, 41 lat
    3. Mężatka, 1 dziecko, pracujemy razem, 43 lata
    4. Mężatka, 57 lat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 26 sierpnia 2023 - 17:17
    ~Kierro napisał:
    Witam.
    Poproszę o radę, która z poniższych Pań jest najlepszym materiałem na kochankę (interesuje mnie nie tylko libido ale również potencjalne komplikacje np że będzie chciała się ze mną związać na stałe a nie tylko być kochanką. Ja mam 46 lat, żonaty.
    1. Mężatka , 39 lat, dwójka dzieci
    2. Panna z dzieckiem, 41 lat
    3. Mężatka, 1 dziecko, pracujemy razem, 43 lata
    4. Mężatka, 57 lat



    Bierz mężatkę. Większą szansa że będziesz bez jedynek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lola ~Lola
    ~Lola
    Napisane 27 sierpnia 2023 - 09:00
    Bierz mężatkę to i więcej sexu będzie w pracy :)
    A jakie one są

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anon ~Anon
    ~Anon
    Napisane 28 sierpnia 2023 - 19:29
    1 i 4 najbezpieczniejsze. Jedna z dwójką dzieci nie rozbije stabilnego małżeństwa dla takiego pozoranta jak Ty bo samej z dwójką dzieci to koszmar, druga jest już w wieku w którym się nie wywraca życia do góry nogami.
    No i szczerze oślizgły jesteś. Coraz bardziej się przekonuje do badań std przez każdą relacją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 28 sierpnia 2023 - 21:35
    Żaden facet, co ma wybór w kochankach, nie pisze po boomerskich forach;-)

    Co do badań i ostrożności to polecam przeczytać artykuł:
    https://portal.abczdrowie.pl/gwaltowny-wzrost-zachorowan-na-choroby-weneryczne-lato-dziala-na-ich-korzysc?amp=1
    i HPV - zwracajcie uwagę jeżeli macie partnerów na raz czy często ich zmieniacie na nadżerki w buzi, bóle gardła, chrypki, powiększone węzły chłonne.
    Polecam artykuł:
    HPV-pozytywny rak jamy ustnej
    — etiologia i czynniki ryzyka

    https://journals.viamedica.pl/forum_medycyny_rodzinnej/article/download/57723/44913

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szerszeń ~Szerszeń
    ~Szerszeń
    Napisane 29 sierpnia 2023 - 09:22
    ~Anon napisał:
    1 i 4 najbezpieczniejsze. Jedna z dwójką dzieci nie rozbije stabilnego małżeństwa dla takiego pozoranta jak Ty bo samej z dwójką dzieci to koszmar, druga jest już w wieku w którym się nie wywraca życia do góry nogami.
    No i szczerze oślizgły jesteś. Coraz bardziej się przekonuje do badań std przez każdą relacją.


    Wyluzuj, przecież to zwykły trolling jest. Każdy zaburzony psychopata, jak będzie miał wybór zniszczyć jedną z czterech osób, zniszczy wszystkie cztery, nie będzie o poradę na takim forum pytał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy