Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

jaka karma dla psa

Rozpoczęte przez ~dominik123, 08 lut 2022
  • avatar ~dominik123 ~dominik123
    ~dominik123
    Napisane 08 lutego 2022 - 10:39
    jakie karmy mokre się u was sprawdzają? co lubią jeść wasze psy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~drinub ~drinub
    ~drinub
    Napisane 24 lutego 2022 - 09:07
    nie wiem czego do tej pory próbowaliście, ostatnie moje odkrycie to karmy animal island. Można je kupić na allegro, mój pies bardzo polubił tą z bażantem i marchewką. Zajada aż mu się uszy trzęsą, skład tych karm jest super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lolek ~Lolek
    ~Lolek
    Napisane 10 czerwca 2022 - 14:26
    Kupuję albo stacjonarnie albo przez internet w sklepie Lubi różne karmy, bo mój Pimpek nie ma swojej ulubionej i lubi, kiedy ma cos innego w miseczce. Na pewno odradzam karmy marketowe bo sa kiepskiej jakości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wilczy44 ~Wilczy44
    ~Wilczy44
    Napisane 21 czerwca 2022 - 22:36
    U nas jednak stawiamy na dobrej jakości karmy, teraz Tora jest na karmie z takimi krokietami mięsnymi, łapczywie jadła ta karmę jednak wolniej je. A i skłąd bardzo fajny . To karma Josera Large Breed,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy