Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Kobieta po 40-stce-jak szansa na związek?

Rozpoczęte przez ~daga73, 17 paź 2015
  • avatar ~daga73 ~daga73
    ~daga73
    Napisane 17 października 2015 - 18:30
    Witam, jestem -od 5 lat-singielką, z tego co mi się wydaje i co słyszę-nie wyglądam na swój wiek, a już na pewno nie czuję się mentalnie; aczkolwiek mam poczucie, że mężczyźni szukają młodszych ;do tej pory nie brałam tego do siebie, ale jak przyszła jesień i związana z nią "melancholia"to takie przemyślenia mnie dopadają ,że wszystko już za mną.. Mężczyznom którzy się mną interesują chodzi głównie o seks. .Czy Wy nie potrzebujecie partnerek do życia w Waszym wieku? Hmmm..cóż za naiwne pytanie..Co o tym sądzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dzidek73 ~dzidek73
    ~dzidek73
    Napisane 03 listopada 2015 - 21:26
    witaj,
    nie ma wielu odpowiedzi... ale moja będzie, mam nadzieję, dla Ciebie otuchą. Niedawno pokochałem kobietę, starszą od Ciebie, pokochałem jej córkę (żeby nie było głupich domysłów- kilkuletnią) i marzę o tym, żeby spędzić z nią resztę życia. Pragnienie bliskości, zaufania, poczucie bezpieczeństwa są w naszym przypadku o wiele bardziej istotne niż seks.
    pozdrawiam i życzę szczęścia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jasinina ~jasinina
    ~jasinina
    Napisane 12 grudnia 2015 - 13:23
    ~daga73 napisał:
    Witam, jestem -od 5 lat-singielką, z tego co mi się wydaje i co słyszę-nie wyglądam na swój wiek, a już na pewno nie czuję się mentalnie; aczkolwiek mam poczucie, że mężczyźni szukają młodszych ;do tej pory nie brałam tego do siebie, ale jak przyszła jesień i związana z nią "melancholia"to takie przemyślenia mnie dopadają ,że wszystko już za mną.. Mężczyznom którzy się mną interesują chodzi głównie o seks. .Czy Wy nie potrzebujecie partnerek do życia w Waszym wieku? Hmmm..cóż za naiwne pytanie..Co o tym sądzicie?

    Też sobie zadawałam to pytanie, jak to właściwie jest z nami - singielkami. Szukałam informacji i statystyk i przypadkowo trafiłam na takie: www.buziak.pl/pl/singiel-w-statystykach.
    Liczba singli stale rośnie, ciekawe co to będzie za pare lat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy