Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jak powiększyć ilość spermy

Rozpoczęte przez ~Jkkk, 17 lip 2023
  • avatar ~Jkkk ~Jkkk
    ~Jkkk
    Napisane 17 lipca 2023 - 08:47
    Panowie czy są moze jakieś środki na to aby powiększyć wytrysk? Moja kobieta bardzo lubi jak mam mocny wytrysk. A w ostatnim czasie trochę z tym słabo. W pewnym stopniu to moja wina bo mało się ruszam i zaczałem żywić się fast foodami ale obecnie staram się to zmienić. czy są może jakieś ziołowe wspomagacze, które moglibyście polecić ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~glucior ~glucior
    ~glucior
    Napisane 18 lipca 2023 - 08:30
    Z tego co wiem, to siła wytrysku zależy od siły orgazmu, a ten od mocy podniecenia. Krótko mówiąc, nie jesteś dostatecznie mocno podniecony.
    Moja rada to dłuższa gra wstępna i suplementacja. Dobre efekty przynosi Cum on. Środek który wpływa na siłę orgazmu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~verny ~verny
    ~verny
    Napisane 18 lipca 2023 - 08:33
    Stary, możesz coś wiecej napisać na temat tego środka? Przyjmowałeś go może? Czy dawał jakieś efekty uboczne? Pytam, bo też byłbym zainteresowany czymś takim. Człowiek jest w takim wieku, że musi się niestety wspomagać, aby osiągnąć jakiś efekt... ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~glucior ~glucior
    ~glucior
    Napisane 18 lipca 2023 - 12:59
    Przyjmowałem. Jakbym nie brał to bym przecież tutaj nie pisał o tym. Efektów ubocznych nie bylo bo to ziołowy środek tak więc każdy może to brać ( dla mnie miało to duże znaczenie bo mam nadciśnienie tak wiec nie chciałem brać niczego co mogłoby mi wywalić ciśnienie).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lllll ~lllll
    ~lllll
    Napisane 18 lipca 2023 - 13:51
    Można ćwiczyć siłę wytrysku. Trzeba trenować tzw. mięśnie Kegla. Na Wikipedii są ćwiczenia
    Niby tam jest, że to dla kobiet, ale mięśnie Kegla sięgają również prostaty u mężczyzn. Co do cum on to kiedyś brałem i jest ok, możesz spróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy