Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

hemoroidy

Rozpoczęte przez ~gabok, 24 lis 2019
  • avatar ~gabok ~gabok
    ~gabok
    Napisane 24 listopada 2019 - 21:12
    Jestem kierowcą i zaczęły mi doskwierać hemoroidy, robi się to nie do wytrzymania :( głupio mi jakość iść z tym do lekarza, jak się wyleczyć samemu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~HemoroidyInfoOE ~HemoroidyInfoOE
    ~HemoroidyInfoOE
    Napisane 06 grudnia 2019 - 00:12
    Dzień dobry,
    siedząca praca może prowadzić do powstania choroby hemoroidalnej. W pierwszej kolejności zachęcam do wprowadzenia do diety produktów bogatych w błonnik, oraz zwiększyć aktywność fizyczną w ciągu dnia. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej: hemoroidy.info.pl, która jest kompendium wiedzy nt. przyczyn, objawów i możliwości leczenia hemoroidów.
    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
    _________________
    Ekspert hemoroidy.info.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kinika ~kinika
    ~kinika
    Napisane 10 grudnia 2019 - 08:09
    Podobno dieta ma też znaczenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~HemoroidyInfoOE ~HemoroidyInfoOE
    ~HemoroidyInfoOE
    Napisane 13 grudnia 2019 - 21:06
    Dzień dobry,
    Poza leczeniem farmakologicznym zawsze zalecam zmiany w diecie oraz stylu życia. Przy okazji, odsyłam również do artykułu hemoroidy.info. pl/moj-styl-zycia-moje-zdrowie/ z którego dowiedzą się Państwo, jak postępować w przypadku dolegliwości związanych z hemoroidami.
    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
    _________________
    Ekspert hemoroidy.info.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stric ~stric
    ~stric
    Napisane 29 grudnia 2019 - 17:13
    Kup bez recepty Posterisan maść i czopki. Używaj jednego i drugiego, a szybko poczujesz ulgę. Maść łagodzi i uśmierza ból, a czopki nawilżają i pomagają z mniej bolesnym wypróżnieniem. Dla kierowcy hemoroidy to prawdziwy problem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~henry ~henry
    ~henry
    Napisane 30 grudnia 2019 - 18:14
    A czy po takich środkach bez recepty hemoroidy nie wracają jak tylko przestanie się używać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mark ~Mark
    ~Mark
    Napisane 12 stycznia 2020 - 20:50
    mysle ze nie wracaja od razy po przestaniu uzywania :D bo sam uzywałem i od raku nic nie wskazyje zebym miał nawrót , ale trzeba pamietac o nawodnieniu organizmu i jak masz siedzaca prace to o ruchu po pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ardo ~Ardo
    ~Ardo
    Napisane 18 stycznia 2020 - 19:35
    Cześć
    Zależy, który masz stopień choroby hemoroidalnej. Jeżeli III lub IV to tylko ingerencja chirurgiczna, która nie jest taka straszna.
    Dobra rada idź do lekarza bo będziesz męczył się niepotrzebnie.
    Wiem coś na ten temat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Turek ~Turek
    ~Turek
    Napisane 22 stycznia 2020 - 23:29
    ja stosowałem posterisan przy łagodnieszym stadium hemoroidów i mi pomógł raz a dobrze , ale to ja swiadomie nie dopuszczam do kolejnego powstawania problemu :) siłownia bieganie spacery i duzo wody herbaty i soków , jak sie nie bedzie dbało o siebie a ma sie siedzaca prace to choroba wroci

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~przygracka ~przygracka
    ~przygracka
    Napisane 31 stycznia 2020 - 07:28
    Powodów hemoroidów może być dużo wiec na pewno zamiast liczyć na ich zniknięcie na stałe trzeba iść do lekarza jeśli problem powraca. Jeśli chodzi o doraźną pomoc to na pewno Posterisan ulży w bólu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~henry ~henry
    ~henry
    Napisane 31 stycznia 2020 - 18:34
    A jak wygląda badanie u lekarza? Jak się do niego przygotować?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zawojek ~zawojek
    ~zawojek
    Napisane 31 stycznia 2020 - 21:44
    ~henry napisał:
    A jak wygląda badanie u lekarza? Jak się do niego przygotować?


    Lekarz delikatnie bada odbyt. To coś jak przy badaniu prostaty. Ale jeśli chodzi o leczenie to też polecam Posterisan. Mnie właśnie lekarka powiedziała żebym to kupił. Miałem maść i czopki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy