Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

jak w kólko nie chorować?

Rozpoczęte przez ~david321, 27 lip 2020
  • avatar ~david321 ~david321
    ~david321
    Napisane 27 lipca 2020 - 19:22
    jak w kólko nie chorować? nawet wlecie co rusz mnie łapią jakieś przeziębienia, co zrobić żeby nie chorować? Stosujecie jakieś suple?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darko2 ~darko2
    ~darko2
    Napisane 11 sierpnia 2020 - 19:34
    sam nie choruję, ale mój ojciec ciągle coś łapie, w kólko bierze jakieś leki, to spora część jego emerytury na nie idzie,znalazłem promocje w moim dozie osiedlowym, że osoby po 60tce mogą kupić leki -20% tylko musza kupić je w określonych godzinach, chyba do 12:00

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tiririri ~tiririri
    ~tiririri
    Napisane 14 sierpnia 2020 - 09:54
    mi się najczęściej pojawiają infekcje gardła, parę dni z klimą i już coś tam drapie, nawet w aucie trzymam paczkę tabletek na gardlo, verbascon jest dobry, z tego co pamiętam to jest na bazie pelargonii i porostu islandzkiego, działa w porządku i co najważniejsze szybko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~makil ~makil
    ~makil
    Napisane 29 września 2020 - 13:19
    Darko20 DOZ to jest w ogóle dobrze wyposażony, kupuję tam ojcu fresubin energy, niedawno miał operację i dzięki tym nutridrinkom jakoś szybciej wraca do zdrowia, a mnie cieszy że w ogóle cos je bo byo z tym słabo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paciu ~Paciu
    ~Paciu
    Napisane 30 września 2020 - 19:32
    Przede wszystkim dobrze się wyleczyć :) Czasem niezbędny jest antybiotyk i trochę przerwy, oczywiście przy antybiotyku też dobry probiotyk który ochroni też nasz organizm. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJa polecam np coś takiego - https://www.mynarum.com/narum-mumio-200mg a po wyleczeniu zdrowa dieta ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy