Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Friends with benefits

Rozpoczęte przez ~Anabanana, 07 wrz 2020
  • avatar ~Anabanana ~Anabanana
    ~Anabanana
    Napisane 07 września 2020 - 10:10
    Hejka
    Ja mam takie pytanie od facetów, poznałam jakiś czas temu kolesia na imprezie, wymieniliśmy się fb on tam się odezwał pare razy ja mu odpisałam od niechcenia. Nie to żeby mi się nie podobał ale jakoś nie czułam chęci na randkę ani takie tam. Całkiem niedawno znów się spotkaliśmy w mieście, gadka, szmatka, 1 drink drugi i wylądowaliśmy u niego. Wow to było to ;). Rano sobie pojechałam do domu myśląc ze się więcej nie zobaczymy. Ale on napisał i tydzień później powtórzyliśmy to wow. I jak później gadaliśmy to tak on zagaił ze tak fajnie mieć po prostu kogoś z kim się można spotkać i przyjaźnić i sypiać ale bez związku - i super tu się zgadzamy bo o i ile naprawdę jest fajnie w sypialni i ogólnie fajnie nam się gada ale ja wiem ze związku z nim bym nigdy nie chciała. No i od tamtego czasu piszemy sobie troszkę i miałabym ochotę się z nim spotkać znów w sypialni i nie bardzo wiem jak mu to napisać po prostu wprost? Jakoś tak mi głupio wyskoczyć z tekstem „może wpadniesz bo mam ochotę na seks”. Poza tym jak on mi napisze ze nie to będzie mi chyba trochę głupio. Macie jakieś rady z męskiego punktu widzenia? To jest ok jak dziewczyna wam proponuje seks w takiej sytuacji? I jak to zrobić tak żeby nie wyjść na idiotkę ????.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olek ~Olek
    ~Olek
    Napisane 07 września 2020 - 11:01
    świetan relacja:). Też takie mam. Poczekaj aż sam zadzwoni. Nie narzucaj się.
    Jeśli sama zadzwonisz wyjdziesz na "tanią ździrę" i wasze spotkania szybko się skończą. To tyle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 07 września 2020 - 19:38
    A tak z czystej babskiej ciekawości ta "świetna relacja" ma swój kres, kończy się kiedyś? Czy to tak do końca życia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anabanana ~Anabanana
    ~Anabanana
    Napisane 07 września 2020 - 22:43
    Jak obu stronom pasuje to może być i do końca życia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 08 września 2020 - 09:18
    Nawet jeśli seks przestanie być wyznacznikiem wszystkiego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olek ~Olek
    ~Olek
    Napisane 08 września 2020 - 19:21
    nawet. W tej przygodzie jest przecież " wspólne nadawanie na tych samych falach", długie rozmowy. Sex jest tylko taką przystawką lub częścią deseru...jak kto woli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 08 września 2020 - 21:05
    ~Olek napisał:
    nawet. W tej przygodzie jest przecież " wspólne nadawanie na tych samych falach", długie rozmowy. Sex jest tylko taką przystawką lub częścią deseru...jak kto woli.

    Zaimponowałeś mi, uwielbiam taki sarkazm;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 08 września 2020 - 21:18
    Ale czy to jest jeszcze przygodą czy tylko szarą rzeczywistością?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olek ~Olek
    ~Olek
    Napisane 09 września 2020 - 07:52
    patrząc z perspektywy tych dwojga to jak najbardziej przygoda. Tych stojących obok to tylko szara rzeczywistaść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anabanana ~Anabanana
    ~Anabanana
    Napisane 09 września 2020 - 08:01
    ~Motoko napisał:
    Ale czy to jest jeszcze przygodą czy tylko szarą rzeczywistością?

    Wiesz w końcu wszystko może stać się szara rzeczywistością - zależy jakie masz podejście do życia. No i dla każdego szara rzeczywistość jest czymś innym. Dla mnie np tradycyjny związek szybko staje się szara rzeczywistością. A taki układ jaki opisałam daje mi taki fajny dreszczyk :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olek ~Olek
    ~Olek
    Napisane 09 września 2020 - 08:16
    Anabanana jeśli koleś nie zadzwoni to daj znać...coś na to poradzimy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anabanana ~Anabanana
    ~Anabanana
    Napisane 09 września 2020 - 20:27
    ~Olek napisał:
    Anabanana jeśli koleś nie zadzwoni to daj znać...coś na to poradzimy ;)

    Taki zaradny jesteś? ;) Będę pamietała :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy