Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

jaki alkomat?

Rozpoczęte przez ~kiro, 09 maj 2016
  • avatar ~kiro ~kiro
    ~kiro
    Napisane 09 maja 2016 - 10:17
    Chcę kupić do własnego użytku alkomat, nie chcę duzo wydawać ale też nie chcę kupować jakiegoś badziewia co się zepsuje po kilku pomiarach. Co polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robson ~Robson
    ~Robson
    Napisane 10 maja 2016 - 09:23
    Nawet badziewie nie psuje się po kilku pomiarach, ale za to nie można zbyt wierzyć w wyniki, jakie podaje.
    Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć na taki zakup?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kiro ~kiro
    ~kiro
    Napisane 28 maja 2016 - 20:43
    Wydać jak najmniej, ale myślę ze tak maks 500 zł, skoro badziewie nie pokazuje prawidłoego wyniku to według mnie się po prostu psuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robson ~Robson
    ~Robson
    Napisane 23 czerwca 2016 - 14:02
    Za tę cenę to już spokojnie kupisz elektrochemiczny. Nawet nieco taniej Alkohit X10. Ważne, żeby nie kupować taniej chińszczyzny, W internecie znajdziesz poradniki dotyczące wyboru alkomatu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alcoscent ~alcoscent
    ~alcoscent
    Napisane 27 października 2016 - 11:46
    Tak jak pisano wcześniej alkomat należy kupić taki żeby miał wiarygodne i powtarzalne wyniki i nie zawiódł wtedy kiedy będzie potrzebny. Elektrochemiczne są droższe niż półprzewodnikowe ale bardziej dokładne i trwalsze.
    Polecam alkomat DA 8500E elektrochemiczny z darmową kalibracją za 299 zł. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuWięcej o alkomatach na alcoscent.pl ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~diego ~diego
    ~diego
    Napisane 14 grudnia 2016 - 10:08
    kupiłem sobie elektrochemicznego alkohita x50, używam kilka miesięcy, moje wrażenia: mierzy szybko, łatwo się go obsługuje, wyświetlacz czytelny nawet jak jest ciemno, niewielki, dobrze leży w dłoni, nie mam zastrzezeń, na pewno nie warto kupować półprzewodnikowych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alex ~alex
    ~alex
    Napisane 13 lutego 2017 - 22:39
    a jak wygląda proces kalibracji w tym alkomacie Alkohit?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robson ~robson
    ~robson
    Napisane 21 lutego 2017 - 12:14
    Po prostu wysyłasz urządzenie do alkohita i po sprawie. Tak jest najprościej. Zajrzyj do nich na stronie tam wszystko masz o darmowych kalibracjach i o usłudze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pando ~pando
    ~pando
    Napisane 21 lutego 2017 - 19:30
    i faktycznie oni na te alkohity mają teraz 6 lat gwarancji?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~traore ~traore
    ~traore
    Napisane 23 lutego 2017 - 20:26
    z tego co czytałem na stronie Alkohita to dają 6 lat na urządzenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~heniek ~heniek
    ~heniek
    Napisane 31 sierpnia 2017 - 20:28
    Bardzo fajny i nie drogi jest Xblitz ALControl Mini - ja już go jakiś czas używam i na prawdę fajnie dokładnie mierzy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gizmo ~gizmo
    ~gizmo
    Napisane 08 września 2017 - 10:56
    Też mam elektrochemicznego alkohita x60, wygrał w rankingu Motoru. Uzywam dopiero parę tygodni, ddziała bez zarzutu, pomiar w parę sekund, porówywaliśmy z innym alkomatem dużo droższym i wyszło na to samo. Gwarancję dają i na urządzenie i na sensor

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 27 lutego 2018 - 18:05
    Mam od lat alkohita i działa bez zarzutu. Gwarancja długa, jakieś kalibracje też miałem darmowe. Ogólnie to fajny sprzęt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gruby ~Gruby
    ~Gruby
    Napisane 13 czerwca 2018 - 12:50
    Cześć szukam dobrego alkomatu do użytku osobistego. Byłem w kilku dużych sieciach sprzedaży typu Media Markt, ale niestety wśród sprzedawców zero wiedzy na temat działania tych produktów i ich serwisowania.Zadając pytania niestety nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi . Potrzebuję porady osoby która używa takiego urządzenia i ma jakiekolwiek pojęcie, ponieważ jest tego tak dużo że aż głowa boli jak człowiek ma cokolwiek wybrać .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~borus ~borus
    ~borus
    Napisane 25 września 2018 - 22:55
    poszukaj informacji na temat alkohitów. Dobra marka która wygrywa w testach. Wyniki daje porównywalne z policyjnym alkomatem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gazebo ~gazebo
    ~gazebo
    Napisane 02 czerwca 2019 - 11:17
    ja się zastanawiam nad tym nowym elektronicznym alkomatem z Xblitz- Spirit. Fajnie wygląda, ma wiarygodny pomiar, dobrze go opisują, wpadł mi w oko ostatnimi czay

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~borek ~borek
    ~borek
    Napisane 20 listopada 2019 - 16:58
    ~gazebo napisał:
    ...Fajnie wygląda, ma wiarygodny pomiar, dobrze go opisują, wpadł mi w oko ostatnimi czay


    wygląd się nie liczy. liczy się sensor elektrochemiczny - takie jak mają policyjne alkomaty.W takie sensory są wyposażone alkohity. Nawet wygrał test w gazecie Motor i miał wyniki porównywalne z policyjnym alkomatem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KamilXX91 ~KamilXX91
    ~KamilXX91
    Napisane 13 lutego 2020 - 14:53
    Zastanawiam sie czy jest sens inwestować w jakieś tanie elektryki do 100 zeta ? Czy lepiej wziąć coś lepszego elektrochemicznego? ostatnio w necie sporo widzialem róznych reklam i testów xblitz [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu: https://www.combat.pl/001001679-alkomat-elektrochemiczny-xblitz-alcontrol-pro.html ]
    myslicie że do sporadycznego używania będzie okej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy