Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Feromony działanie

Rozpoczęte przez ~kricket, 18 wrz 2020
  • avatar ~kricket ~kricket
    ~kricket
    Napisane 18 września 2020 - 07:31
    Witam. Chciałbym tutaj podyskutować o feromonach. Jakiś czas temu wyczytałem w kilku miejscach, że mogą byc bardzo skuteczne przy podrywie tak wiec zastanawiam się czy sobie ich nie sprawić. Czy ktoś z Was moze miał do czynienia z nimi? Jakie konkretnie feromony możecie mi polecić? Jest tego sporo ale mam świadomość,że wiele z nich jest jedynie wodą z dodatkiem feromonów a sam chciałbym kupić sobie jakieś porzadne, skuteczne feromony.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 18 września 2020 - 08:00
    Kolego szkoda czasu, nie tędy droga. Jest sporo innych rzeczy które facet ma w sobie żeby jej zaimponować :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RafRafP ~RafRafP
    ~RafRafP
    Napisane 21 września 2020 - 08:26
    Jeżeli chodzi o zapachy z feromonami to chyba jest coś na rzeczy. Mówi się, że zapachy piżmowe mają w sobie coś z feromonów. Interesuje się tamatyką perfum i nawet już testowałam kilka zapachów. Wg mnie działa to na facetów. Po prostu to widać. Widać, że facet jest wyraźnie zainteresowany, spogląda zalotnie i te sprawy. Myślę, że w przypadku mężczyzn też znalazłyby się takie perfumy które są swoistymi wabikami. Poczytaj sobie o pheromone essence.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mater ~Mater
    ~Mater
    Napisane 22 września 2020 - 07:55
    Zapoznałem się trochę z tematem. Na forach o feromonach polecają sobie kilka rodzajów feromonów. Pheromone essence, Love Desire, Sexual Attraction. No trochę tego jest. Pytanie tylko które kupić. Oraz jakie mają działanie. Niby w składzie jest ten androstenon oraz androsterol, które odpowiadają za powodzenie ale jakie naprawdę jest ich działanie.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~carton ~carton
    ~carton
    Napisane 26 lipca 2021 - 10:41
    Mojej żonie przydałyby się takie feromony - bo od jakiegoś czasu zupełnie straciła zainteresowanie seksem.
    Trzeba ją namawiać. A nawet jak namówię - to zachowuje się jak kłoda. U was też tak to wygląda? Libido na poziomie 0.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~versus ~versus
    ~versus
    Napisane 26 lipca 2021 - 11:50
    A w jakim wieku jest Twoja żona. Bo z tego co wiem (opracowanie naukowe), to u kobiet jest tak, że ochota na seks rośnie wraz z wiekiem. Krótko mówiąc kobiety mają większe zapotrzebowanie na seks z wiekiem i rośnie to w sposób liniowy do około 40stki, 45 lat.
    Może wprowadź jakieś innowacje, gadżety, nowe zapachy czy afrodyzjaki. Jeżeli problem jest u niej z libido to polecam ""Libido Therapy"".
    Podnosi poziom libido nie dając przy tym efektów ubocznych.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miriam ~miriam
    ~miriam
    Napisane 27 lipca 2021 - 07:38
    Mi poleciła mi to pani doktor seksuolog. Na początku nie wierzyłam w działąnie, myślałam,że będzie to taka asequrella ( która niestety ale u mnie nie dała praktycznie żadnych efektów). Okazało się jednak,że efekt był i wcale nie taki zły tak wiec jestem zadowolona. Biorę już 3 miesiac.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosia ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 27 lipca 2021 - 14:43
    Prysznic i jakies fajne perfumy.
    Na mnie to dziala jak przychodzi do lozka swiezo wykapany i pachnie meskim zelem.
    Perfumy jak kiedys gdzies szlismy to tak ladnie pachnial ze sie troche spoznilismy na impreze ale bylo warto.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosia ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 27 lipca 2021 - 14:46
    Wersus zgodze sie z Tobą ze u kobiet apetyt rosnie w tym wieku. Dobijam do 40 i to jest chyba najlepszy okres jaki mialam w zyciu jesli chodzi o seks. Troche blokuje strach przed ciążą ale jest moc.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxx ~xxxx
    ~xxxx
    Napisane 04 marca 2022 - 12:11
    Czy ktoś może z Was próbował kiedyś feromonów jeśli chodzi o kontakty z kobietami? ;) Sam ostatnio zainteresowałem się tematem po spotkaniu ze znajomymi gdy jeden z obecnych na nim facetów chwalił się jak to feromony pomogły mu w podrywie (muszę przyznać, że kobiety wprost do niego lgnęły - chociaż nie był zbytnim przystojniakiem - może to kwestia jego charakteru? ).
    Sam generalnie zapoznałem się z ofertą sklepów internetowych i czy ktoś może próbował love desire albo pheromone essence ? Czytam sobie o nich i mają sporo pozytywnych opinii (w sumie takie drogie to one nie są - jak standardowe perfumy ...).

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fa ~Fa
    ~Fa
    Napisane 04 marca 2022 - 20:25
    Myć się panowie, to jest najlepsze

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxx ~xxxx
    ~xxxx
    Napisane 08 marca 2022 - 07:22
    Ja zamówiłem sobie swego czasu te feromony Love Desire i stosuję je co jakiś czas. Głównie przed randką. Nie wiem czy konkretnie działają na kobiety ale na pewno dodają mi pewności siebie i atrakcyjności. Łatwiej prowadzić rozmowę, nawiązać miły kontakt.
    Ja jestem na tak. Trzeba po prostu spróbować aby ocenić

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chemist ~chemist
    ~chemist
    Napisane 10 marca 2022 - 07:25
    Przeczytałem opinie w sieci i postanowiłem zamówić sobie właśnie Love & Desire a nie pheromone essence( chodzi tutaj i o cenę i to, ze jednak mają jakiś zapach). Mam nadzieję, że w poniedziałek dojdą - powinny. Akurat na wtorek umówiłem się na lunch z koleżanką z pracy to przetestuję i napiszę czy zadziałały ;)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chemist ~chemist
    ~chemist
    Napisane 10 marca 2022 - 12:08
    To napisz jak działają. Ja szczerze mówiąc jestem bardziej sceptycznie nastawiony niż pozytywnie. Jednakże nigdy nie miałem powodzenia wśród kobiet i chętnie bym wypróbował czy to naprawdę działa ... O tych Love & Desire słyszałem. Jak czytałem w sieci różne tematy to wiele osób o nich wspomina i opinię maja dobrą.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ooooo ~ooooo
    ~ooooo
    Napisane 11 marca 2022 - 08:58
    Ja nie tyle używałem feromonów do podrywu kobiet (mam już swoją ukochaną tak więc raczej sobie odpuszczę;)). co raczej do kontaktów biznesowych i naprawdę się to sprawdza. Pracuję w biurze obsługi klienta i odkąd ich używam kobiety są dla mnie o wiele milsze i łatwiej nawiązuje się z nimi kontakty. Co do pheromone essence to mam. I są drogie ale moim zdanie warte swojej ceny. No i można przykryć je innym zapachem. Jesli akurat nie chcemy mocnego.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 27 marca 2022 - 17:27
    Wg. mnie najlepszym feromonem jest zapach testosteronu u mężczyzny.

    Syntetyczne feromony tylko próbują to naśladować. Pamiętajmy, że za wrażliwość na feromony oraz kopuliny odpowiedzialny jest narząd lemieszowy. Jego nie za bardzo ta się oszukać...

    Dlatego proponuję od wizyty w centrum diagnostycznym i zrobienie badań poziomu testosteronu endogennego (całkowitego i wolnego).

    Zapewniam, kto ma go w górnych granicach nie potrzebuje żadnych "feromonów" z internetów.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~passy ~passy
    ~passy
    Napisane 27 października 2022 - 14:00
    Ja używam od dłuższego czasu pheromone essence - jestem zadowolony. Relacje z kobietami stały się znacznie przyjemniejsze. Sa dla mnie milsze, znacznie bardziej chetne do flirtow.
    Jestem ciekaw jak radzi sobie autor tematu. Podzialaly?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ormans ~ormans
    ~ormans
    Napisane 27 października 2022 - 14:09
    Umówiłem się jakiś czas temu na randkę z koleżanką z pracy ;) Bardzo fajna dziewczyna - od dawna mieliśmy się ku sobie ale jakoś nie było okazji aby się spotkać. Przez randką postanowiłem wypróbować nowy nabytek i muszę stwierdzić, że podziałały ! Było świetnie, przegadaliśmy praktycznie cały wieczór. Na weekend jedziemy na wycieczkę. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oost ~oost
    ~oost
    Napisane 27 października 2022 - 14:34
    Czyli widze ze moje odczucia co do tych właśnie feromonow nie sa osamotnione. Czytam na stronie, ze maja w skladzie hormony meskie czyli jednak cos w tym musi byc ... Nie sa to zwykle wyciagi z roslinek. Trzeba sie tylko pozytywnie nastawic co danego produktu.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czorno ~czorno
    ~czorno
    Napisane 27 października 2022 - 14:34
    Kamagra u mnie poszła w odstawkę, ze względu na kiepską skuteczność. Za to penis complete, man power czy cum on - jakościowo są zdecydowanie lepsze. Zarówno chęć na seks jak i erekcja jest mocniejsza i trwa dłużej.
    Sildenafilu nie próbowałem, więc się nie wypowiem.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy