Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

dziecko się moczy

Rozpoczęte przez ~artur, 23 sty 2018
  • avatar ~artur ~artur
    ~artur
    Napisane 23 stycznia 2018 - 14:00
    Może ktoś z was pomoze, syn się zaczął moczyć, ma już 8 lat, próbowałem z nim rozmawiać o tym, nawet myśleliśmy zeby pojść do psychologa z nim, czy to wina stresu? czy to moze być jakaś choroba? Temat drażliwy dosyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~suchyporanek ~suchyporanek
    ~suchyporanek
    Napisane 26 stycznia 2018 - 15:51
    Dzień Dobry, moczenie jest wstydliwym tematem i często rodzice nie zgłaszają tego problemu. Dlatego konieczne jest dokładne zebranie wywiadu podczas wizyty u lekarza. Warto rozmawiać z dzieckiem także w gronie rodzinnym, aby problem nie powodował u niego wstydu i aby miało świadomość, że ma wsparcie. O tym jak przygotować się do wizyty u lekarza znajdziesz informacje na stronie www.suchyporanek.pl. Tam też możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~artur ~artur
    ~artur
    Napisane 12 marca 2018 - 09:55
    widziałem poradę zeby prowadzić dzienniczek? jaki mam mieć to cel? Trzeba to lekarzowi pokazać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~suchyporanek ~suchyporanek
    ~suchyporanek
    Napisane 15 marca 2018 - 13:57
    ~artur napisał:
    widziałem poradę zeby prowadzić dzienniczek? jaki mam mieć to cel? Trzeba to lekarzowi pokazać?

    Dzień Dobry , Tak , jak najbardziej. Dzienniczek warto prowadzić przez kilka kolejnych dni aby odnotować wszystkie czynności pęcherza moczowego i jelit w ciągu doby. Umożliwi to lekarzowi sprawdzenie, czy u Pana dziecka występują jakiekolwiek schorzenia pęcherza. Zachęcamy również do pobrania aplikacji :)
    Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~artur ~artur
    ~artur
    Napisane 23 maja 2018 - 07:29
    odbyliśmy już wizytę u specjalisty, problem jest już dużo mniejszy i mam nadzieję, ze niedługo przestanie nas dotyczyć, od lekarza dowiedziałem się że nie tylko stres może być przyczyną moczenia sie ale też wiele chorób.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~suchyporanek ~suchyporanek
    ~suchyporanek
    Napisane 27 maja 2018 - 21:43
    ~artur napisał:
    odbyliśmy już wizytę u specjalisty, problem jest już dużo mniejszy i mam nadzieję, ze niedługo przestanie nas dotyczyć, od lekarza dowiedziałem się że nie tylko stres może być przyczyną moczenia sie ale też wiele chorób.


    Dzień Dobry, Szczególnie w maju, kiedy jak co roku obchodzimy Światowy Dzień Moczenia Nocnego dużo się mówi o tej przypadłości.
    moczenie nocne powodują różne czynniki, np. niewielka pojemność pęcherza, stres, czynniki genetyczne czy niski poziom hormonu antydiuretycznego. . Jest to dolegliwość, z którą warto wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, który powinien zlecić skierowanie do specjalisty nefrologii lub urologii dziecięcej. Na stronie suchyporanek. pl znajdziesz więcej informacji na temat nocnego moczenia oraz dzienniczek mikcji, dzięki któremu lekarz łatwiej określi przyczynę dolegliwości i będzie w stanie wyleczyć chorobę. Zachęcam również do zadawania pytań Expertowi, który z okazji Światowego Dnia Moczenia Nocnego w dniach 28.05, 29.05, 31.05, 4.06. oraz 5.06 będzie odpowiadał na pytania na naszym serwisie.
    Pozdrawiam
    Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy