Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Fantazja o Trójkącie

Rozpoczęte przez ~Ania, 25 wrz 2023
  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 23 października 2023 - 20:49
    ~Teleexpres Niestety nie potrafisz czytać prostego tekstu ze zrozumieniem, Więc łopatologicznie -ja się tam znalazłem już po tym incydencie (znam go z relacji),a członkowie czworokąta oczywiście się już wyleczyli.
    40 lat temu antybiotyki działały.
    Ale oczywiście choroby są zawsze ogromnym zagrożeniem,na szczęście HIV już nie jest wyrokiem śmierci.
    ~Mąż 40 Nie tylko wielokąty są wciągające ,ale i wiele innych ekstremalnych aktywności. Natomiast we wszelkich działaniach typu wielokątnego np.2m+1k+1k+1 maż ,jest to podwyższone ryzyko że mąż albo którykolwiek inny ze składników może zostać pominięty, wykreślony albo zastąpiony kimś innym (wbrew swej woli, lub dowie się o tym ostatni).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 23 października 2023 - 21:07
    SW może robimy błąd chodząc na takie imprezy ale nas obojga to kręci poznaliśmy ostatnio w saunie mężczyznę pozwoliłem żonie się z nim spotkać na seks zaprosił żonę do Zakopanego a że wyjeżdżam w tym tygodniu służbowo i nie będzie mnie zgodziłem się za namową żony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 24 października 2023 - 11:05
    ~Mąż 40 - Jesteście dorośli i świadomi zagrożeń, Wiecie że bardzo ryzykujecie trwałością swego małżeństwa. Ale jesteście dorośli i to wyłącznie Wasz wybór. Dobrej ,bezpiecznej zabawy życzę. Ten tekst dotyczy także wszystkich innych wchodzących w świat swingu.Świat podniecający i wciągający. W dzisiejszych realiach coraz bardziej popularny. Ale trzeba mieć świadomość że to zabawa nie dla wszystkich i w konsekwencji może gruntownie przemeblować poukładane życie. Zwłaszcza gdy to jeden z małżonków chce bardziej, a drugi właściwie jest przeciwny. Można spotkać parę gdzie pan jest napalony niczym królik, zaś pani leży jak kłoda i odwraca głowę, a w oczach ma łzy i zaciska zęby. A następnego dnia idzie do adwokata złożyć pozew o rozwód (przypadek autentyczny).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 24 października 2023 - 18:51
    Sw- nie wiem czy popełniłem błąd czy nie ale zgodziłem się na wyjazd żony z tym gostkiem fakt widziałem go trzy razy żona była u niego w wiadomym celu i powtarzała że to gość na poziomie zawsze wracała zadowolona powtarzała że potrafi kobiecie dogodzić, zdaję sobie sprawę że na wyjeździe też będą oprawiać seks i jeszcze ma być jego kolega nie wiem czy nie popełniłem błędu zgadzając się

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 25 października 2023 - 00:10
    Nikt poza Tobą i Żoną nie jest w stanie udzielić takiej odpowiedzi.Tak naprawdę dopiero czas pokaże.Ale pisałeś o wielu aktywnościach Żony z dwoma partnerami. W waszym mieście i teraz na wyjeździe.
    Oceń jak często ma to miejsce i jak rozumiem zostałeś wykluczony z takich wydarzeń ( nawet jako obserwator). Dla mnie to duża czerwona flaga. Teraz wyjazd na którym będzie się działo...Usłyszysz o nim tyle, ile będzie chciała Ci powiedzieć Żona. Ja bym ocenił całościowo jej zachowanie w okresie dwóch tygodni? miesiąca? (jakiś detektyw?). Wykazujesz bardzo daleko posunięte zaufanie, a moim zdaniem powinieneś mieć pełną świadomość tego co się dzieje w Waszym związku..Bo niestety maż dowiaduje się ostatni,zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza.(Lenin). A kobiety lubią manipulować i nie okazują szacunku partnerowi który nie kontroluje związku i nie jest dla niej samcem alfa.( tą rolę zaczyna pełnić najlepszy kochanek i to wobec niego jest lojalna kobieta, Mąż zostaje portierem hotelu, bankomatem , bezpieczną opcją ,planem "B", dostaje kłamstwa i zasłonę dymną w oczy, a jak jest grzeczny to i cipkę w nagrodę ).
    Kiedyś, po dłuższym przekonywaniu namówiłem moją partnerkę na wizytę w jednym z otwieranych wówczas klubów (to była nowość, uważano powszechnie że to po prostu burdel ) Zaszalała z kilkoma panami . Przez kilka dni chodziła zamyślona,a po trzech tygodniach była podekscytowana, sama zaczęła mnie namawiać na ponowną wizytę w klubie.Określiłem granicę na 4, ale ja złamała -było 6,więc skończyliśmy z odwiedzaniem klubu i ograniczyliśmy aktywność do kontaktów z dwiema podobnymi do nas parami + doraźne przygody. W Waszym wypadku sam zobaczysz jaka będzie reakcja na próbę rozmowy i ewentualne ograniczenia ,bo mam wrażenie (może mylne) że Ona robi co chce ,a Ty wszystko akceptujesz. Może Ty znajdź sobie aktywną kochankę, aby Żona zobaczyła że i dla niej jest rzeczywista alternatywa (jakaś rozwódka w przedziale 35-45 ?) i ty jesteś dla kogoś atrakcyjny i też możesz ją zostawić.Konkurencja jest dobra a kobiety lubią porzucać, ale nie cierpią być porzucanymi.
    Kiedyś szykowałem się na spotkanie z koleżanką ,kupiłem bukiet kwiatów, Akurat Żona wróciła do domu i była pewna że kwiaty czekają dla niej.Trzeba było zobaczyć jej minę gdy zabrałem kwiaty i powiedziałem że wrócę po północy.(żona miała akurat jakiś przelotny romans i kwiatki jej pokazały więcej niż rozmowa (czytaj kłótnia).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 05:17
    Sw- fakt żona miała już seks z dwoma i więcej jest zgrabną kobietą jak idziemy do klubu swing to nie może się odgonić od samców ostatnio jak byliśmy to ja poszedłem się bawić z innymi a ją zostawiłem, a co z tym jej wyjazdem to czas pokaże ja dziś wyjeżdżam służbowo wracam w przyszłym tygodniu powiedziała że będą tam tylko piątek i sobotę domyślam się co tam się będzie działo ale powiedziała żebym się nie martwił będzie mi o wszystkim pisać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 25 października 2023 - 10:32
    Może żona zamiast zredagowanej i ocenzurowanej przez siebie wiadomości niech Ci włączy przekaz na żywo ze swojej zabawy z panami- zapewne żona ma laptopa albo telefon z kamerką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lion ~Lion
    ~Lion
    Napisane 25 października 2023 - 10:37
    Cześć wszystkim,
    od pewnego czasu strasznie kręci mnie myśl, że jakiś inny gentlemen pieprzy moją żonę. Nadmienię, że bardzo się kochamy i mamy baaaardzo udane życie seksualne. Po około roku przekonywań, żona zgodziła się na spotkanie 2M+1K. Jest już zaplanowane. Mamy ustalone granice itd. Podpowiedzcie o czym jeszcze powinniśmy pomyśleć przed spotkaniem... Jakieś rady, dobrze widziane :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 11:22
    Lion- a czy ty będziesz przy tym wiesz że żona pierwszy raz może się krępować nie da z siebie wszystkiego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lion ~Lion
    ~Lion
    Napisane 25 października 2023 - 11:27
    To jest jeden z warunków - będziemy razem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 12:06
    Moja pierwszy raz się krępowała przy mnie jak ją pewnego razu zostawiłem samą to goście gadali że demon w seksie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lion ~Lion
    ~Lion
    Napisane 25 października 2023 - 12:09
    ~Mąż napisał:
    Moja pierwszy raz się krępowała przy mnie jak ją pewnego razu zostawiłem samą to goście gadali że demon w seksie


    A jaka jest przy Tobie? Też uważasz ją za demona seksu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 12:34
    Nie wiem jaka jest przy innych nie mogę ocenić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 12:49
    Lion- proponuję jak żona będzie już w pełnej ekstazie dyskretnie usuń się i zostaw ją samą z innymi obserwuj z dala zobaczysz że to nie ta kobieta będzie jak będzie z innymi sam na sam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lion ~Lion
    ~Lion
    Napisane 25 października 2023 - 12:56
    ~Mąż napisał:
    Lion- proponuję jak żona będzie już w pełnej ekstazie dyskretnie usuń się i zostaw ją samą z innymi obserwuj z dala zobaczysz że to nie ta kobieta będzie jak będzie z innymi sam na sam

    Sam nie wiem, czy powinienem brać pod uwagę Twoje rady, bo jak czytam Twoje wpisy to nie wiem czy nie przeginasz. Wg. mnie za mocno ryzykujesz, że Twój związek się rozpadnie. Nie masz już chyba żadnej kontroli nad żoną. Ja sobie takiego podejścia nie wyobrażam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 13:12
    Na tym polega zdrada kontrolowana jedno drugiemu musi ufać siedzimy w tym już 5 lat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lion ~Lion
    ~Lion
    Napisane 25 października 2023 - 13:16
    ~Mąż napisał:
    Na tym polega zdrada kontrolowana jedno drugiemu musi ufać siedzimy w tym już 5 lat


    Zdrada kontrolowana może mieć różne formy, ja tak daleko jak Ty raczej się nie posunę. Nadmieniam, że dla mnie żona to absolutny demon seksu, nie wiem czy kto inny mógłby wykrzesać z niej jeszcze większą dzikość...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 25 października 2023 - 13:20
    Za pierwszym razem to łatwo nie jest. Nie słuchaj żadnego wuja dobra rada. To wam ma odpowiadać. Życzę dobrej zabawy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lion ~Lion
    ~Lion
    Napisane 25 października 2023 - 13:52
    ~Agnieszka napisał:
    Za pierwszym razem to łatwo nie jest. Nie słuchaj żadnego wuja dobra rada. To wam ma odpowiadać. Życzę dobrej zabawy.

    Zgadzam się z Tobą, a Ty masz jakieś doświadczenia w tych sprawach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 14:34
    Lion- piszę jak jest u nas może z żoną za bardzo popłynęliśmy w te klimaty ale kochamy się i traktojemy to tylko jak dobrą zabawę fakt nie zawsze bawimy się razem sam zobaczysz jak któraś ci się spodoba to będziesz chciał z nią się pobawić a żona z innym może nie na pierwszej imprezie ale z biegiem czasu tak będzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy