Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy to jest zdrada

Rozpoczęte przez ~Arkadio, 07 mar 2023
  • avatar ~Arkadio ~Arkadio
    ~Arkadio
    Napisane 07 marca 2023 - 19:12
    Moja kobieta w czasie kiedy było między nami żle, odświeżyła znajomość z czasów liceum. Przez 2 miesiące podobno tylko pisali na mesengerze. Później zaczeli prawie codziennie rozmawiać przez tel. czasami nawet po prawie godzinę. Gdy to odkryłem, zapewniła że już nie będzie i że to były tylko rozmowy. Okazała się że przestali przez tel ale zaczeli na innym komunikatorze Signal. Gdy po 2 miesiącach również i to odkryłem zapewniała, że to dalej były tylko rozmowy i, że spotkała się tylko raz. Chciała zobaczyć się na żywo po tylu latach. Teraz zapewnia, że już napewno skończyła. Poradzcie z własnego doświadczenia czy mogę jej wierzyć czy raczej trzeba zakładać że mnie zdradzała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 07 marca 2023 - 20:00
    ~Arkadio napisał:
    Moja kobieta w czasie kiedy było między nami żle, odświeżyła znajomość z czasów liceum. Przez 2 miesiące podobno tylko pisali na mesengerze. Później zaczeli prawie codziennie rozmawiać przez tel. czasami nawet po prawie godzinę. Gdy to odkryłem, zapewniła że już nie będzie i że to były tylko rozmowy. Okazała się że przestali przez tel ale zaczeli na innym komunikatorze Signal. Gdy po 2 miesiącach również i to odkryłem zapewniała, że to dalej były tylko rozmowy i, że spotkała się tylko raz. Chciała zobaczyć się na żywo po tylu latach. Teraz zapewnia, że już napewno skończyła. Poradzcie z własnego doświadczenia czy mogę jej wierzyć czy raczej trzeba zakładać że mnie zdradzała.



    Piszę z nim za twoimi plecami spotkała się z nim za twoimi plecami. Co robili na tym spotkaniu tego już się nie dowiesz. Ale skoro robiła to w tajemnicy to chyba robili coś o czym nie chce żebyś się dowiedział. Już bym jej w życiu nie zaufał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 08 marca 2023 - 07:12
    ~Arkadio napisał:
    Moja kobieta w czasie kiedy było między nami żle, odświeżyła znajomość z czasów liceum. Przez 2 miesiące podobno tylko pisali na mesengerze. Później zaczeli prawie codziennie rozmawiać przez tel. czasami nawet po prawie godzinę. Gdy to odkryłem, zapewniła że już nie będzie i że to były tylko rozmowy. Okazała się że przestali przez tel ale zaczeli na innym komunikatorze Signal. Gdy po 2 miesiącach również i to odkryłem zapewniała, że to dalej były tylko rozmowy i, że spotkała się tylko raz. Chciała zobaczyć się na żywo po tylu latach. Teraz zapewnia, że już napewno skończyła. Poradzcie z własnego doświadczenia czy mogę jej wierzyć czy raczej trzeba zakładać że mnie zdradzała.

    Kolego kiepsko to wygląda. Poczytaj sobie historie inne i zobaczysz czym to się kończy. Z doświadczenia własnego wiem że mogła cię zdradzić. Na pewno emocjonalnie odpłynęła czyli gorsza opcja dla ciebie. Jak kobieta odpłynęła emocjonalnie to kaplica. Przeważnie zauroczenie w kochanku mija po rozwodzie bądź kiedy on nie zdeklaruje się że chce być na stałe. Wtedy kochanek ucieka w popłochu.
    Kontroluj sytuację i zabezpiecz dowody w razie afery lub rozwodu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 08 marca 2023 - 07:49
    Drogi Arkadio :)

    Nie ma przyjazni damsko-meskiej zdrowej dla zwiazku.

    Tylko duze roznice wiekowe lub pokrewienstwo moga dac Ci spac spokojniej. Kolega z piaskownicy juz nie :). No chyba, ze wpada do Was obojga na piwko i czasem zabiera swoja stala kobiete.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 08 marca 2023 - 08:37
    ~Magdalena napisał:
    Drogi Arkadio :)

    Nie ma przyjazni damsko-meskiej zdrowej dla zwiazku.

    Tylko duze roznice wiekowe lub pokrewienstwo moga dac Ci spac spokojniej. Kolega z piaskownicy juz nie :). No chyba, ze wpada do Was obojga na piwko i czasem zabiera swoja stala kobiete.


    Taka drobna uwaga odnośnie pokrewieństwa. To również nie daje gwarancji że nie będzie zdrady. Czasami nawet żona potrafi z bratem czy teściem zdradzić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 08 marca 2023 - 19:08
    Początek konca. Autorze co tu pisać wystarczy fora o zdradzie poczytać. Skoro tak postapiła przerzucając się na komunikator by po kryjomu komunikować się z nim (okłamując) to oznacza że ty niestety zostałeś emocjonalnie zdegradowany do ,,0" a on zajął twoje miejsce. Teraz ona myśli tylko o nim a ciebie ma w 4 literach i w zasadzie zawadzasz jej. Spotkali się i pewnie o kwiatkach rozmawiali, przyznała się do jednego spotkania ?? Ech właśnie kumpel się rozwodzi, rok temu żonka odnowiła kontakt z kolegą z klasy. Najpierw krótkie rozmowy od czasu do czasu a potem całe nocne nasiadówki gdy spał. Zaniedbała dzieci, dom bo po pracy nieprzytomna zasypiała by romansować po nocach. Zahasłowany telefon, komunikatory. Zakomunikowanie mężowi że od dawna go już nie kocha i nie wie co dalej. Był psycholog, rozmowy a ona dalej zakochana w facecie co 1000km jest i tęskni. Po pół roku niewytrzymał i złożył papiery bo sensu nie widzi dalej tak trwać. A gdyby przy pierwszych objawach (rozmowach) optrzytomniała i zerwała kontakt całkowicie to może by małżeństwo trwało a ona dalej kochałaby męża. Więc uważaj i bądz gotowy na najgorsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 08 marca 2023 - 22:03
    Jeśli twoja żona ma kod w tel jeśli wychodząc z domu stroi się bardziej niż zwykle tzn perfumuje się dużo choć wcześniej nie zawsze to robiła, jeśli patrzy w tel mętnym wzrokiem a czasami jak by się uśmiechała, jeśli ma więcej pracy niż zwykle, jeśli unika wspólnych czy nawet twoich zdjęć nie umieszcza już na swoimch portalach społecznościowych, jeśli o najmniejszą głupotę potrafi pokłucić się żeby nie musieć odbierać od ciebie tel lub nie musieć się tłumaczyć gdzie wychodzi , jeśli coraz mniej wogule wychodzi z Tobą z domu , jeśli zauważysz że siedzi w aucie pod domem lub może z boku domu żeby nie było jej widać zamiast wysiąść i dokończyć rozmowę w domu, jeśli zauważysz jakieś wizytówki lub długopisy z hoteli lub barów, mandaty lub rachunki ze stacji gdzie miało nie być twojej żony a była, jeśli mówi Ci że przesadzasz z zazdrościom bo to są twoje urojenia a ty widzisz ze jest coś nie tak a żona mówi że kocha , że by Cię nie zdradziła i oczywiście jeśli jest mniej seksu bo za dużo pracy złe samopoczucie jeśli partnerka ma trudności z osiągnięciem orgazmu z tobą a wcześniej tego nie było nie ważne co by Ci gadała to zdradza. A jeśli pytasz czy zdradza Cie a jej wzrok coś ucieka lub jeśli wpada w złość i opieprza Cię że się czepiasz i odwraca głowę to też źle. Mogłabym jeszcze dużo pisać bo mój mąż tak robił jak miał romans jeśli ma dużo miętusów na świeży oddech jeśli gada z kimś i ten ktoś zapyta czy może teraz rozmawiać tzn czy ty słyszysz. Wtedy nie wierz że Cię nie zdradza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy