Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jak poprawić erekcję i libido

Rozpoczęte przez ~Jamral, 21 lip 2023
  • avatar ~Jamral ~Jamral
    ~Jamral
    Napisane 21 lipca 2023 - 08:18
    W ten weekend odwiedzam dziewczyne i chcielbyśmy trochę poszaleć, szczególnie, że długo się nie widzieliśmy (kwarantanna i te sprawy). W ostatnim czasie libido znacznie mi spadło, szczególnie ze mam trochę problemów w pracy w związku z obecną sytuacja. Co polecicie bez recepty aby przyjąć i lecieć z tematem bez stresu, że nie wyjdzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~reczny ~reczny
    ~reczny
    Napisane 21 lipca 2023 - 08:54
    Od dawna masz ten problem? Ogólnie polecam wprowadzić do diety wiecej zdrowych tluszczy chociaż nie wiem czy tak szybko zobaczysz rezultat, szczególnie, że do weekendu niedługo. Powinny pomóc duże dawki L argininy. Szukaj supli opartych właśnie na L argininie Bardzo dobry skład ma tutaj Penis Complete. Dostaniesz bez recepty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jamral ~Jamral
    ~Jamral
    Napisane 24 lipca 2023 - 14:15
    Problem mam od kilku tygodni tak wiec nie długo, ogólnie własnie dlatego tutaj pytam aby wstydu nie było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zdecydowany ~zdecydowany
    ~zdecydowany
    Napisane 09 sierpnia 2023 - 19:09
    Zdecydowanie L arginina, dobrze będzie rowniez przyjąć troche żeńszenia czy supli z kofeiną. Penis complete to dobre wyjście, druga opcja to Man power. Unikaj sildenafilu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jamral ~Jamral
    ~Jamral
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 09:36
    Bralem pod uwagę jeszcze olimp albo kamagrę... Jakieś opinie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bortpar ~Bortpar
    ~Bortpar
    Napisane 21 sierpnia 2023 - 09:34
    Olimp bardzo słaby, suplement również na bazie L argininy ale porównaj sobie zawartość L argininy w tabletce olimpu czy w tabletce man power. Zobaczysz czemu Ci polecam ten drugi. Co do kamagry to ma w sobie sildenafil a to nie jest polecany składnik na pierwszy rzut leczenia zaburzen erekcji. Po pierwsze moze powodować uzależnienie od takich środkow, po drugie jej dzialanie nie jest jakieś super mocne. Szczególnie, ze jest to zawartość sildenafilu mniejsza od viagry. W porównaniu lepsze rezultaty da Ci większa dawka L argininy. I jednocześnie brak efektów ubocznych i uzależnienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy