Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Kolejne dziecko. Z nowa partnerka po 40

Rozpoczęte przez ~Marko, 19 lis 2021
  • avatar ~Marko ~Marko
    ~Marko
    Napisane 19 listopada 2021 - 11:48
    Panowie.
    Jak sie czujecie jako ojcowie dziecka z nowa partnerka, majac juz dziecko z poprzedniego zwiazku?
    Pewnie mi sie to szykuje, ale wspominam czas pieluch, nie przespanych nocy itp jako dosc ciezki i nie ukrywam, ze wygodnie mi sie zrobilo teraz bez tego. Na mysl, ze znowu miałbym to przechodzic, to troche mi sie nie chce, ale z drugiej strony tez jakos tak dziwnie byłoby bez dzieciakow wiecej na przyszlosc.
    Czy ktos kto przeszedl cos podobengo kilka lat temu moze sie podzielic odczuciami? Dzieki!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Art ~Art
    ~Art
    Napisane 09 grudnia 2021 - 17:09
    Ja jestem w trochę innej sytuacji, bo jestem samotnym ojcem 8-latka. Kiedys wyobrażałam sobie rodzinę z kilkorgiem dzieci, ale po 8 latach z synem nie wyobrażam sobie teraz, że umiałbym równo poświęcać się i kochać nowe, bo syn zawsze był nr 1 i nie miałbym odwagi ryzykować, że nowe będę gorzej traktował. Nie w głowie mi związek, ale jak by coś, to wolałbym związać się z samotną matką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy