Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Jak sie stać obojętnym wobec kobiet?

Rozpoczęte przez ~Jaj, 01 maj 2022
  • avatar ~Jaj ~Jaj
    ~Jaj
    Napisane 01 maja 2022 - 14:38
    Kiedyś podchodziłem do lasek i zawsze cos wychodzilo. A teraz laski mnie zlewają totalnie czy w internecie czy w realu, leci odmowa za odmową. Są jakieś srodki żeby odrzucić calkowicie myślenie o poszukiwaniu kobiet? Czy wogole żeby przestać na nie reagować? Ja wiem, że niektórzy tak mają ale to pewnie od nadmiaru lasek. Jak wyrzucić z życia całkowicie kobiety? Jak przestać się nimi interesowac? Jak wyeliminować calkowicie poządanie wobec kobiet? Jak przestać traktować kobiety jako obiekt seksualny? Wiem, że są środki które hamują popęd, bo brałem, ale one nie eliminowały totalnie efektu zainteresowania kobietami, jest coś takiego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adrian ~Adrian
    ~Adrian
    Napisane 13 grudnia 2022 - 11:28
    Pytanie, czy naprawdę tego chcesz. Ja rozumiem jakieś zniecierpliwienie albo zawód, ale może jest jakiś powód? Chodzi o to, że według mnie wszyscy szukamy czegoś w drugiej osobie. Interesuje nas sposób ubierania się, charakter, dowcip, wygląd czy jakieś wyjątkowe umiejętności. Piszesz też, że nie chcesz traktować kobiet, jak obiektu seksualnego. A jest tak? Twoja wypowiedź mało tłumaczy, co się dzieje w Twoim życiu. Jeżeli to problem ze sferą seksualną, to zawsze warto skorzystać z pomocy terapeuty (jest kilku dobrych specjalistów w Psychologgii, którzy przyjmują zarówno online, jak i stacjonarnie). A jeżeli chodzi o to, że po prostu nie wychodzi Ci z dziewczynami, to warto dać krok w tył i przyjrzeć się sobie. Jakkolwiek to brzmi brutalnie, musisz:
    - ustalić, czy w Tobie jest coś wyjątkowego i wartego uwagi, co sprawia, że jesteś fajną, ciekawą osobą (może być nawet to, że jesteś dowcipny czy miły),
    - zastanowić się, czego chcesz od kobiet, kiedy i czy to jest w porządku,
    - zweryfikować, jak z nimi rozmawiasz - czy to jest ok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy