Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Jak rzucić palenie?

Rozpoczęte przez ~witolo8, 13 sty 2020
  • avatar ~witolo8 ~witolo8
    ~witolo8
    Napisane 13 stycznia 2020 - 14:23
    panowie, od dwóch lat chcę rzucić palenie i najdłużej nie paliłem przez miesiąc. ciągle do tego wracam... jestem przedstawicielem handlowym, więc po prostu wsiadam za kółko i zapalam fajka. znacie jakieś skuteczne metody, żeby zerwać z nałogiem na stałe?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gerski ~gerski
    ~gerski
    Napisane 13 stycznia 2020 - 15:51
    Z tym rzucaniem to zawsze jest właśnie taki problem :P Ja też próbowałem wielu rzeczy. Teraz biorę tabletki recigar. Choć to dopiero tydzień, to na razie jest nadzwyczaj dobrze, bo jakoś wcale nie chce mi się palić. mam nadzieję, że dalej będzie równie dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 18 stycznia 2020 - 19:20
    Witaj
    Opiszę Ci krótko jak ja rzuciłam palenie i nie będę sugerował co jest dobre a co lepsze, sam będziesz musial kiedyś wybrać.
    Paliłem ponad 20 lat, ostatnie 10 to ponad dwie paczki dziennie. Kilka razy próbowałem rzucać fajki ale bezskutecznie. Tak bez żadnych "wspomagaczy" nie dawało rady.
    Kupilem desmoxan i z mocnym postanowieniem udało się. Najgorsze były pierwsze tygodnie- bóle głowy, rozdrażnienie, trudnosci z zaśnięciem itp. I gdy tylko nachodzila mnie chęć zapalenia wyobrażałem sobie same negatywne tego skutki, mdłości, bóle brzuche, podwyższone ciśnienie, kołatanie serca. Musisz sobie obrzydzic ten nałóg i pomyśleć o plusach jego rzucenia, których jest bardzo dużo.
    Desmoxanu wykorzystalem dwa listki bo później już nie potrzebowałem.
    3-mam kciuki
    Ps. Nie palę już ponad 4 lata i nigdy nie wrócę do tego syfu
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~micjo ~micjo
    ~micjo
    Napisane 27 stycznia 2020 - 16:03
    Ja mam własnie zaczętą kurację z recigarem. Oczywiście najważniejsze to mieć samemu silne postanowienie rzucenia palenia, ale recigar znacznie zmniejsza chęć na papieroska, więc bardzo pomaga w rzucaniu. Jedno opakowanie to pełna kuracja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 27 stycznia 2020 - 21:52
    Witaj.
    3-mam kciuki i faj znać jak Ci idzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mor. ~Mor.
    ~Mor.
    Napisane 18 lutego 2020 - 11:01
    polecam ksiązkę " Jak rzucić palenie " Easy Way
    99,9 % skuteczności ,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~awgwg ~awgwg
    ~awgwg
    Napisane 25 czerwca 2020 - 23:49
    u mnie książka się nie sprawdziła;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wenti ~Wenti
    ~Wenti
    Napisane 26 czerwca 2020 - 23:46
    Jeśli książka się nie sprawdziła, to polecam ze swojej strony kurs z Reset33, u mnie naprawdę przyniósł świetne efekty. Bo jak się okazało, przede wszystkim trzeba zmienić myślenie na temat nałogu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Spider Tom ~Spider Tom
    ~Spider Tom
    Napisane 12 października 2020 - 17:10
    Dołączam się do poprzednika. Reset33 to konkretny kaliber na nikotynizm. Czysta wiedza i zmiana myślenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kacper ~kacper
    ~kacper
    Napisane 19 kwietnia 2022 - 17:37
    Mam kolegę który nie brał żadnych tabletek tylko spróbował z kursem reset33. I wiecie że już nie fajczy? Po 4 latach ciągłego palenia. Moim zdaniem to dobry sposób, człowiek nie truje się, a same filmy zostają w pamięci na naprawdę długo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy