Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy urwać z nim kontakt?

Rozpoczęte przez ~H546, 25 mar 2024
  • avatar ~H546 ~H546
    ~H546
    Napisane 25 marca 2024 - 23:31
    Witam, spotykam się już 1,5 miesiąca z facetem z aplikacji, który twierdził, że szuka związku. Mamy wspólne zainteresowania i z nikim się tak dobrze nie dogadywałam wcześniej. Nie doszło między nami jeszcze do seksu mimo wielu spotkań.

    Na ostatniej randce zeszliśmy na tematy seksualne (on zaczął). Zapytał o moje preferencje w tym temacie, a potem ja zapytałam o jego. Powiedział, że byłby otwarty na trójkąt i przez to zaczęłam mieć wątpliwości, czy w ogóle dalej chcę mieć z nim kontakt. Nie interesują mnie żadne trójkąty, nie wyobrażam sobie tego, zresztą mu o tym powiedziałam, ale boli mnie fakt, że w ogóle wyskoczył z czymś takim, bo powinien być skupiony na mnie. Nie zaproponował konkretnie, tylko tak rzucił, że byłby otwarty, ale po co tak otwarcie to powiedział?

    Czy to znaczy, że nie traktuje mnie poważnie? Porozmawiać z nim, wygarnąć czy wysłać go na drzewo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 26 marca 2024 - 08:41
    Co to jest 1,5 miesiąca ? Nic… moim zdaniem facet szuka przygód , lepiej zerwij z nim kontakt bo jak sie zakochasz to będzie trudno potem to zakończyć , szukaj odpowiedzialnych i poważnych facetów tylko pytanie czy tacy jeszcze są ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy