Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

Feromony dla facetów

Rozpoczęte przez ~apidam, 22 wrz 2020
  • avatar ~apidam ~apidam
    ~apidam
    Napisane 22 września 2020 - 08:26
    No ja właśnie zastanawiam się nad jakimiś feromonami dla facetów... Słyszałem o Love Desire i sobie polecali na forach ale zastanawiam się bardziej nad jakimś delikatniejszym zapachem. Mam swoje ulubione perfumy i nie chcę tak jakby kupować sobie nowych. Czy są moze jakieś bezzapachowe feromony? Które miałyby skuteczne działanie ? Dodam,że cena jest już raczej drugorzędna. Mogę dać więcej ale tak aby działały.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~complet ~complet
    ~complet
    Napisane 24 września 2020 - 13:06
    No powiem Ci,że dość sobie chwalą te Love & Desire ale jeśli chodzi o mnie to nie przypadły mi do gustu. Wprawdzie wiele osób dało mi komplement,ze ładnie pachnę ale na 1 butelce sie ostało bo po prostu zapach mi nie podpasował ( trzeba go dobrac dla siebie). Obecnie uzywam Phermone essence. Sa to również feromony z tym,żę są bezzapachowe. Wystarczy jedna kropla na kark albo w okolicach nadgarstków. Niby jest to niewielka buteleczka ale są skoncentrowane tak więc wystarczają na długo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Apidam ~Apidam
    ~Apidam
    Napisane 25 września 2020 - 12:21
    Używasz ich codziennie? Jaki jest mniej więcej koszt tych feromonów? Gdzie konkretnie je zamawiałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ADNOS ~ADNOS
    ~ADNOS
    Napisane 28 września 2020 - 12:50
    Sam mam kilka zapachów w zanadrzu, feromonowych Obecnie używam wspomnianych Pheromone essence i tak . Uzywam ich codziennie.Poczatkowo miałem problemy z wymierzeniem odpowiedniej dawki ale jedna kropla dziennie absolutnie wystarczy. Tak więc może i buteleczka nie jest taka duża ale wystarczaja na naprawdę długo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zerbi ~Zerbi
    ~Zerbi
    Napisane 25 listopada 2021 - 10:50
    A po co Wam feromony ? Każdy skrojony na nas zapach jest feromonem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ojar ~ojar
    ~ojar
    Napisane 16 stycznia 2023 - 07:58
    Ma ktoś moze te mocniejsze Love Desire? Warto jest zamówić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcin23 ~marcin23
    ~marcin23
    Napisane 16 stycznia 2023 - 13:49
    Zamówiłem sobie z dwa miesiąc temu. Mam normalną wersje love desire i ta mocniejsza jednak bardziej mi odpowiada. Wydawało mi się, że jest to mocniejsza wersja tych tańszych ale jak przyszły to zobaczyłem,że jest to zupełnie inny zapach.Podobny , nie powiem ale bardziej korzenny, mocniejszy Trzyma się spokojnie do następnego dnia Na nadgarstku nawet po myciu, tak więc moim zdaniem są to najmocniejsze perfumy z jakimi się spotkałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ojar ~ojar
    ~ojar
    Napisane 18 stycznia 2023 - 13:03
    A podoba się laskom?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcin23 ~marcin23
    ~marcin23
    Napisane 19 stycznia 2023 - 08:03
    Podobają się, podobają. Jak sie nimi popsikałem to od razu następnego dnia dostałem sporo komplementów od babek w pracy na temat zapachy. I pytania czy zmieniłem czy coś hehe. Troche mi przypominaja w zapachu czarnego bossa ale LD bardziej lubię. Ponoć stężenie feromonów jest tam zresztą 2 razy większe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ojar ~ojar
    ~ojar
    Napisane 23 stycznia 2023 - 12:28
    Ok, zamówione, przetestujemy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy