Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Jakie platformy VOD macie?

Rozpoczęte przez ~Karczek, 27 lut 2022
  • avatar ~Karczek ~Karczek
    ~Karczek
    Napisane 27 lutego 2022 - 22:48
    Zastanawiam się jakie wykupić platformy VOD. Szukam miejsca do oglądania głównie seriali tak żeby było ich sporo, żeby pojawiały się nowe i nie za miliony monet. Myślałem o player, macie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bubek ~Bubek
    ~Bubek
    Napisane 27 lutego 2022 - 23:10
    Mam player od jakiś 2 miesięcy i ogrom na nim oglądam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Byczek ~Byczek
    ~Byczek
    Napisane 28 lutego 2022 - 15:11
    Mam kilka platform, ale ostatnio na player najwięcej oglądałem, bo wciągnęły mnie seriale kryminalne. Dla mnie na plus że możesz sobie za 8 zł wykupić na próbę miesiąc i sprawdzić czy Ci odpowiada.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 23 września 2022 - 16:28
    ~Byczek napisał:
    Mam kilka platform, ale ostatnio na player najwięcej oglądałem, bo wciągnęły mnie seriale kryminalne. Dla mnie na plus że możesz sobie za 8 zł wykupić na próbę miesiąc i sprawdzić czy Ci odpowiada.

    Jak coś to na rok wychodzi jeszcze taniej. Ja wykupiłem od razu na rok z góry, baza seriali i filmów na tyle spora, że na pewno mi się nie znudzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy