Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zegarki

Jaki smartwatch najlepszy do biegania?

Rozpoczęte przez ~Maniek, 25 lip 2017
  • avatar ~Remeguisz ~Remeguisz
    ~Remeguisz
    Napisane 05 listopada 2019 - 10:21
    Garett rzeczywiście ma bardzo dobre rozwiązania. Opaski i zegarki bardzo dobrze wykonane, solidne, posiadające wiele funkcji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Igor ~Igor
    ~Igor
    Napisane 05 listopada 2019 - 14:06
    ~bienias napisał:
    Bezapelacyjnie Garmin Forerunner 935 - dostaniesz w każdym media expert w Polsce

    dzieki za polecenie! musze sie przejechac do ME, chyba jakieś promki mają bo przeciez niedlugo ten caly black friday

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzesiek ~Grzesiek
    ~Grzesiek
    Napisane 18 grudnia 2019 - 17:18
    Ja miałem smartband Garett Fit 23 GPS i oddałem go synowi a teraz chcę kupić smartwatcha tej firmy. Ogólnie byłem zadowolony z opaski

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lolek321 ~Lolek321
    ~Lolek321
    Napisane 08 stycznia 2020 - 09:29
    Ogólnie opaska przede wszystkim musi być wykonana w taki sposób, aby nie męczyła ręki w trakcie treningu, np. z hantlami albo sztangą. Brak ucisku, ale też brak zsuwania się po ręce. Trzeba dopasować. Garett ma fajne te smartbandy, właśnie to jedna z ich zalet, że dobrze leżą na ręce, więc warto wypróbować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy