Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

jak szybko schudnąć?

Rozpoczęte przez ~ed41, 28 maj 2016
  • ~Tadeo
    ~Tadeo
    Napisane 13 września 2018 - 23:59
    Ja swojego czasu wspomagałem się tak dodatkowo suplementami (bez tego ani rusz) Najważniejszy jest oczywiście skład. Teraz widziałem w aptece nową reklamę produktu Citroseptu - tym razem wersja Slim który ma naturalny skład, ale jeszcze go nie kupiłem bo muszę dokończyć wersie organic która w swoim składzie ma grejpfruta. Ale farmaceutka powiedziała że ten slim ma jednak więcej składników które pomagają w przyspieszeniu przemiany materii oraz spalania tłuszczu…. Myślicie że warto spróbować?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Artur
    ~Artur
    Napisane 14 września 2018 - 23:24
    ~Natalia napisał:

Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Moja ślubna też kupiła m i Slimunox i gada o jakiejś diecie. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłem. Bo zaczyna być u mnie widac brzuszek> Przecież nie mam 18 lat

• ~howard
    ~howard
    Napisane 30 września 2018 - 14:11
    Jak suplementy to tylko jako wsparcie do ćwiczeń i diety (bez tego ani rusz). Najważniejszy jest oczywiście skład. Planuję wypróbować nowy produkt, który widziałem ostatnio w aptece Citroseptu - wersja slim, ma bardzo fajny, naturalny skład, ale jeszcze go nie próbowałem. Moja dziewczyna stosowała kiedyś citrosept organic, który w swoim składzie ma również grejpfruta. Ten slim ma więcej składników, które mają pomóc w przyspieszeniu przemiany materii czy spalania tłuszczu, więc może poradzi sobie z moja oponką;)

• ~Margaret4
    ~Margaret4
    Napisane 30 września 2018 - 17:02
    Najczęstszym błędem jaki popełniam to wybieram złe diety dla siebie. Często eksperymentujemy z różnym popularnymi dietami, bez żadnego nadzoru lekarza. A przecież może to negatywnie wpłynąć na nasz organizm. Po to są przykładowo badania nutrigenetyczne, żeby lepiej poznać potrzeby naszego organizmu. Przy tym wszystkim brane są pod uwagę różne choroby, dlatego na podstawie genów opracowywana jest najefektywniejsza dieta.

• ~Mikołaj
    ~Mikołaj
    Napisane 14 października 2018 - 13:11
    Albo się chudnie szybko, albo mądrze. Nie da się połączyć jednego z drugim. U mnie sprawdza się regularna porcja ruchu, citrosept slim na lepsze trawienie tłuszczów i dużo wody. Wcześniej nie przywiązywałem wagi do picia, ale to przecież podstawa jak się chce podkręcić metabolizm.

• ~Renata
    ~Renata
    Napisane 30 października 2018 - 17:58
    Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu moja waga spadła, Nie bez znaczenia też była dieta, ale najwazniejsze jest to, zę schudłam

• ~Lucyna
    ~Lucyna
    Napisane 02 listopada 2018 - 19:43
    Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Foreverslimem skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

• ~Magda
    ~Magda
    Napisane 12 listopada 2018 - 18:27

7 lat próbowałam stracić to, co zostało mi po ciąży, ale siedząc w domu trudno o to... W końcu udało się przy trzeciej kuracji tabletkami, było to Foreverslim. Te wcześniejsze też miały coś ze slim w nazwie, ale jedynie te pozwoliły mi stracić nadwagę. Niby nie robiłam nic dodatkowo, a efekty były.... W końcu zaczynam wracać do żywych!

• ~Zuzanna
    ~Zuzanna
    Napisane 12 listopada 2018 - 18:31

Ja za swoją obecną figurę mogę podziękować mojej teściowej.To ona przyniosła mi pierwsze opakowanie Foreverslimu .Jakaś koleżanka z biura schudła tyle ile chciała i nie potrzebowała już tych tabletek.Schudłam już tyle że w końcu mogę spokojnie spojrzeć w lustro.

• ~Ryś
    ~Ryś
    Napisane 14 listopada 2018 - 21:44
    Na mnie nie działały żadne tabsy. Teraz mam citrosept slim, takie krople na naturalnych składnikach i powiem, że dużo lepszy mam na tym metabolizm. Polecam, jak ktoś szuka czegoś na podkręcenie i bezpiecznego zarazem.

• ~Buła
    ~Buła
    Napisane 15 listopada 2018 - 23:00
    Co ma w składzie i jak szybko można zobaczyć efekty? Ćwiczysz coś dodatkowo? Jakaś dieta?

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty