Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Idealne małżeństwo

Rozpoczęte przez ~Daniel, 01 gru 2023
  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 01 grudnia 2023 - 17:23
    A ja mam do was inne pytanie gdy są idealne małżeństwa to jak się ktoś dowiaduje np o zdradzie żony czy mąż coś podejrzewa? Bo nie ukrywam taka myśl mnie ostatnia naszła jestem z żoną od 6 lat w małżeństwie niby w małżeństwie układa się dobrze wiadomo są czasami jakieś sprzeczki ale to jak chyba w każdym małżeństwie no ale swoją żonę znam już ponad 10 lat i tak jak by trochę się zmieniła nigdy nie przykuwała uwagi czy ma ładne paznokcie czy rzęsy a od jakiegoś pół roku a to zaczęła chodzić na paznokcie na rzęsy nawet kupuje seksowna bieliznę kiedyś taka nie była nie przeszkadzało jej to czy ma ładne paznokcie czy zrobione rzęsy i się tak zaczynałem zastanawiać czy może być coś na rzeczy. Kiedyś nawet się zapytałem co cię naszło na kupowanie takiej bielizny po prostu eleganckiej to mi odparła że no że pod ciuchami też musi ładnie wyglądać czy jak idzie na basen jak się przebiera czy na siłownię. Myślę że jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to seks odbywa się między nami z cztery razy w miesiącu to chyba nie tak źle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 01 grudnia 2023 - 18:10
    4razy w miesiącu heh ile macie lat? My z żoną 45i 46 i bzykamy sie 4-5 razy w tygodniu ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 01 grudnia 2023 - 18:14
    Chodzenie na basen i siłownię w seksowenej bieliznie hmmm

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 01 grudnia 2023 - 18:20
    Ja mam 28 żona ma 31 wiadomo za czasów Pana i Panny seks był wszędzie i może częściej teraz praca obowiązki i tak dzień ucieka za dniem. No praktycznie codziennie ma na sobie seksowną bieliznę kiedyś jej to nie przeszkadzało że ma majtki zwykłe z jakimś wzorkiem czy w paski czy po prostu brzydkie.... Nie mówię tutaj o stringach po prostu a to majteczki z koronką po prostu bardziej eleganckie ja jako zwykły facet dostrzegłem tej różnicy wiadomo bardziej seksowniej może tak to ujmę. Z drugiej strony nie mam dużych powodów do jakiś podstaw może tylko głupia wyobraźnia plata figle ale taka myśl mnie ostatnio naszła jak to wszystko się zaczyna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hideo ~Hideo
    ~Hideo
    Napisane 01 grudnia 2023 - 22:53
    Właśnie tak się zaczyna. Przestajesz poznawać swoją żonę, którą myślałeś, że znasz na wskroś. Potem okazuje się, że to już nie ona. To ktoś inny w jej powłoce.
    Przeczycie bardzo często się miewa, bo podświadomie dostrzegamy o wiele więcej niż nasze ja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 02 grudnia 2023 - 01:00
    Nie widzę sensu zakładać ładnej koronkowej bielizny na siłownię lub basen w te miejsca bardziej pasuje bielizna sportowa jest porostu praktyczniejsza :) jak czujesz że coś jest nie halo to prawdopodobnie coś w tym jest. Ty znasz swoją zone najlepiej i skoro widzisz że coś się dzieje to przyglądaj się temu uważnie. Może to tylko twoja wyobraźnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 02 grudnia 2023 - 06:39
    Wynajmij detektywa,niech założy Ci w domu kamery i wyjedź na trzy dni gdzieś na delegację,do rodziny, tak kilkaset kilometrów od domu (to wersja oficjalna). Taka okazja poużywania w sypialni jest dla kochanków niesamowicie kusząca.A jak mają inne lokum to fachowiec + lokalizator GPS albo długopis rejestrujący dźwięk włożony do torby żony potrafi pokazać rzeczywisty obraz sytuacji. Detektyw kosztuje ale to dobrze wydane pieniądze.Telefon sprawdziłeś?Media elektroniczne też? Zona zmieniła hasła? Tylko nie konfrontuj się nie mając w ręku konkretnych dowodów.Bo już ją poinformowałeś że coś zauważyłeś i ona już jest bardziej ostrożna.Przeczuciom trzeba wierzyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 02 grudnia 2023 - 15:03
    Telefon sprawdzałem nic tam nie ma nawet hasła na telefon nie ma . Opcja z niby wyjazdem nie przejdzie bo nie będę miał się gdzie podziać. Jeśli chodzi o detektywa to nie mam takiej możliwości bo mamy z żoną wspólne konto a zarabiam najniższa krajowa taka praca na magazynie. Może mi się tylko wydaje że znajomymi rozmawiałem w pracy na ten temat to mówili że po prostu kobiety lubią o siebie dbać. Fakt że moja żona przede mną z nie jedynym sypiała no ale to za czasów 19-20 lat więc każdemu chormony marsza grały. Jeśli chodzi o jej zachowanie to jest zupełnie takie samo oprócz tej seksownej bielizny wyjścia ze znajomymi do baru też od czasu do czasu ma ale to jak każdy potrzebuję się od czasu do czasu odstresować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 02 grudnia 2023 - 16:52
    Jeżeli nie ma hasła na tel to już jakiś plus , moja założyła hasło i w nocy jak spałem na whats up siedziała. Pamiętaj również że można sprawdzić aktywność i lokalizacje ,nawet historie użytych aplikacji i gdzie bywa jak ma włączona na koncie Google.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hideo ~Hideo
    ~Hideo
    Napisane 03 grudnia 2023 - 22:11
    Ludzie na najniższej krajowej to się martwią z czego rachunki opłacą i jak mają przeżyć od pierwszego do pierwszego a nie latają po siłowniach i basenach w seksownej bieliźnie. A faceci podejrzewający żony o zdradę nie rozgadują się na takie tematy wśród "znajomych" w pracy, bo to powód do wstydu dla nich.

    Zdrada zaczyna się od hasła na telefonie!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanna ~Hanna
    ~Hanna
    Napisane 05 grudnia 2023 - 10:35
    Akurat hasło na telefonie to ma każdy rozsądny człowiek dbający o ochronę danych. Teraz mamy w telefonach maile prywatne czy firmowe i duużo innych rzeczy, które dotyczą i nas i innych osób. I nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek do mojego telefonu miał niekontrolowany dostęp. Nigdy nawet nie wpadłam na pomysł aby przeglądać telefon innej osoby. Bez względu na okoliczności. Musiałby to by chyba być stan zagrożenia zdrowia lub życia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziestka ~czterdziestka
    ~czterdziestka
    Napisane 07 grudnia 2023 - 11:43
    ~Daniel napisał:
    Kiedyś nawet się zapytałem co cię naszło na kupowanie takiej bielizny po prostu eleganckiej to mi odparła że no że pod ciuchami też musi ładnie wyglądać czy jak idzie na basen jak się przebiera czy na siłownię. Myślę że jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to seks odbywa się między nami z cztery razy w miesiącu to chyba nie tak źle.

    Dla mnie doszukiwanie się, domyślanie zamiast szczerej rozmowy. Ja w wieku 40 lat stwierdziłam że nie ma co najlepszych lat życia przeżyć w dresie :) i na trening na rolki pod leginsy zakładam koronkową bieliznę ;)
    Kobiety mają potrzebę czuć się atrakcyjne nawet wynosząc śmieci ;) a faceci zamiast docenić, powiedzieć komplement i budować nastrój aby sex był częściej niż 4x m-c to przeszukują telefon. Najlepiej jakby się dołączyli do dbania o siebie, ale to na polskie realia czasem jest zbyt dużo, co najwyżej chipsy i netflix.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 07 grudnia 2023 - 21:01
    Zapomniałaś o najważniejszym czynniku budującym wspólnotę rodziny oprócz chipsów i netflixa.O piwie pitym na kanapie przed naszym oknem na świat.
    Zaś elegancka bielizna jest odpowiedzią na stare, acz ciągle aktualne powiedzenie: bądźcie gotowe dziewczyny,nie znacie bowiem ani dnia,ani godziny.
    Nasze babcie nosiły barchanowe gacie i też uprawiały seks ,bo by nas nie było na świecie.:)
    Seks w związku jest zależny od tak wielu czynników że to temat na poważną książkę.Oczywiście budowanie nastroju jest ważne ale nie decydujące o częstotliwości zbliżeń.Ale ogólna atmosfera w związku decyduje o zdrowiu psychicznym obojga,o chęci do współpracy.Najkrócej: ty podrapiesz mnie w plecy, ja ciebie podrapię w plecy i obojgu nam będzie przyjemnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziestka ~czterdziestka
    ~czterdziestka
    Napisane 08 grudnia 2023 - 10:03
    ~Sw napisał:
    Zapomniałaś o najważniejszym czynniku budującym wspólnotę rodziny oprócz chipsów i netflixa.O piwie pitym na kanapie przed naszym oknem na świat.

    Na szczęście to jedna z kiepskich rzeczy która nie zagościła w moim domu. A przydałoby się wypić z M czasem wino musujące na rozluźnienie;)
    ~Sw napisał:

    Zaś elegancka bielizna jest odpowiedzią na stare, acz ciągle aktualne powiedzenie: bądźcie gotowe dziewczyny, nie znacie bowiem ani dnia,ani godziny.

    Mama, mimo ograniczeń czasów w jakich się wychowywałam i jej podejścia do seksu często powtarzała, że należy nosić elegancką bieliznę, bo nawet jak zemdlejesz na ulicy i wylądujesz w szpitalu to będzie elegancko ;)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 08 grudnia 2023 - 10:57
    Kiedyś w radiowej Trójce był cykl cykl krótkich kilkuminutowych, humorystycznych słuchowisk radiowych. Są to w głównej mierze dialogi małżeńskie między Mordeczką (Bronisław Pawlik) a Dziunią (Wanda Łuczycka). Mąż wraca z pracy i dzieli się wrażeniami, razem z żoną oglądają telewizję (to właśnie jest ich „okno na świat”)Mordeczka zawsze prosi Dziunię o podanie kapci, oraz piwo (najlepiej z baru „Smakosz”).. Taka retrospekcja z bardzo młodych lat..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 08 grudnia 2023 - 11:11
    Wiesz co jest czasami lepsze od najbardziej eleganckiej bielizny?
    Jej brak.Dawno ,w licealnych czasach, dziewczyna przyszła na randkę nie mając nic pod letnią sukienką. Zapomniała. Było niegrzecznie,działo się.Stary widać jestem,na wspominki się zebrało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jolcia ~Jolcia
    ~Jolcia
    Napisane 14 grudnia 2023 - 23:45
    Dobre sobie to takie fajne zapomnienie drobnostka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 15 grudnia 2023 - 23:56
    Minęło trochę czasu i myślę że po prostu moja wyobraźnia za bardzo działa nic się nie dowiedziałem przez ten czas ani nie zauważyłem dziwnego zachowania żony .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuzia ~Zuzia
    ~Zuzia
    Napisane 22 grudnia 2023 - 17:13
    A tak właściwie to czego oczekiwałes na co liczyłes co tak Cię rozczarowało?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 25 grudnia 2023 - 21:45
    Może po prostu chce się podobać, bo w domu jej tego brakuje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy