Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Facet po 50 i brak zdecydowania?

Rozpoczęte przez ~Sofii, 10 paź 2013
  • avatar ~Sofii ~Sofii
    ~Sofii
    Napisane 10 października 2013 - 17:52
    Witajcie, jestem tutaj nowa ale forum jest sympatyczne wiec pomyslalam ,ze zapytam Was skad bierze sie brak zdecydowania u wysportowanego faceta po 50? Poznalismy sie na czacie, wiec wiadomo ze szukalismy bliskosci mimo ze jestesmy w zwiazkach. Ja mam 42 lata od 53 i mam wrazenie ze to pisanie mu wystarczy, chociaz wiem ze podobam mu sie. Pisze nieregularnie, mam wrazenie ze wtedy gdy dopada go jakas melancholia albo nuda bo nie nalezy do biednych a ja mam tego zwyczajnie dosc. Facet sam nie wie czego chce. Napisalam mu kilka dni temu zeby sie okreslil i napisal o co mu chodzi bo nie spodziewalam sie takiego zachowania po facecie po 50 i od tamtego czasu jest cisza....Czesto mozna spotkac takie dziwne przypadki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 15 października 2013 - 14:44
    Pewnie mu się już nie podobasz albo ma trzy inne równolegle.
    Wysportowany i majętny mężczyzna po pięćdziesiątce zwykle opędza się od kobiet. I ma wybór w przedziale 20parę do, powiedzmy, "oporu".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sofii ~Sofii
    ~Sofii
    Napisane 15 października 2013 - 16:16
    Pytanie czy mu zalezy na tak mlodych dziewczynach;-) Co kto lubi. Mam wrazenie ze facet ma jakies problemy seksualne stad duze mlodsze kobiety nie do konca leza w gestii jego zainteresowan. Jesli ma kilka innych to niech ma. Tzn., ze biedny jest i niedojrzaly;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sofii ~Sofii
    ~Sofii
    Napisane 15 października 2013 - 16:23
    Zapomnialam dodac ....jest bardzo niski- 165;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~belzebub ~belzebub
    ~belzebub
    Napisane 15 października 2013 - 17:58
    ~Sofii napisał:
    Zapomnialam dodac ....jest bardzo niski- 165;-)

    pewnie ma kompleks niższości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sofii ~Sofii
    ~Sofii
    Napisane 15 października 2013 - 18:43
    No wlasnie to dla mnie zagadka, bo nie jestem pewna czy ma;-) ale cos jest na rzeczy....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy