Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy to możliwe, aby

Rozpoczęte przez ~mycha, 03 gru 2023
  • avatar ~mycha ~mycha
    ~mycha
    Napisane 03 grudnia 2023 - 16:25
    facet dzielił seks i emocje pomiędzy dwie kobiety? Aby z jedną łączył go tylko seks, lecz nic do niej nie czuł a druga stanowiła rolę dopełnienia do emocji, była emocjonalnym dopalaczem? W trakcie spędzania wspólnego czasu, po seksie z jedną kontaktował się z drugą, po to, aby z nią porozmawiać, ponieważ za nią tęskni. Jeśli faceci tak naprawdę robią, to kim jest dla nich zazwyczaj ta druga kobieta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 03 grudnia 2023 - 23:56
    A czy to dotyczy wyłącznie mężczyzn? Czy kobiety też dokładnie tak nie postępują? Jeden jest dobrym kochankiem, a drugi rogaczem od całej reszty .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 grudnia 2023 - 18:52
    I teraz pytanie - która dostanie lepszy prezent pod choinkę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 grudnia 2023 - 19:38
    ~4 napisał:
    I teraz pytanie - która dostanie lepszy prezent pod choinkę?

    Nia ja to napisałam. Zresztą nie pierwszy raz ktoś się podszywa.
    Słabe to.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~5 ~5
    ~5
    Napisane 04 grudnia 2023 - 19:57
    Oj przepraszam. Ale pytanie dobre?
    Bardzo mnie to ciekawi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 grudnia 2023 - 21:13
    ~5 napisał:
    Oj przepraszam. Ale pytanie dobre?
    Bardzo mnie to ciekawi.

    A mnie na przykład ciekawi dlaczego taki dupek ma zainteresowanie w ogóle jakiejś kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanna ~Hanna
    ~Hanna
    Napisane 05 grudnia 2023 - 08:27
    Dlaczego od razu dupek? Z jedną kobietą ma dobry seks, a z drugą dobrze mu się rozmawia i spędza czas, może go fascynuje jako osoba ale bez ekscytacji fizycznej, może... Można tak gdybać do wieczora. W życiu nawiązujemy wiele relacji i mają przeróżny charakter ☺ Nic w tym złego, tym bardziej, że z wpisu nie wynika aby pan "podwójny" miał złe intencje. Miłego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 05 grudnia 2023 - 09:25
    ~Hanna napisał:
    Dlaczego od razu dupek? Z jedną kobietą ma dobry seks, a z drugą dobrze mu się rozmawia i spędza czas, może go fascynuje jako osoba ale bez ekscytacji fizycznej, może... Można tak gdybać do wieczora. W życiu nawiązujemy wiele relacji i mają przeróżny charakter ☺ Nic w tym złego, tym bardziej, że z wpisu nie wynika aby pan "podwójny" miał złe intencje. Miłego

    Źle zrozumiałam. Masz rację.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mycha ~mycha
    ~mycha
    Napisane 05 grudnia 2023 - 16:38
    ~4 napisał:
    I teraz pytanie - która dostanie lepszy prezent pod choinkę?


    Ta od seksu ma na to szansę. Tej od rozmów, możliwie, że nawet nie złoży świątecznych życzeń. Jak teraz ocenić tę sytuację?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanna ~Hanna
    ~Hanna
    Napisane 05 grudnia 2023 - 17:29
    A co tu oceniać? I skąd takie założenia? Wygląda to na problemy gimnazjalistki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~5 ~5
    ~5
    Napisane 05 grudnia 2023 - 20:32
    15-nastki tak mają D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 05 grudnia 2023 - 20:50
    ~5 napisał:
    15-nastki tak mają D

    I też potrzebują porady. Tylko nie bardzo wiadomo o co chodzi. Czy ona chce seksu z nim tylko on nie chce z nią i to ją martwi? Czy jest zazdrosna? Jak to o co?
    Rozumiem, że mężczyzna ma kochankę z którą ma seks i przyjaciółkę z którą nie ma seksu. Czy tu jest jakiś problem mycha? I jaki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ABC ~ABC
    ~ABC
    Napisane 07 grudnia 2023 - 01:14
    Zależy od osoby. Powiedziałbym że większość facetów szuka tej jedynej. Rzeczywistość czasami jest inna od oczekiwań i ludzie mogą się zmienić i miec bardziej pragmatyczne podejście. Jeżeli chłopak ma rodziców w stałym związku bez rozwodów to będzie naturalnie myślał aby to powielić wchodząc w dorosłość. Ale wiele ma na to wpływ. Otoczenie, relacje, jak go odbierają dziewczyny itd. Na końcu każdy jest indywidualny. Kobiety zazwyczaj odrzucają facetów bo nie jest dobrym materiałem. Więc taki gosc ma wiele krótkotrwałych związków bo się nie nadaje czy nie nadaje się bo ma wiele krótkotrwałych związków? Nic nie jest takie proste jak się wydaje jak się nad tym głębiej zastanowisz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy