Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Feromony dla mężczyzn

Rozpoczęte przez ~stars, 16 maj 2023
  • avatar ~stars ~stars
    ~stars
    Napisane 16 maja 2023 - 07:44
    Szukam informacji o feromonach. Proszę sobie tutaj darować komentarze typu: jak jesteś przegrywem to nic Ci nie pomoże czy feromony nie działają. Szukam opinii osób, które testowały realne feromony a nie jakieś g... z allegro. I mogą napisać ich działanie, w jakich sytuacjach używają oraz dawkowanie.Dodam,że na razie stosowałem tylko feromony Chakra, niezłe chociaż szukam jednak czegoś innego....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lewicki ~lewicki
    ~lewicki
    Napisane 22 maja 2023 - 10:36
    Stosowałem kilka. Mogę Ci tutaj napisać jakie na pewno nie działają. Pierwsza grupa o których wspomniałeś to te tanie allegrowe. Strata kasy, najgorsze że ludzie się na to nabieraja i potem twierdza,ze to g.... i że feromony na pewno nie działaja. NO nic dziwnego skoro nie przetestowali sobie prawdziwych feromonów ale jakąś taniznę z internetu. Drugie na których się zawiodłem to the Edge.Wysoka pólka ae zapach krótko się trzyma, działanie większego nie widziałem. Szkoda,że nie przeczyałem opinii w sieci bo pewnie bym nie kupił. Z jakich jestem zadowolony... Pierwsze to Love Desire drugie to pheromone essence Pierwsze zapachowe, drugie bezzapachowe. Nie potrafię stwierdzic, na które dziewczyny reaguja lepiej bo jedna dziewczyna bardziej zareaguje na pierwsze, druga na drugie. Zależy. Warto jest je wyprobować sobie w różnych sytuacjach, czasami połączyć jedne z drugimi. Wtedy efekt jest mocniejszy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fumicz ~fumicz
    ~fumicz
    Napisane 22 maja 2023 - 10:56
    Zgadzam się. Poza tym o każdego pasują inne feromony. Ja aktualnie stosuje na podryw tylko Love&Desire. Niezłe, znam je od lat i w porównaniu z innymi cena w stosunku do jakości wychodzi naprawdę dobrze. Zastanawiałem się również nad kupnem sobie mocniejszej wersji. Panowie a jak używacie feromonów jak stosujecie dwa rodzaje? Uzywacie ich tyle samo czy stosujecie trochę zmniejszone dawki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lewicki ~lewicki
    ~lewicki
    Napisane 22 maja 2023 - 11:54
    Zmniejszone dawki. Jestem zdanie,ze nie ma sensu lać na siebie tego nie wiadomo ile. Tylko tyle ile jest napisane w instrukcji.Już przetestowałem i to nie jest tak,że jak wylejesz na siebie pól butelki feromonów to dziewczyna będzie się na Ciebie rzucała ;) Mocniejszą wersję LD możesz sobie śmiało kupić. Mam aktuanie i są warte tych pieniędzy. Po pierwsze wreszcie zainwestowali w lepsze opakowanie tak więc nie wstyd postawić ich na półce no i zapach jest bardzo mocny. Trzyma się do następnego dnia na ubraniach (bo na ciele raczej do pierwszego mycia), Jeśli chodzi o zawartość feromonów to jest chyba mocniejsza. Jak na razie zebrałem za nie najwięcej komplementów do tej pory.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lewicki ~lewicki
    ~lewicki
    Napisane 22 maja 2023 - 12:41
    Te LD to jakieś nowe feromony? Bo nie słyszałem? Sam szukam czegoś raczej bezzapachowego tak aby można było zakryć feromony jakimś swoim zapaszkiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lewicki ~lewicki
    ~lewicki
    Napisane 24 maja 2023 - 08:22
    Love Desire, Po prostu użyłem skrótu. Pisałem o tej nowej wersji w ciemnej butelce. Ogólnie spoko, chyba jedne z lepszych ale zapach mają. Trochę inny niż wersja podstawowa. Mocniejszy. A jeśli chcesz sobie kupić bezzapachowe to celuj w Pheromone essence. Mała buteleczka ale starczy Ci jedna czy dwie krople na nadgarstki albo w okolice uszu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy