Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Jak pozbyć się niewiernej z domu???

Rozpoczęte przez ~sergiusz, 21 gru 2014
  • avatar ~sergiusz ~sergiusz
    ~sergiusz
    Napisane 21 grudnia 2014 - 23:35
    Witam
    Jesteśmy w związku partnerskim od kilku lat, mamy dziecko ale moja niewiasta się zakochała w innym i niestety zdradziła. Zaczęła to naprawiać ale ja jakoś już nie chcę być z nią. Mieszkamy w moim domu, chciałem się sam wyprowadzić ale pomyślałem, że przecież to mój dom i ja za własne pieniążki zanim ją poznałem go kupiłem więc dlaczego mam z niego uciekać? Proponowałem jej wyprowadzkę ale kulturalnymi i spokojnymi metodami do opuszczenia mojego domu jej nie potrafię zmusić a zmieniać zamków i barykadować się we własnym domu też nie mam zamiaru. Macie może jakiś pomysł jak się pozbyć niewiernej? Działa mi po prostu na nerwy, Święta tuż tuż a ja będę z nią musiał je spędzić choć nie chcę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nka ~nka
    ~nka
    Napisane 24 lutego 2015 - 16:39
    Żyć nie umierać. Do momentu aż jej nie wygonisz to nie wyjdzie. Nie ma innego sposobu.
    +możesz sprowadzić inną kobietę. Wątpię aby chciała patrzeć na inną samicę kiedy jeszcze chwilę temu sama z Tobą sypiała i to o jej względy ubiegałeś.
    Bądź kumple, głośne imprezy, pijalnia wódki i piwa. Sama policji pod adres, pod którym mieszka nie wezwie.
    Jednak masz dziecko i na coś takiego może powoływać (nieodpowiedzialny tatuś imprezowicz), a dla dziecka może być bolesne patrzenie na inną panią.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaroslaw Ballantines ~Jaroslaw Ballantines
    ~Jaroslaw Ballantines
    Napisane 25 lutego 2015 - 10:42
    ..to bardzo proste kolego/jeżeli nie jest zameldowana/,ja złapałem za mordę i wystawiłem za drzwi-w kapciach.Po problemie.
    Były sprawy o dzieci , też wygrałem /ewenement/,w państwie gdzie co druga to Święta Dziewica .
    Życze powodzenia !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bob ~bob
    ~bob
    Napisane 25 lutego 2015 - 16:45
    Jesli nie jest zameldowana to im szybciej wystawisz walizki tym lepiej ... inaczej to ona zalatwi ci policje i inne przygody .... alternatywnie skoro nie masz na to jaj wyprowadz sie, kaz jej za wszystko placic i postaraj sie zeby te oplaty byly duze ... lub wyprowadz sie ... wymow umowe o gaz i prad - lepiej zeby to gazownia lub pradownia wylaczyly ci dostawy stad punkt wczesniej ... Bez gazu i proadu szybko pojdzie w eter ale i tak jak sie sprowadzisz to wroci .... walizki najlepiej przy swiadkach TAK wlasnie tak i "milej podrozy " Albo grzecznie waruj i nie marudz :) az zacznie sie puszczac przy tobie wtedy urwiesz jej leb i pojdziesz siedziec .... no ale pozbedziesz sie jej z otoczenia na bank :) Powodzenia i zycze wiecej jaj !!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beata ~Beata
    ~Beata
    Napisane 25 lutego 2015 - 19:33
    Nie rozumiem dlaczego masz się wyprowadzać... W najgorszym razie, jeżeli jest zameldowana, pisemnie wypowiedz jej umowę najmu (umowa nie musiała być zawarta na piśmie) i poinformuj, że zaczynasz jej naliczać kary za bezumowne korzystanie z lokalu. Powinno pomóc. Jeżeli nie jest zameldowana, powinieneś po prostu wymienić klucze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~m ~m
    ~m
    Napisane 26 lutego 2015 - 13:40
    Super rady - a może ktoś podpowie co z dzieckiem w miedzy czasie ? - i najlepiej tak, żeby nie musiało do końca życia włóczyć się po psychiatrach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy