Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Jestem ojcem ale tego nie czuje

Rozpoczęte przez ~Marek, 03 paź 2021
  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 03 października 2021 - 22:14
    Jestem ojcem od 9miesiecy.
    Wzialem rozwod kiedy byla partnerka byla w 3 miesiacu ciazy.
    Maluch mieszka z matka j,ja na dzien dzisiejszy mam z nim slaby kontakt.
    Poprostu nie czuje sie z nim zwiazany :(
    Nie wiem co robic?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lena ~Lena
    ~Lena
    Napisane 04 października 2021 - 22:38
    Rozumiem ze zostawiłeś zone w ciazy dla innej kobiety?
    Jak dla innej kobiety, to moze za bardzo tam lokujesz uczucia.
    Jak czesto widzisz dziecko?
    Male dzieci rozczulaja kazdego, mily widok takiego niemowlaka, mily zapach. Zacznij moze rozbic czynnosci przy dziecku, takie jak robi kochajacy tata tzn kapanie, zmienianie pieluchy, jak pije z butelki to go nakarm. O ile byla zona Ci pozwoli.
    Masz tez łatkę przyklejona, faceta co zostawil dziecko i otoczenie sprawia ze sie stresujesz.

    A tak z innej beczki, co takiego ta zona Ci zrobila ze zostawiłeś ja w okresie gdzie ludzie sa bardzo szczęśliwy gdy czekaja na dziecko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 05 października 2021 - 07:47
    ~Lena napisał:
    Rozumiem ze zostawiłeś zone w ciazy dla innej kobiety?
    Jak dla innej kobiety, to moze za bardzo tam lokujesz uczucia.
    Jak czesto widzisz dziecko?
    Male dzieci rozczulaja kazdego, mily widok takiego niemowlaka, mily zapach. Zacznij moze rozbic czynnosci przy dziecku, takie jak robi kochajacy tata tzn kapanie, zmienianie pieluchy, jak pije z butelki to go nakarm. O ile byla zona Ci pozwoli.
    Masz tez łatkę przyklejona, faceta co zostawil dziecko i otoczenie sprawia ze sie stresujesz.

    A tak z innej beczki, co takiego ta zona Ci zrobila ze zostawiłeś ja w okresie gdzie ludzie sa bardzo szczęśliwy gdy czekaja na dziecko.


    Nie zostawilem jej dla innej kobiety.
    Poprostu mialem dosc.
    Kiedy powiedziala ze zmarnowlem jej kilka lat zycia.po co mialem marnowac reszte sobie i jej?
    Kiedys spotkalismy sie, papiery rozwodowe byly w toku ????poszlismy do lozka i to byl moj najwiekszy blad..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lena ~Lena
    ~Lena
    Napisane 05 października 2021 - 12:28
    No powiem Ci wpakowales sie.
    Czy ona to zrobila specjelnie? Myslala ze Cie tym zatrzyma? Nie lubie takich kobiet.
    Dziecko nie jest niczego winne, staraj sie go czesto odwiedzac i nie obwiniaj go, za to ze tak wyszlo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 05 października 2021 - 14:11
    ~Lena napisał:
    No powiem Ci wpakowales sie.
    Czy ona to zrobila specjelnie? Myslala ze Cie tym zatrzyma? Nie lubie takich kobiet.
    Dziecko nie jest niczego winne, staraj sie go czesto odwiedzac i nie obwiniaj go, za to ze tak wyszlo.


    Mysle ze tak jest ,ale ja do łóżka tez poszedlem :(
    debil ze mnie


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lena ~Lena
    ~Lena
    Napisane 05 października 2021 - 16:05
    Pozegnaliscie sie w orginalny sposob.
    Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rbtvv4 ~rbtvv4
    ~rbtvv4
    Napisane 10 października 2021 - 14:12
    Macierzyństwo jest zjawiskiem fizjologicznym: unikając patosu- matka nosi dziecko w brzuchu prze wiele miesięcy, czuje jego obecność, hormony wydzielane prze łozysko działają na mózg matki w taki sposób, że uczucie do dziecka powstaje niemal automatycznie. Miłość ojcowska, rozwija się dzięki istnieniu rodziny: mężczyzna w trakcie ciąży swojej kobiety, jest przy niej, pomaga jej, chroni ją. Ze wzrostem obwodu brzucha, wraz z pojawieniem sie ruchów płodu, facet zaczyna rozpoznawać obecność trzeciej osoby w ich dotychczasowym związku. Myślę, że taki proces stymuluje męski mózg do rozwoju miłości ojcowskiej, a poród (często rodzinny) rozpoczynając wspólna opiekę nad dzieckiem, ostatecznie pieczętując uczucia faceta. Ciąża obserwowana z doskoku, a także osesek wdziany sporadycznie, nie urodzą uczuć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy