Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Dlaczego on siè nie podnieca ?

Rozpoczęte przez ~Malgoska, 05 lip 2021
  • avatar ~Malgoska ~Malgoska
    ~Malgoska
    Napisane 05 lipca 2021 - 17:03
    Witam.
    Mam problem.w sylwestra poznalam kogos.ja mam 45 lat ,on 54. Oboje po przejsciach...on bardzo mi siè podoba.i widzè ,ze ja jemu teź.zalezy mi na tej relacji bardzo....ale....kiedy dochodzi do sytuacji intymnej, on nie ma wzwodu, albo ma bardzo krotko.zaczynam popadaç w frustracjè, ze ja go nie podniecam, nigdy wczesniej nie bylam w takiej.sytuacji. bojè siè ,ze go stracè,ze moze to moja wina ,ze moze za malo go rozpalam ? Generalnie wsxystko ok, lubimy ze sobà spèdzaç czas,rozmawiac,pic wino itd tylko.i.aź to..... Co ja mam zrobic ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziestolatek+ ~czterdziestolatek+
    ~czterdziestolatek+
    Napisane 26 listopada 2021 - 00:32
    Z mojego pkt widzenia to proponuję dać mu spokój i nie próbować seksu. Mówisz że jest Ci z nim fajnie i to bardzo dobrze. Może zależy mu na tych innych elementach dobrego związku. Sex jest przereklamowany. Jak w końcu udało mi się pozbyć tego całego libido to mogłem zacząć normalnie żyć a nie myśleć tylko o jednym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy