Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dziewictwo, pytanie wyłącznie do Panów

Rozpoczęte przez ~Sylwia, 25 paź 2020
  • avatar ~Sylwia ~Sylwia
    ~Sylwia
    Napisane 25 października 2020 - 19:03
    Drodzy Panowie, mam do Was pytanie i pytam o to poważnie. Nie jest to żart, nie jest to wkręcanie, nie jest to prowokacja. Proszę także, nie róbcie sobie kpin. Nawet anonimowo trudno, głupio mi o tym pisać. Mam 43 lata i jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu z mężczyzną. Nie pytajcie o to dlaczego tak się stało bo i tak w pełni nie odpowiem. Napiszę tylko tyle, że kiedyś, bardzo dawno temu, jako młoda dziewczyna, stałam się ofiarą napaści na tle seksualnym i myślę że przez te wszystkie długie lata czułam zwykły strach przed mężczyznami, tak to sobie teraz tłumaczę. Miałam jakieś epizody intymności, bliskości fizycznej z mężczyznami, pociągają mnie, ale nigdy nie odważyłam się zaufać na tyle żadnemu z nich, aby w końcu iść na całość. Teraz czuję, że trauma chyba minęła, ale powstał problem, jestem w takim wieku, że mało kto uwierzy, że wszystko ze mną jest w porządku poza tym jednym faktem z przeszłości. Spotykam się z kimś i wcześniej czy później pewnie pójdziemy do łóżka. Obawiam się jednak rekacji tego mężczyzny, bardzo się obawiam. Proszę, napiszcie, jak zareagowalibyście na taką sytaucję, na taki fakt w odniesieniu do kobiety w tym wieku. Czuje się jakbym była wybrakowana, wręcz jakaś trędowata. Boję się jedynie jego reakcji, że uzna mnie za jakaś nie do końca normalną. Zastanawiam się czy się w ogóle do tego przyznawać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 25 października 2020 - 20:51
    proponuję wizytę u psychiatry.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 25 października 2020 - 21:16
    ~Ona napisał:
    proponuję wizytę u psychiatry.

    Przeprasza, ale nie rozumiem, w jakim celu miałaby być ta wizyta? Miałaby z nim stracić dziewictwo, czy jak?
    Moja rada. Możesz po prostu powiedzieć że dawno, bardzo dawno temu byłaś ostatnio z mężczyzn i prawie zapomniałaś "jak to się robi" ;) To nic złego, nie uprawniać seksu. Nie musisz od razu opowiadać o największych swoich sekretach, w tym tak traumatycznych na jakie wyglądają. Zalecałabym tutaj zasadę ograniczonego zaufania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 25 października 2020 - 21:30
    ~Sylwia napisał:
    Drodzy Panowie, (...) Zastanawiam się czy się w ogóle do tego przyznawać.

    Ale do czego chcesz się przyznawać..?
    Toż jak go wpuścisz do łóżka, to od razu zauważy, że jesteś dziewicą.

    Nie widzę w tym problemu o ile stworzysz z nim emocjonalny związek.
    Bliskość fizyczna to fantastyczna rzecz i warto o to zabiegać i podtrzymywać, ale... Zanim do tego przystąpisz, stwórz więź emocjonalną w pełnym tego słowa znaczeniu i będzie dobrze - facet na pewno to zrozumie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 25 października 2020 - 21:36
    poco nam emocjonalny związek, jak aborcji brak ! No poco ???!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 25 października 2020 - 21:42
    ~Robert1971 napisał:
    ~Sylwia napisał:
    Drodzy Panowie, (...) Zastanawiam się czy się w ogóle do tego przyznawać.

    Ale do czego chcesz się przyznawać..?
    Toż jak go wpuścisz do łóżka, to od razu zauważy, że jesteś dziewicą.


    Po czym zauważy Twoim zdaniem? Ja jestem tego autentycznie bardzo ciekawa.
    Wątpię aby 40latka,mimo takich a nie innych obiekcji,zachowywała się jak wstydliwa, nieogarnięta przy mężczyźnie pensjonarka. Pamiętaj, że to jest już dojrzała kobieta, która z pewnością wiem jak wygląda seks.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 25 października 2020 - 21:48
    byłam dzisiaj na proteście (spacer z psem) i nie wiem już czy to aborcja, lockdown, anty-covid, anty-pis, czy kolejna miesięcznica.
    Ludzie mają już dosyć !!!
    Będzie się działo, oj będzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 25 października 2020 - 21:57
    Koleżanka mojej mamy o czym dobrze wiedziałem była panienką (dziewicą ) dobrze po 30 bo jakoś tak nie trafiała na odpowiedniego faceta a przelotnego seksu chyba nie chciała. Poznała wdowca z dzieckiem, wojskowy wyższej rangi oficer, bardzo sobie przypadli do gustu a on po czasie dosłownie oszalał na jej punkcie, jego córkę pokochała jak własna tym bardziej że już nie mogła jak się z czasem okazało miec dzieci. Bardzo szczęśliwe małżeństwo i to nie tylko na zewnątrz bo do tej pory z mamą mają kontakt. Więc głowa do góry , to nie jest wstyd, nie każda jest puszczalxką gimnazjalistką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 26 października 2020 - 04:06
    ~40+ napisał:

    Po czym zauważy Twoim zdaniem? Ja jestem tego autentycznie bardzo ciekawa.
    Wątpię aby 40latka,mimo takich a nie innych obiekcji,zachowywała się jak wstydliwa, nieogarnięta przy mężczyźnie pensjonarka. Pamiętaj, że to jest już dojrzała kobieta, która z pewnością wiem jak wygląda seks.

    Chyba się nie rozumiemy...
    Jak zabiorą się za seks, to on zauważy, że ma z dziewicą do czynienia :-). Nie chodzi mi wcale o wstydliwość, czy pruderię...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 26 października 2020 - 07:31
    Jeśli chodzi Ci o to o czym myślę teraz, to nie ma możliwości, żeby częsta aktywność seksualna doprowadziła do tego, że pochwa straci swoją elastyczność i stała się "luźna". Po tym się nie zorientuje, bo to nie jest wyznacznikiem. Poza tym kobieta nie rodziła.
    Jedynym czynnikiem, który może w taki sposób wpłynąć na narządy intymne, jest wiek kobiety. Rzeczywiście, w okresie menopauzy, następują zmiany zanikowe, pochwa traci elastyczność i pojawia się uczucie suchości w wyniku zmniejszonego wydzielania śluzu. Ale ona jeszcze nie jest w okresie menopauzy, ale w okresie okołomenopauzalnym, a to nie jest to samo.
    Pod względem anatomicznym nie ma szans żeby się zorientował.
    Jedynie po jej zachowaniu na które będzie wypływać jej psychika, co zresztą widać, bo ma z tym "problem". Ale mogę się mylić bo takiego "problemu" nie mam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 26 października 2020 - 07:36
    Butelka dobrego wina na rozluźnienie atmosfery przed i samo idzie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 26 października 2020 - 07:40
    ~40+ napisał:
    Pod względem anatomicznym nie ma szans żeby się zorientował.

    Chyba nie chcesz powiedzieć że 43 letnia dziewica nie ma błony dziewiczej...? ;-)
    A to akurat, facet zauważy.
    Przynajmniej powinien.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 26 października 2020 - 08:17
    taki problem to nie problem, w pewnym sensie druga szansa dla większości facetów.
    Problemen są te białe małżeństwa co kobieta mowi nie bo nie to jest problem.
    A jak będzie po temacie i stworzysz fajny zwiazek to w czym problem?
    43latka samotna tzw bez dziecka jest lepszym rozwiązaniem dla faceta bez dziecka lub dla faceta z dzieckiem niż pchanie się patchwork i udawanie jaką cudowną jest się rodziną.
    Po za tym faceci też często długo nie mieli seksu z różnych przyczyn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 26 października 2020 - 10:19
    ~Robert1971 napisał:
    ~40+ napisał:
    Pod względem anatomicznym nie ma szans żeby się zorientował.

    Chyba nie chcesz powiedzieć że 43 letnia dziewica nie ma błony dziewiczej...? ;-)
    A to akurat, facet zauważy.
    Przynajmniej powinien.

    Rozczaruję Cię, nie ma po niej śladu już nastolatka, która systematycznie używa tamponów podczas miesiączki. Poza tym ona chce z nim uprawiać seks, a nie poddawać się badaniu jak u lekarza ;) To trochę mit o czym piszesz. Zakorzeniony grubo, grubo w przeszłości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy