Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Koniec czegoś fajnego

Rozpoczęte przez ~Mat 1975, 27 sie 2021
  • avatar ~Mat 1975 ~Mat 1975
    ~Mat 1975
    Napisane 27 sierpnia 2021 - 06:11
    Cześć , właśnie moja żona oświadczyła że odchodzi. Mamy 4 letnią córkę i świat mi się zawalił totalnie. Nie wiem co robić !! Nadal mi na niej zależy i na ratowaniu tego związku ale ona twierdzi że nie ma co ratować. 3 lata temu założyła swoją firmę i od tego czasu zaczęło się coś dziać niedobrego, całe dnie w pracy spędzała, zmieniła towarzystwo i w ogóle rodzina zaczęła jej przeszkadzać w rozwijaniu firmy. Na chwilę obecną mam takiego doła że sam boję się siebie. Zaczynam terapię u psychologa. Żona stwierdziła że mam ją zostawić w spokoju i nie naciskać,i nic do mnie nie czuje, sprawa jest świeża minęło dopiero 3 tygodnie. Kontaktu z dzieckiem mi nie ogranicza, ale wynajęła juz mieszkanie dla siebie i córki. Nie chce słyszeć o jakiejś terapii lub o jakiej kolwiek pomocy. Mam wrażenie ze dąży to do rozwodu.
    Pozdrawiam i proszę o pomoc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIRROR ~MIRROR
    ~MIRROR
    Napisane 29 sierpnia 2021 - 17:38
    A jak było między Wami wcześniej,?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 01 września 2021 - 22:15
    żony nie odchodzą tak nagle bez przyczyny. Jeżeli byłeś dobrym mężem, nie pijącym, awanturującym, kochającym, pomagającym, itp to pomyśl o innych przyczynach jak zauroczenie, kochanek. Jak mówią mąż ostatni się dowiaduje o kochanku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 29 września 2021 - 12:46
    Kochanek na 100%, zdobądź dowody

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 01 października 2021 - 01:03
    Autor pewnie w końcu się dowiedział co było przyczyną nagłej chęci wyprowadzki żony. I znów ktoś będzie cierpiał bo ktoś doszedł do wniosku że to małżeństwo nie spełnia jego marzeń rodem z telenowel. Kiedy zaczną wpająć młodym ludziom że małżeństwa takie jak u dziadków już nie istnieją = póki śmierć nas nie rozłączy. Teraz w modzie dziesięciolatki i kolejne taka moda bo zyskownośc nikła a i konsekwencje duże.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy