Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Kochanka chce kredyt

Rozpoczęte przez ~Piotr , 19 kwi 2023
  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 10:47
    Witam

    Postanowiłem się rozwieść z zoną. Papiery złożone i czekamy na rozprawę. Kochanke mam od roku , teraz gdy się rozwodzę, to ona zaczyna mieć wątpliwości ponieważ z eks zoną mam kredyt na dom i nie będę mógł zabrać kolejnego kredytu z kochanką na mieszkanie o którym marzy . Ewidentnie jest to dla niej problem . Moje pytanie ? Czybto materialistka ,ktora ma gdzieś miłość czy może myśli racjonalnie , a Ja jestem jakiś dziwny ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 15:09
    Po prostu twoja kochanka jest wyrachowaną kobietą :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ha ha ~Ha ha
    ~Ha ha
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 16:02
    Myślała, że pogonisz żonę i ona zamiesxka w domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 16:39
    Kochanka ma racje, ze nie chce mieszkac pod mostem. Nie piszesz, ze ona chce bys tylko Ty sam wzial kredyt na siebie, wiec ma zamiar wziac czesc na siebie.

    Jak sprzedasz dom, podzielisz sie tym, co zostalo, to mozecie wziac wspolny kredyt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 17:05
    Klasyka biznesu, należy się Nobel z ekonomii i znajomości życia. Na co liczyłeś wchodząc w Romans? Teraz musisz dobrze przemyśleć to, bo jeszcze może być tak że żonę będziesz musiał spłacić. Jednak banały typu jak sobie pościelisz tak się wyśpisz sprawdzają się. Ewentualnie jedz do Norwegii w jakimś dobrych fachu dorobić sobie żeby żonę spłacić, może kochanka z Tobą pojedzie i będzie złoty środek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 18:15
    ~Określony napisał:
    Klasyka biznesu, należy się Nobel z ekonomii i znajomości życia. Na co liczyłeś wchodząc w Romans? Teraz musisz dobrze przemyśleć to, bo jeszcze może być tak że żonę będziesz musiał spłacić. Jednak banały typu jak sobie pościelisz tak się wyśpisz sprawdzają się. Ewentualnie jedz do Norwegii w jakimś dobrych fachu dorobić sobie żeby żonę spłacić, może kochanka z Tobą pojedzie i będzie złoty środek.



    Podpisuje sie pod Twoimi slowami.
    Autor mowi o milosci i materializmie kochanki, tylko co robi swojej zonie od roku? A kochanka, nie oceniam jej, po prostu ma instynkt samozachowawczy. Cos nie hallo. I sie wycofuje rakiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 19:00
    Dziękuję za odpowiedzi na poziomie. Myślałem o sprzedaży majątku i spłacie kredytu ale.ze względu na dzieci nie chce tego robić ,żeby nie wrzucać ich z domu i robić kolejne zmiany , bo sam rozwód bedzoe duza trauma dla nich .
    Co do tego, że" mowi o milosci i materializmie kochanki, tylko co robi swojej zonie od roku?" Żony nie kocham ona mnie również ,a co.sie dzieje w związku, to już inna smutna historia.
    Wychodzi na to , że Magda miała rację. Należy sprzedać chatę i podzielić kasę.
    Określony... dzieku za kubeł zimnej wody ,bo.ostatnio wolno myślę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 20:31
    Poniewaz nie wyznaje solidarnosci jajnikow w kazdej sytuacji, radze Ci, bys sie zabezpieczyl. Czy kochanka chce cos wylozyc do zakupu lokum, czy liczy na Ciebie w 100%? Czy ma oczekiwania wieksze, niz te, ktorym mozesz sprostac?

    To, ze sprzedac dom, to pewnik. Nie mozesz splacac czegos, nie mogac tam mieszkac. Bo drugiego kredytu nie dostaniesz. Za to musisz miec choc jeden pokoj dla swoich dzieci w nowym lokum.

    Sprawdz troche kochanke, bo to, ze z zona koniec to jedno, ale masz jeszcze dzieci.

    Trzymaj sie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 22:29
    Brawo. Ty za zdrowe podejście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~,yl,l98,98 ~,yl,l98,98
    ~,yl,l98,98
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 13:55
    Niby dorośli ludzie, a wyjątkowo ch..we porady.
    PO pierwsze- uwolnij się ze wspolnego kredytu i wspolnej nieruchomości z żoną. Rozwód i tak oznacza rozdział majątku, więc warto natychmiast podzielić dotychczasowy dorobek.
    Po drugi: nigdy żadnego wspólnego kredytu z nową babą!!!!!!!!!!!!
    Bierzesz kredy sam, wijesz gniazdko miłości, w którym ona ma wszystkie przywileje stałej partnerki, ale żadnych praw majątkowych. Szansa, że nowy związek będzie trwalszy od pierwszego małżeństwa są czysto iluzoryczne.
    Aha- no i żadnego nowego ślubu!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~,yl,l98,98 ~,yl,l98,98
    ~,yl,l98,98
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 13:58
    Wręcz maniakalnie pilnuj, by w niczym istotnym się nie dokładała do tego przyszłego mieszkania marzeń. Jak zechce kupić doniczki lub zasłonki, to zezwól, natomiast na wszystkie wydatki poza tym trzymaj kwity do śmierci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~,yl,l98,98 ~,yl,l98,98
    ~,yl,l98,98
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 14:02
    ...jednego mojego koleżkę konkubina puściła z torbami, mimo, że formalnie przecież nawet ślubu nie mieli....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy