Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Kobiety niezależne...co lubią w mężczyznach a czego nie lubią.

Rozpoczęte przez ~Max, 02 lut 2020
  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 02 lutego 2020 - 08:54
    Ciekawi mnie tutaj głównie zdanie Pań...najlepiej tych niezależnych.
    Dziękuję i pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meg ~Meg
    ~Meg
    Napisane 02 lutego 2020 - 16:32
    Sprecyzuj co rozumiesz przez niezależność.
    - niezależność finansowa
    - niezależność podejmiowanie decyzji
    - wieczna singielka
    - zosia samosia

    Czuję się niezależna ponieważ myślę samodzielnie, wiem co dla mnie dobre przy czym troszczę się o bliskich. Wystarcza mi do pierwszego ponieważ posiadam dostęp do konta bankowego choć niekoniecznie zawsze są tam moje środki. Mam dwie ręce i dwie nogi i idę tam gdzie chcę z własnej woli przy czym liczę się ze zdaniem innych bo asertywność a samolubność to dwie inne cechy człowieka.
    Wiele rzeczy potrafię zrobić sama ale pozwalam się też wykazać innym żeby każdy czuł się potrzebny.

    Każda kobieta będzie lubiła lub nie lubiła w facetach czegoś innego.
    Niezależność zajmuje też czas, więc ja lubię jak facet w swojej niezależnosci ma czas dla mnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~222 ~222
    ~222
    Napisane 02 lutego 2020 - 16:50
    kobiety lubią jak ich facet napije się do nieprzytomności i wtedy mają swoją niezależność...na kolka godzin. Później wszystko wraca do normy ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 03 lutego 2020 - 21:33
    Niezależna czyli taka co sobie daje bądź da radę bez faceta. Lubię gdy mężczyzna zna słowa proszę, przepraszam, poda mi płaszcz i przepuszcza w drzwiach,wspiera w moich działaniach i się z nich cieszy, nie rywalizuje, na gruncie domowym współpracuje ipozwala mi być kobietą i sam jest niezależny, czyli daje bądź dałby sobie radę bez kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renka ~Renka
    ~Renka
    Napisane 03 lutego 2020 - 22:03
    po co komu taka niezależność jak nikt nikomu nie jest potrzebny, jest się a następnego dnia możesz spadać.
    A zresztą patchworki to ciągle pokazują choć i nie tylko.
    Gdzie tu rodzina, ciepło, bliskość, zaufanie, obietnica.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasieńka ~kasieńka
    ~kasieńka
    Napisane 04 lutego 2020 - 00:33
    Ludzie uważają mnie za "niezależną kobietę", ja wolę określenie "wolny człowiek".
    Najbardziej lubię, kiedy mężczyzna rozumie, że jestem z nim, bo chcę, a nie dlatego, że nie mam innego wyboru...
    Ma do mnie zaufanie i docenia to, że ja mam do niego zaufanie, chociaż jest mega atrakcyjny dla kobiet.
    Kiedy jest sobą, bo wie, że go akceptuję, kiedy rezygnuje z kontroli, bo wie, że jest dla mnie the best i nie musi mnie trzymać na smyczy. Kiedy rozumie, że ja też nie zamknę go w klatce i nie musi uciekać.
    Czyli - zaufanie, które pozwala nam pozostawiać sobie wolność.
    Ja tak mam.
    I nawet takiego faceta znalazłam...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 04 lutego 2020 - 15:45
    ~kasieńka napisał:
    Ludzie uważają mnie za "niezależną kobietę", ja wolę określenie "wolny człowiek".
    Najbardziej lubię, kiedy mężczyzna rozumie, że jestem z nim, bo chcę, a nie dlatego, że nie mam innego wyboru...
    Ma do mnie zaufanie i docenia to, że ja mam do niego zaufanie, chociaż jest mega atrakcyjny dla kobiet.
    Kiedy jest sobą, bo wie, że go akceptuję, kiedy rezygnuje z kontroli, bo wie, że jest dla mnie the best i nie musi mnie trzymać na smyczy. Kiedy rozumie, że ja też nie zamknę go w klatce i nie musi uciekać.
    Czyli - zaufanie, które pozwala nam pozostawiać sobie wolność.
    Ja tak mam.
    I nawet takiego faceta znalazłam...


    Pięknie ujęte....zaufanie i wolność...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 lutego 2020 - 01:39
    jprdle !
    kosmici atakuja ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~NaomiNagata ~NaomiNagata
    ~NaomiNagata
    Napisane 08 lutego 2020 - 16:11
    Mężczyźni boją się kobiet niezależnych.
    Boją się też kobiet inteligentnych i wysokich...
    Jak te trzy cechy mieszkają w jednej kobiecie ;) to już brak możliości znalezienia mężczyzny murowany ;)
    Jestem tego żywym przykładem ;)
    Odpowiedzią więc na Twoje pytanie jest: kobiety niezależne nie lubią tchórzy (czytaj mężczyzn "bez jaj") ;)
    Nie lubią też mamisynków ;) i innych takichtam...
    Cała reszta męskich wad jest do zniesienia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 09 lutego 2020 - 03:02
    ~NaomiNagata napisał:
    Mężczyźni boją się kobiet niezależnych.
    Boją się też kobiet inteligentnych i wysokich...
    Jak te trzy cechy mieszkają w jednej kobiecie ;) to już brak możliości znalezienia mężczyzny murowany ;)
    Jestem tego żywym przykładem ;)
    Odpowiedzią więc na Twoje pytanie jest: kobiety niezależne nie lubią tchórzy (czytaj mężczyzn "bez jaj") ;)
    Nie lubią też mamisynków ;) i innych takichtam...
    Cała reszta męskich wad jest do zniesienia ;)


    Co racja to racja. Jednak nazwalbym te 'strachy' inaczej. Mezczyzni boja sie kobiet proznych, uwazajacych sie za inteligentene kupy lisci i z wysokim ego. Jestes tego zywym przykladem. Jak wszystkie te cechy mieszkaja w jednej kobiecie to mimo, ze jest duzo miejsca na inne cechy to proznia nie znosi konkurencji wiec kot. Kot rowiaze twoje problemy :)) Jaja ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 13 lutego 2020 - 19:50
    Raz...
    Dlaczego uważasz ze kobieta odpowiadajaca na post jest próżna...itp?
    Czy poznales Ją na tyle ze smiesz tak pisac?
    Trafiam na Twoje wpisy i załamuje rece....Ciebie chyba naprawde ktos skrzywdzil i wyżywasz sie na forum...i to jeszcze na kobietach....Chlopie!!!!Opanuj sie..bo az mi wstyd...

    Pozdrawiam
    ~raz napisał:
    ~NaomiNagata napisał:
    Mężczyźni boją się kobiet niezależnych.
    Boją się też kobiet inteligentnych i wysokich...
    Jak te trzy cechy mieszkają w jednej kobiecie ;) to już brak możliości znalezienia mężczyzny murowany ;)
    Jestem tego żywym przykładem ;)
    Odpowiedzią więc na Twoje pytanie jest: kobiety niezależne nie lubią tchórzy (czytaj mężczyzn "bez jaj") ;)
    Nie lubią też mamisynków ;) i innych takichtam...
    Cała reszta męskich wad jest do zniesienia ;)


    Co racja to racja. Jednak nazwalbym te 'strachy' inaczej. Mezczyzni boja sie kobiet proznych, uwazajacych sie za inteligentene kupy lisci i z wysokim ego. Jestes tego zywym przykladem. Jak wszystkie te cechy mieszkaja w jednej kobiecie to mimo, ze jest duzo miejsca na inne cechy to proznia nie znosi konkurencji wiec kot. Kot rowiaze twoje problemy :)) Jaja ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jagna ~Jagna
    ~Jagna
    Napisane 13 lutego 2020 - 20:13
    To tylko jedna z „twarzy” raza, ale to wrażliwy i kochany facet.
    Pozdrawiam @raz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Solasi ~Solasi
    ~Solasi
    Napisane 13 lutego 2020 - 21:24
    Na mój gust ani wrażliwy... Ani kochany...
    Ale... ale ...
    Wszystko przed nim...????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 13 lutego 2020 - 23:48
    ~Max napisał:
    Raz...
    Dlaczego uważasz ze kobieta odpowiadajaca na post jest próżna...itp?
    Czy poznales Ją na tyle ze smiesz tak pisac?
    Trafiam na Twoje wpisy i załamuje rece....Ciebie chyba naprawde ktos skrzywdzil i wyżywasz sie na forum...i to jeszcze na kobietach....Chlopie!!!!Opanuj sie..bo az mi wstyd...

    Pozdrawiam


    Czytaj ze zrozumieniem, z tego jej postu bije przekonanie o swojej zajebistosci. Ta zajebistosc jest oparta na RZEKOMYM nieudacznictwie innych. Nie widzisz tego ? Próżny pustak z tej kobiety. Takie moje zdanie. Mogę mieć ?

    Tak, jestem skrzywdzony i sie wyzywam i to na kobietach ;) Bo jakbym sie kurwa 'wyzywal' na facetch to bys to bardziej akceptowal czy jak ? Panie psychologu dlaczego mnie oceniasz 'Czy poznales Ją (mnie) na tyle ze smiesz tak pisac?'.

    Kurwa, tobie jest wstyd za mnie ? Przed kim ? Chyba przed swoimi zjebanymi wyobrazeniami o zyciu i zachowaniach ludzi.

    Bez obrazy, też pozdrawiam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 13 lutego 2020 - 23:54
    ~Jagna napisał:
    To tylko jedna z „twarzy” raza, ale to wrażliwy i kochany facet.
    Pozdrawiam @raz.



    zdemaskowałas mnie ;)
    hał der ju !!!

    pozdro :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 13 lutego 2020 - 23:57
    ~Solasi napisał:
    Na mój gust ani wrażliwy... Ani kochany...
    Ale... ale ...
    Wszystko przed nim...????


    Ni chuja :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 14 lutego 2020 - 00:01
    ~444 napisał:

    To internetowe alter ego. Lepiej tu niż w domu, albo zamiast w domu to tu?


    Eee tam, pierdolisz bo nie rozumiesz.

    Idz 'Pan' w chuj z taka diagnozą :DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 lutego 2020 - 09:38
    powtórzę za @Meg,
    czym dla Ciebie samego jest niezależność?

    jeśli spotkałeś kobietę, która twierdzi, że jest niezależna, a Ty chcesz się podpytać, co ona lubi, a czego nie lubi w mężczyznach, najprościej byłoby jej zapytać.

    Mało który człowiek jest niezależny w dosłownym znaczeniu tego słowa, ale zakładam, że chodzi o daleko posuniętą granicę niezależności..
    najczęściej kojarzonej z finansową,

    Kobiety, które jeszcze 70 lat temu nie mogły założyć nawet konta bankowego beż męża, dziś mając swoje własne pieniądze i możliwość dysponowania nimi do woli, już uważają się za niezależne.
    Nie jest to oczywiście prawdą, nie o same pieniądze chodzi.

    Wyczytałam gdzieś,
    że niezależność to wiedzieć, czego się chce, ale czy to
    wystarczy?
    chyba nie do końca, ważniejszym jest chyba, czy potrafimy wprowadzić w życie, to czego sami chcemy.

    Częścią tylko, niezależności jako takiej, jest niezależność w związku, bo o to chyba chodzi potocznie.
    W tym sensie, o niezależności każdej ze stron może świadczyć, możliwość w każdej chwili, zostania samemu..
    a więc zdolność do sfinansowania sobie samemu podstawowych potrzeb - nie istnieje problem, gdzie i za co będę żył/żyła. Osoba niezależna poradzi sobie.

    Kiedy oboje o tym wiedzą, są ze sobą, bo chcą, a nie muszą.

    Czego taka kobieta może oczekiwać od mężczyzny, bo o to pytasz?
    -nie może być jej gorzej z Tobą, niż bez Ciebie,
    -a zatem nie może być obarczona Twoim niezdecydowaniem, czy problemami, powinieneś w miarę szybko rozwiązywać swoje sprawy, ponieważ ona rozwiązuje swoje,
    -sama nie chce być dla Ciebie ciężarem, więc Ty nie bądź dla niej,
    -osoby niezależne, nauczyły się żyć same i radzić sobie same, partner, i tego oczekują, powinien być wartością dodaną do jej aktualnego życia - Twojego również.

    Jeśli, sam nie uważasz się za niezależnego, marzysz o byciu z kimś 24h, dzieleniu się wszystkim i zawsze,
    to podaruj sobie taką kobietę.
    Zbyt często popełniany błąd mężczyzn, to próba dostosowania się do niej, udawanie kogoś innego, tylko w celu zdobycia. Po wspólnym zamieszkaniu, nie da się już udawać niezależnego, jeśli się nim nie jest.

    Ja osobiście nie znoszę życiowej niezaradności wokół własnych spraw, ciągłego pytania o coś, radzenia się bez końca, niezdecydowania, jednym słowem, bycia matką dla faceta.

    Kiedyś facet rządził, teraz zrzędzi :D
    ps. samo Twoje pytanie, świadczyć może, że nie wiesz z czym to się je:) uciekaj!
    hej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kate ~Kate
    ~Kate
    Napisane 22 lutego 2020 - 16:27
    Samodzielność.
    Zaradność.
    Zdolności towarzyskie i społeczne.
    Umiejętność flirtu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 22 lutego 2020 - 21:44
    no właśnie ...i po cholere wam umiejętności flirtu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy