Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Jaki męski zapach

Rozpoczęte przez ~lamnar, 14 gru 2021
  • avatar ~lamnar ~lamnar
    ~lamnar
    Napisane 14 grudnia 2021 - 08:59
    Siemka. Prosta sprawa . Poszukuje dla siebie jakiegos dobrego meskiego perfumu. Tak wiec fajnie byłoby jakbyście tutaj wypisali jakie meskie perfumy polecicie ii jakie zajebiscie pachna ( oraz jakie podobaja sie dziewczynom).
    Cena do stowki max ( nie moge dac wiecej).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fms ~fms
    ~fms
    Napisane 14 grudnia 2021 - 09:09
    W każdej lepszej drogerii są dostępne testery. Bierzesz i psikasz . Jeśli się podoba i cena odpowiada, to kupujesz. a jak chcesz aby się podobały laskom to coś z feromani ( jakieś love desire czy coś takiego).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wodny ~Wodny
    ~Wodny
    Napisane 14 grudnia 2021 - 09:17
    Stówka to nie tak duzo. Nie polecam adidasów. Kidyś miałem kila butelek ale o ile zapach jest całkiem spoko to kiepsko się trzyma. Proponuje polować na promocje na davidoffa. Fajne zapachy w rossmanie często poniżej stwki. Trwałość na kilka godzin. Niezłe są również nowe playboye. Z tych droższych to na pewno chrome azarro chociaż to wyższa pólka ( raczej poniżej stówki nie znajdziesz). Całkiem miłe są równiez love&desire. Lachonki strasznie je lubią.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lamnar ~Lamnar
    ~Lamnar
    Napisane 16 grudnia 2021 - 10:15
    I to ma feromony?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wodny ~wodny
    ~wodny
    Napisane 16 grudnia 2021 - 10:17
    love desire ma. Chociaz nie wiem czy to, ze laski je lubią jest zasługą feromonów czy po prostu zapach im się podoba bo jak na tę cenę to zapach jest całkiem spoko.Z tych bardziej świeżych. Pomimo to dobrze się trzyma co jak na cenę moim zdaniem jest rewelacja. Co chwilę za ten zapach zbieram jakieś komplementy w robocie hehe. Jeszcze zastanawiam się teraz nad zamówieniem tego zapachu ale w czarnej butelce (wersji premium) tyle,że jest już o wiele droższa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lamnar ~Lamnar
    ~Lamnar
    Napisane 16 grudnia 2021 - 10:22
    Czytałem kiedyś o feromonach, ale wydawało mi się,ze są to raczej jakieś tam bezzapachowe krople, którymi się kropli przed spotkaniem z laską ( kiedys nawet coś takiego miałem ale średnio a mnie działały - biorę jednak pod uwagę,że może z tego powodu bo były to tanie feromony z allegro).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~comon ~comon
    ~comon
    Napisane 17 grudnia 2021 - 11:56
    Nie wiem jakie stosowałes. Ale sa i takie feromony i takie. Możesz sobie kupić bezzapachowe takie jak na przykład phermone essence. Raz miałem ale więcej nie kupię bo wolę zapachowe. Z tych zapachowych polecam wspomniane love desire, które jest w dwóch wersjach (ta tańsza to jakieś 6 dyszek). Niezłe są również dla wypróbowania sexual attraction. Te sa we fiolce 10 ml tak wiec można je zabrać ze sobą na jakąś imprę w kieszeni. Jesli wolisz jakieś mocniejsze korzenne zapachy to całkiem niezła jest Chakra.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy