Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

feromony

Rozpoczęte przez ~Morwin, 18 sty 2022
  • avatar ~Morwin ~Morwin
    ~Morwin
    Napisane 18 stycznia 2022 - 09:14
    Czy ktoś może z Was próbował kiedyś feromonów jeśli chodzi o kontakty z kobietami? ;) Sam ostatnio zainteresowałem się tematem po spotkaniu ze znajomymi gdy jeden z obecnych na nim facetów chwalił się jak to feromony pomogły mu w podrywie (muszę przyznać, że kobiety wprost do niego lgnęły - chociaż nie był zbytnim przystojniakiem - może to kwestia jego charakteru? ).
    Sam generalnie zapoznałem się z ofertą sklepów internetowych i czy ktoś może próbował love desire albo pheromone essence ? Czytam sobie o nich i mają sporo pozytywnych opinii (w sumie takie drogie to one nie są - jak standardowe perfumy ...).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oser ~oser
    ~oser
    Napisane 19 stycznia 2022 - 08:12
    To napisz jak działają. Ja szczerze mówiąc jestem bardziej sceptycznie nastawiony niż pozytywnie. Jednakże nigdy nie miałem powodzenia wśród kobiet i chętnie bym wypróbował czy to naprawdę działa ...
    O tych Love & Desire słyszałem. Jak czytałem w sieci różne tematy to wiele osób o nich wspomina i opinię maja dobrą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nestor ~nestor
    ~nestor
    Napisane 19 stycznia 2022 - 08:30
    Ja nie tyle używałem feromonów do podrywu kobiet (mam już swoją ukochaną tak więc raczej sobie odpuszczę;)). co raczej do kontaktów biznesowych i naprawdę się to sprawdza. Pracuję w biurze obsługi klienta i odkąd ich używam kobiety są dla mnie o wiele milsze i łatwiej nawiązuje się z nimi kontakty. Tyle że ja wolę pheromone essence, to koncetrat tak wiec mam wrażenie, że ich moc jest o wiele większa, trzeba tylko dobrze sprawdzać dawkę bo użycie zbyt dużej ilosci rowniez nie jest dobre.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czrt ~czrt
    ~czrt
    Napisane 19 stycznia 2022 - 13:55
    Ja używam od dłuższego czasu pheromone essence - jestem zadowolony. Relacje z kobietami stały się znacznie przyjemniejsze. Sa dla mnie milsze, znacznie bardziej chetne do flirtow.
    Jestem ciekaw jak radzi sobie autor tematu. Podzialaly?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Morwin ~Morwin
    ~Morwin
    Napisane 20 stycznia 2022 - 12:19
    Umówiłem się w dniu dzisiejszym na randkę z koleżanką z pracy ;) Bardzo fajna dziewczyna - od dawna mieliśmy się ku sobie ale jakoś nie było okazji aby się spotkać. Przez randką postanowiłem wypróbować nowy nabytek i muszę stwierdzić, że podziałały ! Było świetnie, przegadaliśmy praktycznie cały wieczór. Na weekend jedziemy na wycieczkę. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy