Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy to mój syn?

Rozpoczęte przez ~Mario24, 15 wrz 2023
  • avatar ~Mario24 ~Mario24
    ~Mario24
    Napisane 15 września 2023 - 15:49
    Mój syn nie jest w ogóle do mnie podobny - inaczej zbudowany niż ja w jego wieku, inne włosy, inne oczy, inne rysy twarzy.
    Pierwsze narodzone dziecko, bardzo się o nie staraliśmy bo pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. Ale jednak nie daje mi spokoju ta myśl, bo jeszcze przed pierwszą ciążą miałem "delikatną niewierność", nie doszło do seksu ani fizycznego kontaktu ale żona poczuła się zdradzona. Może to był jej odwet?
    Nie wiem co robić, badania na ojcostwo w poważnej klinice wymagają zgody matki dziecka a te internetowe kliniki z wysyłkowymi badaniami nie budzą mojego zaufania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 19 września 2023 - 10:10
    Zrób badania w dwóch niezależnych laboratoriach internetowych ściśle dbając o sterylność pobieranego materiału.Jak wyniki będą tożsame, to będziesz miał nie mniej niż 95% pewności że to co im wyszło jest zgodne z prawdą. Jak będzie rozjazd w wynikach to trzecie badanie .Jeżeli wyjdzie że to nie Twoje dziecko wnosisz pozew o zaprzeczenie ojcostwa. Sąd z automatu i tak zleci swoje badania ,bo żadne inne nie są dla niego miarodajne.Jak nie chcesz iść do sądu to położenie przed żoną wyników i prawdopodobnie zaprzeczenia,płacz i awantura bo tak reagują zdradzający złapani na gorącym uczynku. I dalej to już nic nie będzie takie samo.Ale wtedy to żona zgodzi się na badania dziecka albo od razu przyzna że to nie Twoje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy