Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dziecko po 40

Rozpoczęte przez ~Arek, 11 sty 2019
  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 11 stycznia 2019 - 08:11
    Wiem, że się zdarza ale zazwyczaj jest to dziecko kolejne.
    U mnie byłoby pierwsze. Mi się wcześniej nie ułożyło, co prawda tatusiowalem dzieciom mojej ex. ale to nie to samo.
    Teraz jestem w związku, ona chce, ja chcę.
    Chęć jest ogromna tylko czy to już nie egoizm?
    Czy podołam bo po 40 to już wnuka mógłbym mieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 11 stycznia 2019 - 10:22
    Jest ryzyko związane z wiekiem.
    Nie Twoim, matki.
    Poza tym nie ma chyba przeciwwskazań ;-),
    Dziecko odmładza. ;-)
    O ile czujecie się młodo, na pewno podołacie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 11 stycznia 2019 - 11:14
    Partnerka ma 36 lat. Co we mnie widzi to nie wiem ;) . Między nami 7lat roznicy.
    Bardziej ja tchórze. Z drugiej strony chce słyszeć tupot stup. Chce mieć prawdziwą rodzinę. Nie ma co się oszukiwać sam sobie odpowiedziałem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 14 stycznia 2019 - 00:49
    Arku, Skoro Ona tego chce i Ty też tego chcesz...to chyba wystarczy, by zdecydować się na dziecko. Ona ma 36 lat i na pewno nie jest za późno.
    Jedyne pytanie jakie mi się pojawia to czy aby oprócz kandydatki na matkę widzisz w Niej również kobietę...kobietę atrakcyjną dla Ciebie, z którą chcesz iść dalej przez życie i podobne pytanie powinna sobie zadać Ona :)
    Myślę również, że cudowną rodziną można być również bez własnych dzieci...taka rodzina także jest prawdziwa.

    Tak czy inaczej, jeśli do pełni szczęścia brakuje Wam dziecka...to nie ma co się zastanawiać :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 14 stycznia 2019 - 20:38
    Widzę w niej wszystko czego szukałem.
    To nie tak, że do pełni szczęścia brakuje nam dziecka. Ja chcę być ze sobą niezależnie jak życie się potoczy. Dziecko byłoby radością. Miałem wątpliwość bo wywiadówki i takie tam..

    Kupiłem pierścionek, myślę jak tu się miło oświadczyć :)

    Jak byłem z ex to wydawało mi się, że jestem członkiem rodziny ale to tak nie działa gdy tylko jedna strona ma dzieci z innym partnerem. Biologiczni rodzice mają we wszystkim pierwszeństwo.
    Natury też jednak ciężko oszukać :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman ~Roman
    ~Roman
    Napisane 15 stycznia 2019 - 14:25
    Przywiozłem miesiąc temu takiego szkraba do domu. Nie da się opisać co czułem. Poryczałem się i stwierdzam, że jeszcze taki stary nie jestem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy