Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Kobiece oczekiwania

Rozpoczęte przez ~Anonim, 16 kwi 2022
  • avatar ~Anonim ~Anonim
    ~Anonim
    Napisane 16 kwietnia 2022 - 20:46
    Hej, jestem 45 letnią wdową z dwójką dzieci. Po śmierci męża związałam się ze swoim chłopakiem z lat młodzieńczych. To nie była miłość, to był wszechświat. Zamieszkaliśmy razem. Na początku wszystko było Ok. On w między czasie się rozwiódł, postawił wszystko na jedną kartę, czyli na mnie. W między czasie stracił pracę, nowej nie znalazł. Utrzymanie spadło na mnie. Przejedliśmy całe moje oszczędności, dziś mi brakuje na życie. Kilka razy w chwilach emocji mu to wykrzyczałam. Wszystko jest na mojej głowie. Ostatnia awantura była ostra, powiedział, że ma dość i odchodzi (nadal u mnie mieszka). Nie wiem, co o tym myśleć. Rozumiem, że moje wybuchy doprowadziły do ściany. Nie rozumiem natomiast dorosłego faceta, któremu partnerka tłumaczy, że potrzebuje pomocy finansowej i którego utrzymuje, on nic. Co o tym myślicie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 16 kwietnia 2022 - 22:48
    Nie zastanawiaj się dłużej, tylko kopnij go w dupę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda ~Magda
    ~Magda
    Napisane 17 kwietnia 2022 - 15:11
    Odbilas innej kobiecie męża, na dodatek jakiegoś ciapowatego. Każdy może stracić pracę, ale ok 45 facet powinien mieć oszczędności za które przeżyje jakiś czas.
    Zrobiłaś przysługę jego żonie, myślę że nie długo dostaniesz od niej kwiaty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 17 kwietnia 2022 - 23:50
    ~Magda napisał:
    Odbilas innej kobiecie męża, na dodatek jakiegoś ciapowatego. Każdy może stracić pracę, ale ok 45 facet powinien mieć oszczędności za które przeżyje jakiś czas.
    Zrobiłaś przysługę jego żonie, myślę że nie długo dostaniesz od niej kwiaty.


    No cóż może facet po stracie pracy po prostu otworzył szeroko oczy.

    Widzi teraz kobietę która zniszczyła jego małżeństwo , widzi frajera który ma płacić na dwójkę nie swoich dzieci ..

    Nie wiem czy miał dzieci , bo jak miał to jeszcze będzie płacić za swoje dzieci i to nie mało bo rozwód na 100% z orzekaniem o winie (zdrada)..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy