Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

Handel fotowoltaiką

Rozpoczęte przez ~treko, 22 lis 2021
  • avatar ~treko ~treko
    ~treko
    Napisane 22 listopada 2021 - 09:08
    Czy ktoś z Was obraca fotowoltaiką na dużą skalę, na cały kraj?
    Jak wam to idzie? Mam taki problem, że działam tylko w swojej okolicy, pojawiają się zapytania z innych miast, a tam nie mam wykonawców. No i teraz - jak dać im dobry produkt i zarobić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kilter ~kilter
    ~kilter
    Napisane 22 listopada 2021 - 09:19
    Poczytaj o EcoPartner. Zawierasz umowę, a wtedy możesz korzystać z usług wielu znanych wykonawców w całej Polsce. Ogólnie model się sprawdza, jest wygodny, robi różnicę. Czy to opcja dla każdego? Moim zdaniem, jeśli macie kontakty do klientów, to można tak wykręcić całkiem niezłe wyniki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~treko ~treko
    ~treko
    Napisane 22 listopada 2021 - 09:35
    I jak to dokładnie wygląda? Rozumiem, że wszystko przez aplikację się dzieje, ale mam wpływ na wykonawców? Kto będzie realizował zlecenie? Na co jeszcze należy zwrócić uwagę? Coś istotnego w umowie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kilter ~kilter
    ~kilter
    Napisane 24 listopada 2021 - 10:52
    Na wszystko masz wpływ. Dokładnie tak - wszystko operacje przez aplikację i tak to się wygodnie ogarnia. Tak naprawdę, mając już sprawdzonych wykonawców, ograniczasz swój udział do minimum, a normalnie masz prowizję. Moim zdaniem model jest spoko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grendas ~grendas
    ~grendas
    Napisane 25 listopada 2021 - 13:55
    Z EcoPartner mam już do czynienia od ponad pół roku. U mnie ten model zdecydowanie się sprawdza i widzę efekty. Nie robię masówki, ale udało mi się wykonać mnóstwo zleceń, gdzie moja rola ograniczyła się do minimum. Jak na razie jestem zadowolony, ale na większe wnioski dopiero przyjdzie czas.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~treko ~treko
    ~treko
    Napisane 01 grudnia 2021 - 10:59
    Jestem umówiony na spotkanie. Testowałem aplikację przez kilka dni i wygląda to całkiem sensownie. Mamy na tym spotkaniu sprawdzić umowę, to wtedy będziemy wiedzieć więcej. Jak na razie wstępnie jestem na tak, o ile nie pojawią się jakieś zaskakujące zapisy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mamris ~mamris
    ~mamris
    Napisane 02 grudnia 2021 - 10:49
    Tak, to jest mega wygodne. Znam tę aplikację. Nie działam jakoś masowo, ale kilka zleceń przez EcoPartner już załatwiliśmy i poszło to elegancko. Czy apka dla każdego? Wydaje mi się, że tak - ona na pewno sporo ułatwia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~treko ~treko
    ~treko
    Napisane 03 grudnia 2021 - 08:39
    No u mnie też nie ma żadnej masówki... To raczej pojedyncze zlecenia. Gdybym miał masówkę, to bym pewnie w danym regionie założył konkretną ekipę i z nią działał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sarnecki ~sarnecki
    ~sarnecki
    Napisane 06 grudnia 2021 - 10:49
    A mieliście jakieś problemy lub komplikacje z wykonawcami? W sensie - któraś z tych marek z EcoPartner nie zrealizowała zlecenia zgodnie z oczekiwaniami? Bo tak patrzę na to i widzę głównie znanych wykonawców.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy