Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Jak zaprosić przyjaciela na przyglądanie??

Rozpoczęte przez ~Mała, 14 kwi 2021
  • avatar ~Mała ~Mała
    ~Mała
    Napisane 14 kwietnia 2021 - 13:08
    Cześć, mamy z mężem wspólnego przyjaciela. Oby dwoje są po 40tce, ja trochę młodsza...
    Do rzeczy. Od dłuższego czasu mamy z mężem fantazję... Chcielibyśmy, żeby ktoś przyglądał się Nam w czasie seksu. Siedział obok... Pomyśleliśmy o Naszym wspólnym przyjacielu. Jak myślicie? Jak mu to zaproponować?... I czy w ogole myślicie, że ktoś chciałby brać udział w takiej sytuacji... Nie móc dotykać, ani brać czynnego udziału?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~czwórka ~czwórka
      ~czwórka
      Napisane 14 kwietnia 2021 - 15:44
      Do: ~Mała
      Do takich zabaw lepiej nie zapraszać przyjaciół czy też dobrych znajomych. Z rozmów z osobami, którzy próbują różnych doświadczeń wiem, że to się nie sprawdza, potem są różne nieporozumienia (jedni moi znajomi, małżeństwo, rozstali się po takich zabawach, terapia małżeńska nie pomogła). Lepiej na początek znaleźć taką osobę, z którą nie będzie się już później trzeba widywać jak coś pójdzie nie tak wyprasza się i próbuje o tym zapomnieć. Nie robi się takich akcji u kogoś w domu (można być nagranym i szantażowanym), najlepiej moim zdaniem w hotelu.
      Radzę to dobrze przemyśleć. Przykrych wspomnień nie da się w sposób łatwy usunąć z pamięci (o ile w ogóle się da).

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~ttt ~ttt
        ~ttt
        Napisane 14 kwietnia 2021 - 20:12
        Do: ~czwórka
        absolutnie popieram, dzisiaj przyjaciel, a jak zostanie waszym wrogiem i poopowiada o Was znajomym i Waszej rodzinie

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 14 kwietnia 2021 - 13:28
    Normalnie go zapytajcie. Najwyżej się nie zgodzi. Albo obrócicie to w żart.
    Ew. mąż może zaproponować przy piwie. W razie czego łatwiej wybrnąć.
    Zawsze zostaje Wam samochód, ławka w parku czy kino. Ale to już raczej inne doznania i polowanie na przypadkowych gapiów.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mała ~Mała
    ~Mała
    Napisane 15 kwietnia 2021 - 18:55
    Dziękuję Wam za odpowiedzi. Jeśli chodzi o to, że przyjaciel mógłby o tym opowiadać to uważamy, że akurat tym nie musimy się przejmować. Natomiast mimo wielu lat znajomości nie wiemy jak zareaguje na tego typu propozycję.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 16 kwietnia 2021 - 07:52
    Ja to przerabiałem. Najpierw patrzył, a po czasie to ja patrzyłem jak on dupczy moją partnerkę. Bardzo tego żałuję.
    Rozstaliśmy się wszyscy. Ot i taki finał.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agatie ~Agatie
    ~Agatie
    Napisane 20 kwietnia 2021 - 08:17
    Świta upadł
    Nigdy się nie podniesie
    Rozpustnicy
    Ludzie bez wstydu i moralności
    Niech twój mąż zacznie walić konia na balkonie będziesz miała cała okolice gapiow

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~czwórka ~czwórka
      ~czwórka
      Napisane 20 kwietnia 2021 - 17:23
      Do: ~Agatie
      Ale nie na Waszym balkonie! Niech znajdzie jakiś balkon z daleka od miejsca gdzie mieszkacie:-))))))

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leon ~Leon
    ~Leon
    Napisane 20 kwietnia 2021 - 22:29
    udostępnie mój. Jest na 23 piętrze...hulaj dusza

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Agatie ~Agatie
      ~Agatie
      Napisane 22 kwietnia 2021 - 23:23
      Do: ~Leon
      :D :D

      Raczej autorek postu, taki obrót sprawy nie ineteresuje, chyba że to Pałac Kultury :D

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Mała ~Mała
        ~Mała
        Napisane 24 kwietnia 2021 - 16:24
        Do: ~Agatie

        Dlaczego czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie, że albo jesteś niespelnioną kobietą z nadwagą, albo singielka z tzw. "wyboru" :-)
        Niemniej jednak jeśli masz jakiegokolwiek partnera to bardzo współczuję , że na codzień musi znosić Twoje ograniczenia.
        Nigdy nie zrozumiem jak ktoś może z takim zaangażowaniem krytykować decyzję obcych ludzi, które w żaden sposob Cię nie dotyczą.
        Jeśli masz doświadczenie, które pozwoli Ci na merytoryczną odpowiedź na moje pytanie, bardzo proszę. Jesli nie, to opuść życzliwie wątek nieszczęśliwa kobieto.????

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~40+ ~40+
          ~40+
          Napisane 25 kwietnia 2021 - 11:55
          Do: ~Mała
          Dlatego, że jest to Internet. I można dać upust własnym frustracjom, podczas gdy nawet 0,01 tego, co w ten sposób zostało wyartykułowane nie zostałoby powiedziane, gdyby rozmowa toczyła się face to face. Internet poniekąd rekompensuje brak odwagi cywilnej, brak lepszych zajęć i generalnie daje tę jakże ukochaną możliwość ekspresji osobistych poglądów i zapatrywań w formie incognito ; :)

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
            ~Baranek777
            Napisane 25 kwietnia 2021 - 22:39
            Do: ~40+

            Ja nie bałbym się powiedzieć w twarz tego co myślę, tylko, że w realu nikt o takie porady nie pyta.

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leon ~Leon
    ~Leon
    Napisane 24 kwietnia 2021 - 18:59
    Bo ok. 99,9% piszących jest upośledzona, poniżona, zaniedbana, skrzywdzona, z anoreksją, z nadwagą, po przejściach psychicznych i fizycznych, niepłodna, z alimentami, utratą własnej wartości, z brakiem własnej tożsamości...somobójcy.
    Ale reszta jest szczęśliwa...i to się liczy.

    Pozdrawiam.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
      ~Baranek777
      Napisane 25 kwietnia 2021 - 08:52
      Do: ~Leon

      Pozostały 1% to ludzie, posiadający jakieś wartości w tym upadającym świecie, którzy coś sobą reprezentują. Nie oceniaj człowieka po butach a już na pewno nie po paru słowach krytyki.
      Agatie dobrze napisała.
      A moję wrażenie jest takie, że Mała tak bardzo ma ochotę na romans ze wspólnym przyjacielem albo gdzieś na boku, że namówiła męża i przekonała go do tego. Możliwe, że jest też odwrotnie. Nie chce go potajemnie zdradzić, ale chce. Bedzie tak jak pisał Marek, że najpierw będzie patrzył a potem role się odmienią i małżeństwo się rozpadnie. Znam osobiście taki przypadek.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Mała ~Mała
        ~Mała
        Napisane 25 kwietnia 2021 - 11:39
        Do: ~Baranek777

        Baranku jeśli sugerujesz się komentarzem Leona to 0,01% nie 1%. :-)
        Niestety nie masz racji. Pomysłodawcą był mój mąż. Oboje pełnimy bardzo wysokie funkcje, stąd wybór przyjaciela , który również był wyborem mojego męża. Nie możemy sobie pozwolić na obca osobę. Jeśli chodzi o ewentualny rozpad małżeństwa... Jeśli jakieś małżeństwo się przez to rozpadnie to Moje, nie Twoje, albo Agatie stąd podkreślam, że decyzje obcych ludzi tym bardziej w tak intymnych sprawach nie wpływają w żaden sposób na wasze życie, ciężko zatem zrozumieć Wasza krytykę. Zastanawia jedynie fakt, że skoro preferencje seksualne tego typu Was tak bardzo gorszą to jak znalezliscie się na forumowej grupie o tematyce zdrad i romansów :-)

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~JD ~JD
          ~JD
          Napisane 25 kwietnia 2021 - 11:49
          Do: ~Mała

          Nie przejmuj się tymi zgorzkniałymi smutasami. Ci świętojebliwcy nawet nie czytali w co wierzą, ale z zazdrości, że ich samych nic ciekawego nie spotyka, mówiąc innym jak mają żyć i co mogą, a czego nie mogą robić.

          Jeśli boicie się przyjaciela mogę Wam pomóc spełnić marzenia. ;)

          PS. Rozważałaś taką możliwość, że Twój facet ma romans z przyjacielem i chcą się legalnie, za Twoją aprobatą, pieprzyć?


          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Mała ~Mała
            ~Mała
            Napisane 25 kwietnia 2021 - 11:56
            Do: ~JD

            Zgadzam się z Tobą w powyższym w 100%.
            Natomast jeśli chodzi o wypowiedź po PS to się uśmiałam. W sumie nie brałam takiej możliwości pod uwagę :-D:-D Tak na poważnie to myślę raczej, że zaproponowanie przez męża przyjaciela wynika z zaufania, a jeśli przeliczyli byśmy się z zaufaniem to tej osobie również że względu na stanowisko zależeć będzie tak jak Nam, żeby Nic się nie wydało...

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

            • avatar ~JD ~JD
              ~JD
              Napisane 25 kwietnia 2021 - 12:06
              Do: ~Mała

              Przyjaźń przyjaźnią, ale jeśli chcecie się zabezpieczyć to też musicie mieć coś na niego. Coś co go skutecznie powstrzyma gdy przyjaźń okaże się mniejszym benefitem.

              Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
            ~Baranek777
            Napisane 25 kwietnia 2021 - 22:52
            Do: ~JD
            napisał:

            Nie przejmuj się tymi zgorzkniałymi smutasami. Ci świętojebliwcy nawet nie czytali w co wierzą, ale z zazdrości, że ich samych nic ciekawego nie spotyka, mówiąc innym jak mają żyć i co mogą, a czego nie mogą robić.


            Nie jestem świętojebliwy. Też grzeszę. Nikomu nie zazdroszczę chorób wenerycznych. Uważam, że w życiu można ucieszyć się bardziej ze wspólnych wakacji z rodziną i wspólnie spędzonych chwil z bliskimi a nie tylko jak se porucham coś na boku. Stosunek trwa od 30min do godziny, orgazm kilka sekund, to tylko ulotne i chwilowe szczęście. Wspomnienia z wakacji zostają w pamięci na zawsze. Każdy żyje jak uważa i zrobi jak będzie chciał. Wypowiedzieć się każdemu wolno.

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

            • avatar ~JD ~JD
              ~JD
              Napisane 25 kwietnia 2021 - 23:00
              Do: ~Baranek777

              Nie jestem świętojebliwy. Też grzeszę. Nikomu nie zazdroszczę chorób wenerycznych. Uważam, że w życiu można ucieszyć się bardziej ze wspólnych wakacji z rodziną i wspólnie spędzonych chwil z bliskimi a nie tylko jak se porucham coś na boku. Stosunek trwa od 30min do godziny, orgazm kilka sekund, to tylko ulotne i chwilowe szczęście. Wspomnienia z wakacji zostają w pamięci na zawsze. Każdy żyje jak uważa i zrobi jak będzie chciał. Wypowiedzieć się każdemu wolno.

              Oj, już nie pierdol Baranek. Pierwsze co zrobiłeś to pejoratywnie oceniłeś autorkę wątku tylko dlatego, że wyznaje inne wartości niż Ty. Jeśli nie umiesz bądź nie chcesz odpowiedzieć na zadane pytanie to może zachowaj swoje osądy dla siebie?

              Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

              • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
                ~Baranek777
                Napisane 26 kwietnia 2021 - 15:34
                Do: ~JD

                Oj, już nie pierdol Baranek. Pierwsze co zrobiłeś to pejoratywnie oceniłeś autorkę wątku tylko dlatego, że wyznaje inne wartości niż Ty. Jeśli nie umiesz bądź nie chcesz odpowiedzieć na zadane pytanie to może zachowaj swoje osądy dla siebie?


                Ty coś w ogóle rozumiesz z tego co czytasz? Może i oceniłem autorkę, lub też po prostu sytuację. W kwestii porady wyraźnie napisałem
                napisał:
                Bedzie tak jak pisał Marek, że najpierw będzie patrzył a potem role się odmienią i małżeństwo się rozpadnie. Znam osobiście taki przypadek.

                Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~raz ~raz
          ~raz
          Napisane 26 kwietnia 2021 - 02:03
          Do: ~Mała

          Pierdolenie o szopenie.
          Wysokie funkcje, pewnie wy to prezydenci, minimum UE, dlatego pytasz na zapyzialym forum :DDD. Pytanie o mega intymne sprawy do radomowych 'roboli' zadane przez 'wysokie stanowiska'. Co kurwa robic, pomozcie, jestem prezesem kuli ziemskiej, czy moge se wsadzic drugiego fiuta do doopy na oczach meza albo na odwrot ???. Wy pewnie wiecie bo to robicie na codzien wiec cos poradzicie, pliss, poradzicie cos ? nam, wysokim PERSONOM.
          JPRdole !!!
          Pierdze.
          klikalnosc jest smierdzaca !
          ale kilka pln-ow to wiecej niz 0 plenow - logiczne, w sumie.

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~JD ~JD
            ~JD
            Napisane 26 kwietnia 2021 - 07:54
            Do: ~raz

            No, no. Nigdy bym nie pomyślał Raz, że masz jakieś kompleksy. A tu takie kwiatki...

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

          • avatar ~Mała ~Mała
            ~Mała
            Napisane 26 kwietnia 2021 - 08:17
            Do: ~raz


            :-D:-D:-D ale mnie rozbawileś. Morze goryczy i kompleksów się wylało, jednakże w jak prostacki i przekomiczny sposób. :-D W sumie to mogłeś napisać jedną literkę, bo to czego dowiedzielismy się wszyscy z Twojego komentarza widać byłoby już tylko po godzinie wstawienia. Kto zdrowy, bez problemów natury psychicznej pisze komentarze o 2:00 w nocy:-D
            Pozdrawiam Cię gorąco :-*

            Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

            • avatar ~raz ~raz
              ~raz
              Napisane 27 kwietnia 2021 - 00:17
              Do: ~Mała


              Jak rozbawilem to sie ciesze, za to mi tu placa ;)

              Jednego nie rozumiem. Kto tu moze miec cos z deklem ? Kobieta snujaca swoje mitomanskie wizje o poszukiwaniu obserwatora ktory bedzie patrzyl jak ja rucha maz czy ktos kto sie nie polozyl spac zaraz po dobranocce ?

              I jedno spostrzezenie dorzuce gratis. Uzywanie w sytuacji dyskusji z kims zwrotow typu 'dowiedzielismy się wszyscy' (jaki to ty jestes...) to proba podparcia sie autorytetem grupy wsrod ktorej prowadzona jest dyskusja. Calkowice nieuprawniona w tym przypadku. Dowodzi to malej pewnosci siebie, moze niskiej samooceny, na pewno braku cech przywodczych absolutnie niezbednych w przypadku zajmowania wysokich stanowisk :D

              rowniez pozdrawiam

              Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

              • avatar ~mitomanka ~mitomanka
                ~mitomanka
                Napisane 27 kwietnia 2021 - 21:47
                Do: ~raz
                Nie każdy robi to po dobranoce, pod kołderką, po ciemku i po bożemu...
                Jak jednak widać, każdy mierzy własną miarą.

                Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

                • avatar ~raz ~raz
                  ~raz
                  Napisane 28 kwietnia 2021 - 02:04
                  Do: ~mitomanka

                  A tobie tylko jedno w glowie, nie znalazlas obserwatora to teraz chcesz innych pod kolderka podgladac :DDD

                  Gwoli wyjasnienia. Moj wczesniejszy wpis o nie spaniu po dobranocce dotyczyl twojego zdziwienia, ze ktos moze nie spac o 2 w nocy.
                  No, faktycznie niepojete, w glowie sie nie miesci :). Patrz, znowu to robie, normalnie wariat ;)

                  czytanie ze zrozumieniem - kolejna wazna umiejetnosc bedac na wysokim stanowisku i to z mezem :)))



                  Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mała ~Mała
    ~Mała
    Napisane 26 kwietnia 2021 - 09:11
    Opuszczam mój wątek. Jestem osobą bardzo pozytywnie nastawioną do ludzi i czuję, że mi to poprostu szkodzi. Pierwszy raz zapytałam o cokolwiek na jakimkolwiek forum, gdyż takiego pytania nie zadam osobą z mojego otoczenia. Myślałam, że forma inkognito skłania ludzi do otwartości w wielu tematach i dostanę merytoryczna odpowiedź na moje pytanie. Jednak upewnilam się, że niestety forma inkognito skłania ludzi do otwartości, ale w chamstwie, głupocie, hejcie, arogancji... Katastrofa... "RAZ" czy jak Ci tam... Każdy określa ludzi swoją miarą i ja znajdując to forum napisałam z nadzieja, że spotkam tu ludzi podobnych do mnie, kilku spotkałam. Ty okreslasz swoją miarą.. Po Twojej wypowiedzi nie trzeba być socjologiem, żeby stwierdzić kim jesteś i do jakiej grupy społecznej należysz.
    Wszystkim, którzy odpowiedzieli mi bez zakompleksionego chamstwa bardzo dziękuję.
    Innym radzę poluzowac troszkę gumkę w gatkach:-D Życie wcale nie musi być czarne, albo białe. :-) Więcej szacunku do ludzi o odmiennych poglądach, mniej krytyki i zbędnej oceny sytuacji. Uśmiechu :-)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
      ~Baranek777
      Napisane 26 kwietnia 2021 - 15:29
      Do: ~Mała Ja nikogo nie chciałem urazić. Większość swoich wypowiedzi opieram na swoich przekonaniach religijnych i doświadczeniach bliskich osób.

      Niestety ~raz już taki jest - prosty i bezpośredni. Lubię jego wypowiedzi, bo mnie rozbawiają, ale sam osobiście biorę je przez dwa palce.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy